Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.

Pszczyna

Opinie o Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.

jalka 2011-02-28 08:49
aż tak tam strasznie? wybieram się właśnie do nich na rozmowę kwalifikacyjną ale po tym co napisałaś nie jestem pewna :-/ Napisz dokładniej jak wygląda ta praca.
Monika 2011-03-02 12:40
A czy na dziale etykietowania są 2 czy 3 zmiany?Jak się tam naprawdę traktuje pracowników,bo słyszałam o tym zakładzie dużo złego,aż się tam boję iść do pracy?
poszukujacy ph 2013-04-02 22:45
witam mam pytanie jak wyglada praca jako ph w tej firmie ? jakiej mniej wiecej kasy mozna sie spodziewac ? i czy towar generalnie sie sprzedaje czy jezdzi sie i wymienia jak jest na co ? jacy kierownicy i jakie cisnienie ? dajcie znac pozdro

ps widze ze rekrutacje ruszyly w kilku woj pytanie czy to zwolnienia byly czy nowe stanowiska tworza ?
sylwia 2013-04-12 20:49
witam mam pytanie pracują u was osoby z bierunia nowego,bo chodzi mi o transport czy jeżdzą jakieś busy,dzięki jak ktoś odpisze mi
mięsny jeż 2013-04-20 19:14
A to ciekawe że określenie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przez administratora została sklasyfikowana jako treść niecenzuralna :)
Gdy we Włoszech odkryto nazwany przez media [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] gdzie więzieni byli polacy nikt nie widział problemu.
U Heńka większość pracowników tak właśnie się czuje nie mogąc skorzystać z zasłużonego wolnego dnia pod groźbą zwolnienia z pracy.Dodam jeszcze od siebie że wg. mnie brakuje jeszcze tylko napisu nad wejściem do zakładu (usunięte przez administratora) pracownikom uświadomić to że w każdej chwili mogą to miejsce opuścić zwalniając się lub w przenośni odlecieć przez komin pieca wędzarniczego po padnięciu z wycięczenia.Białe kitle już tam wszyscy mają, brakuje tylko anielskich skrzydeł :)
Pozdrawiam !
sylwia 2013-05-11 09:18
Tak,pracowalam tam niecaly miesiac,masakra,warunki pracy takie ze szok,zimno-7stopni,mokro,pracuje sie caly czas,bez dnia wolnego,weekend po 12 godzin,niewolno miec nic przy sobie,juz nie mowiac o telefonie,masakra...
branżowiec 2013-05-29 09:33
Dostaniesz bon towarowy o wartości 50zł do sklepu firmowego na zakup wędlin ZM Henryka Kanii. Zapomnij o Sodexo, i innych świadczeniach typu prywatna opieka zdrowotna czy Karta Multisport. Samochód służbowy możesz używać do celów prywatnych, ale jest limit, więc nie pojeździsz. Powodzenia
anonimowa 2013-06-09 21:59
a daja umowe prace??
anonim 2013-06-11 15:37
w zależności od ilości przepracowanych godzin i efektów jakie osiągasz. Spokojnie kilka stówek do pensji dochodzi...
mietek 2013-06-20 10:23
A jest tam realna szansa na to że dostanę podwyżkę? Wiecie nie chodzi mi tutaj o podwyżkę typu 0,05 zł
rozwyk 2013-07-01 18:02
robiłem tam97 2001 dużo godzin ale zarobić sie dało ale jeśli dalej rządzą tam kierownicy kucharze piekarze mechanicy kutrują a w dodatku to sześciopalczaste racioki to nie ma tam co iść ale jeśli ci sie nudzi w swojej jaskini to się tam nadasz oni tam takich potrzebują
franczeska 2013-07-14 14:53
nie jest tak zle pracuje tam i jestem zadowolona jak komus chce sie pracowac to nie bedzie narzekac:)tak daja umowe o prace caly etat i to jest super bo teraz zadko daja taka umiowe:)))
jestem ktory jestem 2013-07-23 22:26
ja ogólnie jestem zadowolony
Po prostu normalny zaklad pracy ,wymagajacy ,majacy rezim i dyscypline ,na samym poczatku trudno było sie przyzwyczaic potem okazuje sie ze jest ok ,rezim jest bo w koncu pracujemy z zywnoscia i dlal ludzi,tu przychodzac musisz wiedziec czego chcesz ,i po co tu jestes ,nie unos sie honorami ,tu trzeba nie raz wykonac rzeczy dziwne ,,ktore ktos z boku by sie w zyciu nie podjal , jest takie pojecie (usunięte przez administratora) wylecisz albo sam odejdziesz , jesli grasz uczciwie to znajdziesz fajnych zyczliwych ludzi i spokojna stabilna prace
Zostaw swoją opinię o Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. - Pszczyna
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.