Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Zakłady Przetwórstwa Mięsnego Henryk Kania

zdjecie uzytkownika
jalka - 2011-02-28 08:49:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
aż tak tam strasznie? wybieram się właśnie do nich na rozmowę kwalifikacyjną ale po tym co napisałaś nie jestem pewna :-/ Napisz dokładniej jak wygląda ta praca.
zdjecie uzytkownika
Monika - 2011-03-02 12:40:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A czy na dziale etykietowania są 2 czy 3 zmiany?Jak się tam naprawdę traktuje pracowników,bo słyszałam o tym zakładzie dużo złego,aż się tam boję iść do pracy?
zdjecie uzytkownika
poszukujacy ph - 2013-04-02 22:45:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
witam mam pytanie jak wyglada praca jako ph w tej firmie ? jakiej mniej wiecej kasy mozna sie spodziewac ? i czy towar generalnie sie sprzedaje czy jezdzi sie i wymienia jak jest na co ? jacy kierownicy i jakie cisnienie ? dajcie znac pozdro

ps widze ze rekrutacje ruszyly w kilku woj pytanie czy to zwolnienia byly czy nowe stanowiska tworza ?
zdjecie uzytkownika
sylwia - 2013-04-12 20:49:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
witam mam pytanie pracują u was osoby z bierunia nowego,bo chodzi mi o transport czy jeżdzą jakieś busy,dzięki jak ktoś odpisze mi
zdjecie uzytkownika
mięsny jeż - 2013-04-20 19:14:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A to ciekawe że określenie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przez administratora została sklasyfikowana jako treść niecenzuralna :)
Gdy we Włoszech odkryto nazwany przez media [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] gdzie więzieni byli polacy nikt nie widział problemu.
U Heńka większość pracowników tak właśnie się czuje nie mogąc skorzystać z zasłużonego wolnego dnia pod groźbą zwolnienia z pracy.Dodam jeszcze od siebie że wg. mnie brakuje jeszcze tylko napisu nad wejściem do zakładu (usunięte przez administratora) pracownikom uświadomić to że w każdej chwili mogą to miejsce opuścić zwalniając się lub w przenośni odlecieć przez komin pieca wędzarniczego po padnięciu z wycięczenia.Białe kitle już tam wszyscy mają, brakuje tylko anielskich skrzydeł :)
Pozdrawiam !
zdjecie uzytkownika
sylwia - 2013-05-11 09:18:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Tak,pracowalam tam niecaly miesiac,masakra,warunki pracy takie ze szok,zimno-7stopni,mokro,pracuje sie caly czas,bez dnia wolnego,weekend po 12 godzin,niewolno miec nic przy sobie,juz nie mowiac o telefonie,masakra...
zdjecie uzytkownika
branżowiec - 2013-05-29 09:33:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Dostaniesz bon towarowy o wartości 50zł do sklepu firmowego na zakup wędlin ZM Henryka Kanii. Zapomnij o Sodexo, i innych świadczeniach typu prywatna opieka zdrowotna czy Karta Multisport. Samochód służbowy możesz używać do celów prywatnych, ale jest limit, więc nie pojeździsz. Powodzenia
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-06-07 13:53:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Powiem szczerze że bon towarowy o wartości 50 złotych to nie jest mój szczyt marzeć. A ta premia to od czego ona zależy i na jakiej postawie jest naliczana? Zastanawiam się nad pracą w zakładach przetwórstwa mięsnego henryk kania dlatego sie pytam
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakłady Przetwórstwa Mięsnego Henryk Kania

Twoj email:
Wiadomość: