Opinie o SKOK w Włocławek

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie SKOK. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w SKOK o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SKOK w Włocławek

Aneta Nowy wpis

Ile skok ma oddziałów i w jakich miastach ?

vcbn Nowy wpis

@ basia - no w sumie taki rodfzaj pracy że stres jest tutaj zupełnie zrozumiałaym czynnikiem.super, że mimo jakiś tam stresowych sytuacji, które w każdej pracy sa nie do uniknięcia, jest całkiem spoko atmosfera. Teraz to jest naprawde bardzo istotne.

Gosiaaa Nowy wpis

Witam, ja pracuje w Toruniu i atmosfera jest ok, mam spoko kierownika- zalezy jak się trafi. Pracuje od niedawna, ale narazie jestem zadowolona

basia Nowy wpis

Ja też tam pracuje i u mnie atmosfera też nie jest zła, wiadomo czasami stres jest, ale do wytrzymania.

nik

skok to wielkie (usunięte przez administratora) podali mnie do komornika pomimo ze splacalem u nich regularnie kredyt

Firma SKOK poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Włocławek
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Włocławek
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
nika

SKOK KUJAWIAK to dla mnie jedno wielkie rozczarowanie (delikatnie mówiąc).Nie mam pojęcia jak instytucja finansowa może tak źle funkcjonować (chodzi mi o zarządzanie,)a jednocześnie tak długo utrzymywać się na rynku. To zaprzecza logice i prawom ekonomii. Nieustannie, jako były pracownik zastanawiam się co trzyma taki SKOK przy życiu? Nie napawa mnie to optymizmem jeśli chodzi o ogólny interes społeczny.

nika

Nie polecam, bardzo duży udział w portfelu kredytowym ekspozycji zagrożonych, więc nie wiem jak do tej pory ten skok funkcjonuje?

roman

18 miesiecy trzymacie udzialy nie mozna doprosic sie o swoje pieniadze.nie polecam skokow.

xxx

pracuję w tym skoku i oceniam to tak: jedyne czego można się spodziewać to [usunięte przez moderatora] , obcinania premii bo ktoś tu wstał lewą nogą, absolutny brak zarządzania, udawania przez kadrę zarządzającą że się zna na wszystkim ( a wiadomo kto jest od wszystkiego ten jest do niczego)

xxx

w pełni zgadzam się z przedmówcą

Kazien

MAm bardzo negatywne spostrzeżenia co do tego banku który afiszuje się, iż jest spółdzielnią głównie od pracowników. Panuje [usunięte przez moderatora] zastraszanie co doprowadzado negatywnych czy nawet ujemnych wyników finansowych spowodowanych także złym a nawet żadnym zarządzaniem. Szkoda wielka szkoda. Nie polecam przyszłym pracownikom.

Zostaw merytoryczną opinię o SKOK - Włocławek

SKOK