Opinie o Studio Reklamy M A R S Lech Janiak w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Studio Reklamy M A R S Lech Janiak. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Studio Reklamy M A R S Lech Janiak o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Studio Reklamy M A R S Lech Janiak w Bydgoszcz

RONI

Kiedy tam pracowalam gdzies ok poczatku 2011r. nic sie nie zmienilo, atmosfera fatalna, zarobki też, traktuja pracownikow jak male robolki, zero mozliwosci na awans, praca nierozwojowa, ogolnie trzeba chodzic na plauszkach przy kazdej okazji gdy zjawi sie kierownictwo, czepialstwo strasznie - ogolnie NIE POLECAM !!! Najdziwniejsze jest to, ze rotacja pracownikow tam jest duza, mimo niekompetencji i niefajnego traktowania pracownikow ta firma jakos sie kula... Oby nie za długo, bo tylko niewinni pracownicy musza przez slaby rynek tam sie meczyc...

Tolcia Nowy wpis
@RONI

Niestety, to prawda. Dziwna firma i trudny właściciel...

Mateusz Nowy wpis

@paweł czyli rozwojowa firma?

Paweł Nowy wpis

Dobry aczkolwiek wymagający pracodawca, ale warto tu być żeby poznać wiele tematów.

Były pracownik Nowy wpis

Wszystkie negatywne opinie to prawda. Człowiek się stara a nawet przez sekundę nie zostanie doceniony. Pracodawca wychodzi z założenia, że najlepiej pracownik powinien robić za darmo. Całe poświęcenie zostanie "nagrodzone" niespodziewanym zwolnieniem i zaniżoną samooceną. Ta firma jakoś działa tylko dzięki pracownikom którzy i tak nie zostaną nigdy choć trochę docenieni. Bardzo negatywne wspomnienie... Polecam Omijać szerokim łukiem.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Studio Reklamy M A R S Lech Janiak na stanowisko Praca na recepcji salon !!!!!!PIlLNE!!!!? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Mitchell

Witam, na prawdę nie rozumiem takich negatywnych opinii na temat Studia Reklamy MARS. Praca tam jest bardzo przyjemna i pełna wyzwań. Pan Janiak jest wyrozumiałym szefem i docenia starania. Oczywiście jak ktoś popełni błąd to otrzyma reprymendę jak w każdej firmie, ale wszystko na poziomie. Pracuję tu już dłuższy czas i nie mam powodu do narzekania. Bardzo dużo się nauczyłem. Lech Janiak był nauczycielem w Liceum Plastycznym i uczy dobrego, artystycznego podejścia do projektowania reklam a nie tylko sztampowego klepania banerów typu „NA SPRZEDAŻ”. Dba o najwyższą jakość wykonywanych reklam i tego też wymaga od pracowników. Moja opinia będzie zawsze 100 % pozytywna.

Marzena
@Mitchell

Na początek muszę Ci przypomnieć, że na forum publicznym raczej unikamy używania danych osobowych. Super, iż akurat Ty jesteś zadowolony z pracy w Marsie. Inni mogą mieć nieco inne wymagania - stąd różnorodność opinii. A jakie konkretnie możliwości rozwoju i ścieżki kariery są w tej firmie?

Marzena

@darek, Mógłbyś napisać jak obecnie ma się firma Studio Reklamy Mars, czy firma poczyniła postępy w ostatnich latach? Każda nowa opinia na temat tego pracodawcy, będzie bardzo przydatna dla osób zainteresowanych pracą w tej firmie.

Darek

@alek nazwanie tego biurem, to chyba za dużo powiedziane. Dla mnie słowo "Studio reklamy" to od razu nasuwa myśl o agencji reklamy, a to się okazuje punkt, w którym można wydrukować plakat, wlepy itd. Jednym słowem "drukarnia". Szkoda, bo wprowadza to w błąd.

marsstudio

Studio Reklamy Mars Sp. z o.o. obecnie zajmuje się wyłącznie handlem. Studio Reklamy Mars - Lech Janiak od kilku lat jest osobną firmą. Zapraszam chętnych do współpracy aby osobiście poznali mnie i wyrobili sobie niezależną opinię. lechjaniak@mars-studio.pl

Zarząd spółki

OŚWIADCZENIE Witam Państwa serdecznie, jesteśmy zaskoczeni pojawieniem się takiej negatywnej opinii na temat pracy w naszej spółce, pragnę Państwa poinformować że opinie powyżej nie mają nic wspólnego z warunkami pracy w naszej firmie. Nigdy nie zatrudnialiśmy na staż, praca była zawsze unormowana umową, legalna, a wypłaty punktualnie dokonywane przelewem na konto. Nie znęcamy się nad pracownikami, a jeśli praca którejś z osób nam nie odpowiada to po prostu się rozstajemy, zawsze postępując zgodnie z zawartą umową. Z Poważaniem Zarząd spółki

wolę być anonimowa...

graficzka - 2010-03-30 11:51:56 potwierdzam powyższy wpis i nie polecam ... tyle racja omijać wielkim łukiem :/

graficzka

potwierdzam powyższy wpis i nie polecam ... tyle

nie polecam

Na poczatek najchętniej przyjmuję na staż po którym trzeba błagać aby otrzymać umowę. Większość (pracowały tam w tamtej chwili 3 osoby) pracowała na czarno. nie warto było nalegać na podpisanie umowy bo to i tak nic nie dało. Praca nie była zła jeśli nie było aktualnie szefa "firmy" - Janiaka. Zarabiałem wtedy 600-700zł (bez umowy) - był to chyba 2006 rok. Poprosiłem o podwyżkę to zostałem ochrzaniony jak dziecko. Według Janiaka praca w jego studiu to zaszczyt i należy mu tylko dziękować ,że łaskawie "zatrudnił". Zostałem wyrzucony z pracy bez otrzymania pensji za ostatni miesiąc. oczywiście dociekanie swoich praw w tym państwie jest żałosne - bez umowy nie mogą go ukarać - paranoja. Janiak stosował mobbing i gnębił psychicznie pracowników. W tej chwili o ile wiem nikt nie pracuje tam ze starego składu - nawet starzy pracownicy uciekli. Dziwie się ,że firma jeszcze istnieje. Chciałbym przestrzec ludzi przed pracą tam - nie warto - szkoda czasu (za nadgodziny i wyjazdy montażowe reklam nie płacił ani grosza) i nerwów. Wszystkie moje powyższe wypociny to nie tylko moje zdanie ale osób które tam pracowały...

mika

proszę o opinie jak tam się pracuje? atmosfera, pensja, itp

Zostaw merytoryczną opinię o Studio Reklamy M A R S Lech Janiak - Bydgoszcz

Studio Reklamy M A R S Lech Janiak
1.9/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Gdańska 42
    85-006 Bydgoszcz