MEGABUD ŁUKASZ RADOMSKI

Tarnowskie Góry

Opinie o MEGABUD ŁUKASZ RADOMSKI

mr b 2012-11-25 10:06:55
Radomscy to &^$*(), nie polecam nikomu tej pseudo firmy zarządzanej przez nieuków.
amhame 2014-01-31 20:12:09
Nienajlepsza
powyk 2015-06-19 09:23:23
Napiszę tak jako podwykonawca - nie wypłacalni od 5 miesięcy.
Megabud, Ultrim to wszystko i to samo, mają kilka jeszcze spółeczek - wszystkie to bankruty. A zakładają spółki z o.o. żeby innym nie płacić - bo wtedy to spółka odpowiada do wielkości kapitału a nie osoby. Dziadostwo, dno dna. Nie polecam.
piston 2015-06-19 09:26:45
firma nie znajaca sie na niczym ... najpierw biora roboty a pozniej mysla nad tym kto to zrobi nie wyplacalni biora ludzi na 2 miesiace i zwalniaja znowu biora i tak w kolko praca na czarno a opinie pozytywna napisal sam szef tej firmy nie dajcie sie zbajerowac plastusiowym braciapozdrawiam
julek 2016-04-21 11:02:01
zaskoczyło mnie wasze opinie o firmie Megabud Łukasz Radomski. Pracowałem tam jakiś czas i tą pracę wspominam dość miło. Dobra pomocna załoga i atmosfera w pracy ok. Jeżeli chodzi o płacę to tak średnio ale tak już jest
Zostaw swoją opinię o MEGABUD ŁUKASZ RADOMSKI - Tarnowskie Góry
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MEGABUD ŁUKASZ RADOMSKI