MSM - International Consulting Poland sp. z o.o

Kraków

Opinie o MSM - International Consulting Poland sp. z o.o

Były pracownik 2009-12-28 09:36:41
To oszuści, ich działalność jest mocno moralnie wątpliwa i podpadająca pod wszczęcie postępowania przez prokurture.
nils.de 2010-02-11 09:32:08
zgadzam sie z poprzednikami, OMIJAC Z DALEKA!!! dla zachowania swojego zdrowia psychicznego, nie miesci sie w ich słowniku
germanistka 2010-02-15 00:19:18
Zgadzam sie z Toba. Pracowalam w tej firmie przez ostatni tydzien. Nie zawarli ze mna umowy, wykorzystali mnie i nie zaplacili za prace ktora dla nich wykonalam.Skandal!!!!!!!!!!!!!!!!
bimbom 2010-02-23 12:09:07
specjaliści od dobrego wrażenia ale faktycznie szukający okazji jak się wyłagać i nie zapłacic
anonim 2011-08-11 19:51:43
Też pracowałem w tej firmie, nie zapłacili mi za 2 tygodnie ciężkiej pracy, m.in. całodobowego tłumaczenia podczas wyjazdu do Niemiec. Ledwo udało mi się wyprosić pieniądze na bilet powrotny do Polski! Nikomu nie radzę nawet zaczynać współpracy z tą firmą(usunięte przez administratora)
hanka 2016-04-22 12:00:14
nie wiem co to konkretnie oznacza, ale firma została wykreślona z rejestru KRS. Jak dla mnie, to dość dziwne i chętnie dowiem się od kogoś, kto firmę zna, na jakim etapie są teraz i co dalej z MSM się będzie działo
Zostaw swoją opinię o MSM - International Consulting Poland sp. z o.o - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MSM - International Consulting Poland sp. z o.o