Opinie o Pilkington. w Sandomierz Portowa 24

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Pilkington.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Pilkington. o rekrutacji.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pilkington. w Sandomierz Portowa 24

Najgorszy wydział huta Sandomierz toBOX!!! Wszystko trza ręcznie robić za marne pieniądze i to każą choremu pracować, dziękuje za takie oddelegowanie niedługo składam wymówienie

*pracus

A co tam na tym BOXie takie złe

Przyjdź to zobaczysz

To prawda znęcanie się psychiczne nad tymi co nie bali mówić prawdy ambitnymi,najgorzej miał wózkowy za suretu wykończyć na box chcieli natłok pracy niesamowity zgłosiłeś przełożonemu brygadziście to sami dokładali ci specjalnie roboty było tylko gorzej .

@*pracus

Kogo tam było nie spytać wszyscy z Tarnobrzega .???

Jajaja
@123

Na boxie kręgosłupy ludziom siada niedługo gdzie zwolnienia itp skoro norma jest większa a ludzi wiecznie brakuje..

@*pracus

Takich co piją pełno było,chcieli by wózkowy sam tam robił na cały box najlepiej za marne grosze ,wdychał ten kurz na dole i pył tłuczonego szkła .

tg
@523

Tak każą mówić jestem z Tarnobrzega pracuje na hucie zwłaszcza łysy brygadzista z A zm .

Norbi
@123

W Chmielowie też wózkowi nie mają łatwo. Ciagle widzę nowe twarze.

wy przynajmniej macie więcej szyb carowych, a jak byś zobaczył box2 chmielow to zmienił byś zdanie

JoKeR

Nikt chorego nie przyjmie dla pracy. A zarobki zależne są od rynku i zarządzania.

Hehe

Będą jakieś podwyżki pieniężne??

Lala

Zapraszam do o łentka robić tu dajo 3000 na start

Majk

Teraz operatorzy dostali podwyżki i ludzie co robili parę lat na wydziale i mieli mniej niż 24 dostali podwyżki w Sandomierzu a w Chmielowie cicho by nikt nie wiedział dostali tylko operatorzy linii reszta się nie liczy byle normy nie realne zwiększyć tylko że jeden drugiemu człowiekowi mówi co i jak jest potem proszą się by na nadgodziny przyjść ps jak szanujecie ludzi tak potem jest chorobowe albo zwolnienia

mocarz
@Majk

zwolnij sie pipo parasolska ! masz sady to tam zapieprzaj. Parasole powinny po mordzie dostawać za złodziejstwo i żydostwo. Kradniecie i poźniej premii nie ma dla ludzi

Tofik
@mocarz

Sam się zwolnij galonie . Galony to najgorsze lasery i tępaki a sad sobie posadź to zobaczysz ile pracy wymaga

Ej ej
@mocarz

Licz się ze słowami co piszesz My wiemy co tzn Ciężka praca od rana do ciemnej nocy(usunięte przez administratora) więc Ja Ci nie mówię co Ty masz robić Twoje życie Twoje spanie patrz na siebie nie zajmuje się bojami jak stare babki pod bramką niech Cię nie interesują czy ja zrywam jabłka czy pierdzę w stołek. TRZYMAJ SIE CIEPŁO Buziaki papapa

kobra
@mocarz

no czysty nierób z galicji z telefonem

BM
@Tofik

Nie ma kto jabłek rwać?

P

Witam, jakie aktualnie jest wynagrodzenie dla nowego pracownika

@P

Nie pytaj, bo padniesz z wrażenia ????

2400 ale idź odrazu na zmianowego to dostaniesz 2700 i się nie orobisz

Natalia
@Łysy

Ale to netto czy brutto kolego? :P

inna
@Natalia

Zna Pani minimalną brutto ???

Natalia
@inna

nie

Mieczysław
@Natalia

To proszę sobie w google wyszukać ile aktualnie wynosi najnizsza krajowa. Tyle zarabia się w pilkingtonie

Agnieszka
@Mieczysław

Ale taką gołą kompletnie już bez niczego dodatkowego?

@Agnieszka

Lody

Najniższa krajowa

Agnieszka
@Łysy

I ile osób tu pracuje za taką pensję?

BM
@Agnieszka

Wszyscy nowi pracownicy z których po okresie próbnym zostaję 1/10 średnio ????

Stawka na start nie powala na kolana ale porównując pobliskie zakłady i tak zdecydowanie lepiej. Ogólnie praca i kierownicy w porządku.

W rozmowie uczestniczyła "Pani" Dyrektor oraz jakiś mężczyzna, od samego początku dając mi do zrozumienia, że przyszli zrobić sobie kpiny z kandydata. Wszystkie pyta były NIEPROFESJONALNE i miałam wrażenie, że tylko chcieli zniechęcić do pracy tutaj. Na to jak powiedziałam, że szukam pracy w której chciałabym się rozwijać, Pani pseudo dyrektor zaśmiała się i powiedziała " Hehe to takie ma Pani wysokie ambicje, no dobrze " ... Oczywiście padało więcej tego typu odzywek nieprofesjonalnych i również pytania wchodzące już na prywatne sprawy... Bardzo źle wspominam tą rozmowę gdzie PRZECZY ona temu jak również działa u nich HR. Współczuję każdemu pracownikowi, który musi pracować z tą Panią, która na każda moja odpowiedź spoglądała na mężczyznę który również był na tej rozmowie i się szyderczo uśmiechała. Cała ta rozmowa to był jakiś żart, żałuję, że w połowie nie wyszłam i nie podziękowałam..

Moje doświadczenia związane z HR, co wiem na temat firmy pilkington, moje sposoby na mniejszą rotacje pracowników, jakie metody bym użyła na znalezienie pracownika na stanowisko, które jest deficytowe.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
Kulturysta

Żeby pobiec w "biegu szklarskim" muszę brać urlop, czy wystarczy DW?

Hehe
@Kulturysta

Zrób loda Ryśkowi albo wyliz mu odbyt a następnie pocałuj namiętnie swojego lidera

Aneta k...

A ja się z mężem zwolniłam z sortowni co z Gośka r pracowałam, teraz sobie sprzątam i mam spokój, do Huty póki co nie wrócimy, bo na zm b niechce wrócić do szwagierki, źle mnie traktowała

Ms
@Aneta k...

Pracowałaś???? ,to zbyt duże słowo, patrzyłaś kiedy koniec żeby szybko się napić, pisz ludziom prawdę.

Sajmon84

Witam czy cos wiadomo o podwyżkach w tym roku czy nie będzie jak w poprzednich dwóch latach bo cos chodzą głoski po wydziałach że mniej zamówień przez wojne na Ukrainie i ograniczone fundusze dla pracowników

@Sajmon84

Dwa lata temu był srovid teraz wojna i tak im lecą latka a ludzie (usunięte przez administratora) bez podwyżek, a co konia obchodzi jak sie wóz przewróci Oceny macie? Macie, pracę swoją wykonujecie? Wykonujecie, byle jak na (usunięte przez administratora) bo wiadomo jak płacą tak sie robi, więc podwyżki powinni dać normalnie, ale nie oni, dla nich co kwartał znaleźli wymówkę żeby (usunięte przez administratora) na premii... Każdy pretekst jest dobry żeby ludziom nie dać, polecam zmienić prace bo tam człowiek sie tylko cofa o żadnym rozwoju nie ma mowy, zresztą przy czym tam sie rozwinąć, chore zasady firmy śmieszne zarobki, a tak naprawdę to to jest żałosne, współczuję pracy tam, Pozdro

@Byly

Ja też im współczuję do mnie jak koleżanki piszą to mnie i Wojtkowi ich szkoda ze tak jest, gdzie jest lyder się pytam na WRH2

Dżastin
@Sajmon84

Podobno będą podwyżki tak mi mówił zmianowy

@Dżastin

Normy

Zazdrośnik

Panie Bartłku pan się nie boii wszystkie dziewczyny za panem z jedynek murem stoją..Pan tak oparty im o stanowisko cały dzień przewisi tak na bajerce.i zalotach .pan zdradzi ile to się zarobi tysi ?? temu (usunięte przez administratora) t.emu dokuczyć tak super panu wychodzi..... pozdrowieniami z za bramy .-:)

mira

Jaka atmosfera pracy panuje w biurze?

Stary
@mira

Zależy w jakim dziale, ale generalnie atmosfera jest sympatyczna.

Osa

Widzę i czytam i nic się nie zmieniło. Człowiek wilkiem stoi. Jestem byłym pracownikom i obecnie pracuję w Belgii. Życie odwrócone do góry nogami z wypchanymi kieszeniami dudkami. Nie żałuję decyzji o zwolnieniu się z pracy. Pozdrawiam i powodzenia.

J.

Jeden pan specjalista od spraw własnych i rozwalaniu życia cudzych po raz kolejny udowodnił że można utrzymać swoje stanowisko bez uszczerbku na reputacji. Zrobił selekcję odpowiadających mu pracowników którzy nie zawsze brylowali w zakresie swoich obowiązków. Kosztem innych otrzymywali wydziałowe premie i lepsze stanowiska.... wspólnie i w porozumieniu planował pozbycie.sie nie wygodnych osób wyręczając się podwładnymi sam nie mając odwagi schowany za kontenerem . chciałem pogratulować i zazdroszczę tego wypaczonego charakteru które w tych czasach jest n wagę złota. I przestrzegam innych którzy nie stosują się do jego japońskiego kodeksu pracy bycia posłusznym ...a gdyby ktoś jeszcze podważał jego autorytet lub niespełniona miłość wydziałowa to niechce nawet myśleć do czegoś zdolny byk by nasz specjalista

Renata

Czyli podsumowując, zarobki nie są na wysokim poziomie i zatrudniają teraz głównie Ukraińców ? To w sumie miłe z ich strony ze względu na ta cała wojnę ale zastanawiam się czy każdy ma taka sama stawkę bez wzgledu na pochodzenie ?

Pracownik od kilku lat

Na olx jest już nabór Ukraińców ogłoszenie o pracę , już coś kobiet przyszło na Chmielowie do Pilkingtona ,podwyżek pewnie nie będzie przez ten kryzys z wojną.

Kadry i płace się rozbudowują czy może pracownicy stamtąd odchodzą, bo co rusz i na stanowiska rekrutacja ?

Tofik

Odchodzą bo firma kiepsko płaci

Pogromca komuchow

A saabowa na show upie trzęsła cycuszkami hehe i wypinala posladki pozdro dla laboranta Wacuś z flota

Wacek
@Pogromca komuchow

Ma czym to trzęsie a Ty widać że zazdrościsz bo na to patrzysz, zdrowa, dorodna baba to się chwali co ma najlepsze twoja takich nie ma to na moją patrzysz hehe

Gonzo

Ludzie mają dość tej firmy ciągłe podnoszenie norm i wymogów szkolenia operatorów dobra podpisz i po sprawie a potem premie i tak lichą obetną, praca pod czujnym okiem kamer . Starzy pracownicy dostają mniejsze podwyżki bo i tak nie odejdą, podwyżki narazie sprzedajne związki negocjują tak żeby wynegocjować ale dla siebie , idzie wiosna a ludziska nie głupie i rozglądają się za nową robotą i w końcu odejdą zostaną tylko mażyciele

@Gonzo

Ja też mam dość wszystkich z tej Huty, banda

Jak długo trwa proces awansu w Pilkington.?

Lody

Zależy pod który stół wejdziesz ????

Proces czego? Hahaha, dobry żart

Kiełka

Dożywotnio:)

Pogromca komuchow

Aaaaaa Aaaaa Rychu ma schron atomowy?

Putin dead

No to teraz Rychu będzie miał tania sile robocza i kolejny kryzys dzięki któremu znowu nie będzie pewnie podwyżek jesteśmy traktowani jak szczury ludzie strajkujcie nie dajcie się znowu omamić kryzysem musimy za coś żyć a Rychu wykorzystuje ludzka panikę!

Szuka pracy

Jak wyglada teraz praca na produkcji ? I jak wyglądają zarobki, premie itp ?

Stanisław

2500 na reke jak robisz loda liderowi jak marzena to morze troche więcej

Kaj?

Szczerze odradzam.

@Szuka pracy

No też jestem ciekawa, chcę wrócić a moje koleżanki nic nie mówią, boją się zmianowej

Nina
@Aneta k

Te co chcą wrócić tylko po co jak nic nie robiłaś tylko (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Pilkington. - Sandomierz

• Jak się pracuje w Pilkington.?

Zobacz opinie na temat firmy Pilkington. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 124.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pilkington.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 12 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 43 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pilkington.?

Kandydaci do pracy w Pilkington. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pilkington.