herter

Chrzanów

Opinie o herter

a 2011-08-22 08:21
szanują pracownika i dosyć dobrze płaca polecam
xxx 2012-11-23 22:49
zgadzam sie z poprzednia wypowiedzia zarobki dobre atmosfera także polecam
bzuu 2014-05-29 09:32
właścicielka spoko nie wtrąca się, ale szef często sprawdza jakość wykonania roboty no i czasem trzeba było zostać za fri jak coś było zrobione po łebkach, tak że uważajcie papranina u nich nie przechodzi, jak ktoś nie przykłada się do roboty to będzie miał w tej firmie problem
Klient 2016-08-03 00:32
Cały czas działa na naszym rynku, ja ją polecam u mnie wykonywali instalacje i jestem bardzo zadowolony z ich usług. Widać że pracowników też szanują nikt ich nie popedzał zauważyłem miła atmosferę
a 2017-02-06 14:30
u mnie robili instalacje i nie mogę powiedzieć złego słowa są dokładni a szef tez się przebiera i robi fizycznie może dla tego wszystko jest dopilnowane.
Ciekawostka jako jedyna ekipa z wielu które u mnie pracowały nie spożywały alkoholu
może wszyscy powiedzą że to normalne ale po zakończonej budowie śmiało mogę powiedzieć że to dziwne - widać że są normalne firmy które warto polecać
Zostaw swoją opinię o herter - Chrzanów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie herter