Opinie o OWH Prząśniczka w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy OWH Prząśniczka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie OWH Prząśniczka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OWH Prząśniczka w Łódź

Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Czy można liczyć w OWH Prząśniczka na prywatną opiekę medyczną?

grzegorz Nowy wpis

teraz to już tylko tania noclegownia dla Ukraincow. Nawet na wynos herbaty czy kawy nie dostaniesz. Nie ma tam czego szukać.

Paweł Nowy wpis

A kierowcy ile zarabiają ?

były już klient Nowy wpis

co się u Was dzieje? kolejny raz dziś dostałem pizzę surową w środku, i w dodatku składniki były pomylone!!!!! wszystko poszło do śmieci! Dziwię się, że gdy inne restauracje walczą o przetrwanie Wy obniżacie loty jakby komuś zależało na zamknięciu tego miejsca! Wstyd i szkoda moich pieniędzy! Kiedyś można było u Was naprawdę dobrze zjeść. Dziś to żenada!

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie OWH Prząśniczka? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Pomocnik lakiernika
Sońsk
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

Mogę jedynie potwierdzić, że firma jest dobra a jeśli ktoś ma jakieś zastrzeżenia to może ją zmienić.

Pracuję tu od trzech lat i jak na razie nie zamierzam zmieniać miejsca pracy. Raz jest lepiej raz gorzej ale nie żałuję, że podjęłam się pracy tutaj. Na szczególną uwagę zasługuje pozytywna atmosfera między pracownikami, którzy są skłonni w razie potrzeby pomóc sobie nawzajem. Ośrodek zaniedbywany przez lata w końcu jest stopniowo modernizowany. Z roku na rok wiele się zmienia.

Olga

O jakim zamknięciu tu piszecie? Ktoś lubi siać ferment?

wiolka

Wiecie może czy firma przymierza się zatrudnić kogoś?

Paula

Gratulacje dla kierowniczki . Młoda dziewczyna podjęła słuszna decyzję o zamknięciu gastronomii 15.06.19 że względu na zdrowie pracowników . W innym przypadku skończyłoby się to jakaś tragedia. Gratulacje.

Paula

W dniu dzisiejszym 15.06.19 pracownicy ogródka przy hotelu przy temperaturze ponad 30 stopni w cieniu pracowali przy grillu mając do dyspozycji do obniżenia temperatury dwa małe wiatraki . Ludzie to Wola o pomstę do nieba . Żadnego wentylatora ani nic konkretnego gdzie jest pani dyrektor i jak mogła na coś takiego pozwolić. Przecież chłopak o mało nie padł dziewczyna na kasie wcale nie lepiej . To są warunki do pracy . A jak coś by się stało to wszyscy się wypna a ludzie stracą zdrowie. Dyrekcjo zastanów się czy warto poświęcać zdrowie młodych ludzi przez nie zapewnienie im odpowiedniego chłodzenia skoro mają taką pracę to zapewnijcie im bezpiezpieczenstwo. Masakra.

Miro

Bardzo różne opinie oraz cisza na forum od wielu miesięcy nie ułatwia mi podjęcia decyzji czy aplikować. Może ktoś mógłby napisać kilka słów o pracy w firmie?

Alicja

@Nikol, dlaczego nie polecasz pracy w OWH Prząśniczka? Co jest powodem negatywnego nastawienia do firmy? Uargumentuj swoją wypowiedź. Co nie podobało Ci się w pracy?

hera

ja to mogę pracoweac u was dla samej malowniczej scenerii Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich i Lasu Łagiewnickiego

Fajne miejsce. Dobrze mi się tu pracuje. @darek proponuję zadzwonić i zapytać. @tobiasz wynagrodzenie uzależnione od pracy. Trzeba się dogadać. Ogólnie ok. Choć wiadomo że zawsze mogłoby być więcej

karo

Zmiany. Dobre zmiany

Nikol

Nie polecam tam pracy.

Blondyneczka

Negatywna

byłypracownik

Dziękuję, pewnie skorzystam z zaproszenia i będę się na nie powoływać! Chętnie obejrzę zmiany na korzyść i mgłą niepamięci okryje mi się przeszłość. :D W obecnych czasach anonimowość w internecie jest złudzeniem; każdy może pisać opinie na portalu przeznaczonym właśnie do tego. Pozostaje mieć nadzieję, że pochwały są zasłużone ( nie są jedynie przechwałkami)a wszelkie oskarżenia twardo udokumentowane. Zapewne dowiemy się wkrótce. Udanej metamorfozy!

pracownicy

Potęgą internetu jest to, że każdy może napisać wszystko, co chce i czuje się bezkarny. Jednak są pewne granice. Dziękujemy "byłypracownik" za komentarz - słowa wsparcia są dla nas bardzo ważne, tym bardziej, że sporo tu zawistnych komentarzy. Liczę na to, że zmiany już niedługo będą widoczne i że w niedalekiej przyszłości nas odwiedzisz :) Pozdrawiamy!!!

byłypracownik

Miło, że teraz tam jest inaczej, jak zapewnia pracownik. Mam nadzieję, że jego słowa pokrywają się z rzeczywistością i życzę wszystkiego co najlepsze, wytrwałości i wielu sukcesów na ruinach dawnego bałaganu! Mam wątpliwości tylko do starej ekipy, ale być może już nie pije i nie tłamsi pracowników. Dawne grzeszki nadawały się do zgłoszenia prokuraturze; byli pracownicy jednak odpuszczali znajdując nowe środowiska pracy, gdzie traktowani są jak ludzie a nie maszynki.Współczuję tym, którzy znosili to dłużej niż moje kilka miesięcy. Dotąd nie uwzględniam ich w moim CV ze wstydu i obawy, że trzeba by tłumaczyć dlaczego nie można było tolerować ich dłużej. Pozostaje wierzyć, że teraz jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki wszystko się zmieniło i pracownicy nie marzną zimą, że mają czysty kąt socjalny do spożycia własnej kanapki i sprzątanie odbywa się z użyciem ciepłej wody, no bo co można domyć zimną? Aha, może goście są nareszcie traktowani podmiotowo i nikt już nie obgaduje ich za plecami po zapłaceniu za usługę. Szczerze dopinguję nowy zarząd i proszę nie mieć mi za złe gorzkich słów o przeszłości bo są zasłużone. Powodzenia!

Zostaw merytoryczną opinię o OWH Prząśniczka - Łódź

• Jak się pracuje w OWH Prząśniczka?

Zobacz opinie na temat firmy OWH Prząśniczka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OWH Prząśniczka?

OWH Prząśniczka
2.7/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Plac Zwycięstwa 13
    90-047 Łódź