Opinie o Hotel Podewils - Zamek Rycerski w Krągu w Krąg

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Hotel Podewils - Zamek Rycerski w Krągu. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hotel Podewils - Zamek Rycerski w Krągu o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Podewils - Zamek Rycerski w Krągu w Krąg

Muniek Nowy wpis

Byłem w tym roku w czerwcu i polecam wszystkim .Malowniczo położony zamek nad jeziorem otoczony lasem ,cisza spokój .Pokoje w stylu zamkowym bardzo pięknie i uroczo .Przesympatyczni właśćiciele ,polecam na prawdy można wspaniale spędzić czas Marian W

Łucja Nowy wpis

Cześć, w poprzednich opiniach od użytkowników czytałam, że w pracy w tej firmie jest dosyć dobra atmosfera. W takim razie rozumiem, że prawdopodobnie warto wysłać CV do tej firmy. Mimo wszystko, od tamtego czasu opublikowania wpisu wiele mogło się zmienić. W związku z tym chciałabym zapytać - czy nadal jest w porządku pod tym względem?

Daria Nowy wpis

Firma to świetny pracodawca, fajna atmosfera, więc warto dostać się tu do pracy, polecam.

Zuza Nowy wpis

Najgorsza restauracja nigdy nie umawiajcie się na termin przyjęcia bo gdy do tego dochodzi okazuje się że już twoje miejsce zajął ktoś inny mimo tego że miejsce było zaklepane nie można im ufać później pójdziecie z kwitkiem.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Hotel Podewils - Zamek Rycerski w Krągu, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Magda

Trzeba mieć doświadczenie w hotelarstwie ?

Ilona

@Aga rozumiem, że miałaś okazję pracować w Hotel Podewils - Zamek Rycerski w Krągu i masz pozytywne wspomnienia związane z tym pracodawcą. Czy mogłabyś nam przybliżyć w kilku słowach swoją przygodę z nimi? może poszukują kogoś na poszczególne stanowiska, tym bardziej, że w branży hotelarskiej jest dość spora rotacyjność. Myślę, że dla wielu użytkowników forum Twoja opinia będzie przydatna.

ZUZA
@Ilona

Tam ciągle kogoś potrzebują,tak jest "cudownie"

Asia
@ZUZA

Jak ludziom robić się nie chce to nic dziwnego, że ciągle potrzebują.

Ilona

@Igor udało Ci się zaaplikować do tej firmy? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami odnośnie angażu w tej firmie. Będziemy wdzięczni za każdy merytoryczny wpis.

Bylem z zona i obsluga byla super, polecam!

Aga

Jak na taką małą miejscowość to praca bardzo dobra i zarobki też ok. Polecam

Igor

Słyszałem, że firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Podpowiedzcie coś więcej, che aplikować!!

Olga

Jest dobrze.Pracuję wprawdzie dopiero od miesiąca , ale mam nadzieję , że tak będzie zawsze.

Uczciwy pracodawca, wypłata zawsze na czas, można się dużo nauczyć. Polecam

Pracuję w Podewilsie w Krągu jakiś czas. Opinie sprzed kilku lat w większości nie nie są już aktualne. Jeżeli pracujesz tam i mieszkasz - masz 2 posiłki dziennie. Płaca nie powala, ale jak na tamte rejony jest w normie. Co ważne - płacą zawsze na czas. I do pensji należy doliczyć wyżywienie i utrzymanie, ubranie służbowe i ekwiwalent za obuwie. Więc realnie można sporo zaoszczędzić, bo w najbliższej okolicy nie ma gdzie wydawać pieniędzy. Jeżeli jesteś dobry/dobra w tym co robisz - można liczyć na coś ekstra, są też wysokie napiwki.

Marzena

Pracuję od trzech miesięcy na kuchni i jestem bardzo zadowolona. Zatrudniając się ledwo potrafiłam ziemniaki ugotować...szef kuchni bardzo dużo mnie nauczył. Praca nie należy może do najlżejszych ale można się bardzo dużo nauczyć. Zakwaterowanie w bardzo przytulnych pokojach. Polecam!

Fajna praca. Ciekawe miejsce, ludzie spoko kasa też czego chcieć więcej. Szkoda tylko że praca sezonowa.

Rafał

Pracowalem w hotelu rok i wszystko było super, fajna atmosfera i dobre warunki, odeszedlem tylko dlatego ze otrzymałem lepsza oferte za granica. Ogolnie fajne miejsce.

Agata

Pracuję tam juz drugi sezon. Jestem bardzo zadowolona. Wynagrodzenie jest znacznie wyższe niż w tamtym roku, co jeszcze bardziej motywuje do pracy ;) Świetna atmosfera, warto samemu się przekonać!;)

Jakość świadczonych usług nieprzerwanie rośnie od czasu nowego zarządu. Menadżerka działa z pełnym zaangażowaniem - dawno nie widziałem takiego , poświęcenia, oddania sprawie jednym słowem profesjonalistka - zasługuje na szacunek. Potrafi rozwiązywać problemy rozmawia z pracownikami, czego powiedzieć o Pani właściciel nie mogę, ponieważ mam nie najlepsze doświadczenia. Znam ludzi, którzy twierdzą, że z tą Panią można współpracować i da się lubić. Polecam przekonać się samemu. Kadra zarządzająca to profesjonaliści. Nie ma problemu, którego nie potrafią rozwiązać. Jeśli jesteś uczciwy i sumienny zawsze możesz liczyć na pomoc. Bardzo dobry kontakt i uczciwe wynagrodzenie.

Katarzyna

Kilka lat temu pracowałam w tym hotelu i nie było za ciekawie, postanowiłam spróbować jeszcze raz i nie żałuję, naprawdę dużo się zmieniło na lepsze. Wysokie wynagrodzenie, nie trzeba płacić za zakwaterowanie, pokoje dla pracowników wyremontowane i bardzo przytulne. A pracodawca chętnie służy pomocą, więc przypuszczam, że te negatywne opinie są właśnie z tamtego okresu. Polecam prace w tym hotelu

Natalia

Nie wiem skąd te negatywne opinie, pracuje tu z koleżankami od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona. Wynagrodzenie adekwatne do obowiązków, wypłata zawsze na czas, umowa o pracę, wyżywienie i zakwaterowanie bezpłatne... czego chcieć więcej...

@Natalia

Duża rotacja pracownikow... w tych czasach trudno o kogoś normalnego, co drugi to alkoholik. Pracodawca uczciwy, wynagrodzenie zawsze na czas Zakwaterowanie bezpłatne w pokojach dwu osobowych, pokoje wyremontowane z łazienką, telewizorem i dostępem do internetu. W pracy panuje świetna atmosfera szczególnie jezeli chodzi o restauracje. Hotel obsługuje dużo obcokrajowców dzięki temu mam druga wypłatę z napiwków. Jeśli szukasz uczciwej pracy za godziwe wynagrodzenie to naprawde polecam to miejsce.

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Podewils - Zamek Rycerski w Krągu - Krąg

Hotel Podewils - Zamek Rycerski w Krągu