ABET Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o ABET Sp. z o.o.

anonim 2011-08-20 21:08:14
praca, praca, praca, [usunięte przez moderatora]
xxx 2012-02-07 23:46:53
Jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za marne grosze. Zero poszanowania pracownika,a w dodatku wprowadzany przez szefostwo [usunięte przez moderatora]. Każdy pracownik z góry traktowany jest jak [usunięte przez moderatora]. Ogólnie kiepska atmosfera wśród pracowników(głównie nakręcanie afer z niczego) a wypłata to jedna wielka loteria.
rozsądny 2012-03-13 17:37:20
Prace w abecie mozna porównać do pracy w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] .Pracuje sie bez unormowanych godzin,to znaczy idzie się na 6 rano i wraca według widzimi się właściciela,który ma ciebie za [usunięte przez moderatora] ,cokolwiek byś robil.Wypłata czarna magia.Nie wiadomo za co się ma płacone a za co nie.Własiciel prowadzi [usunięte przez moderatora]i to coraz silniejszy(notabene sam [usunięte przez moderatora]każdego pracownika -nie zapłacone nagodziny czy wogóle godziny)atmosfera fatalana .Niech otym świadzczy fakt ,że pracownicy życzą właścicielą jak i firmie jak najgorzej
realista 2012-03-13 17:46:57
to przy takim układach to długo to już pewnie nie pociągnie
były 2012-03-14 14:04:30
Dno i mila mułu......już na rozmowie kwalifikacyjnej, jak zada sie pytanie ile i za co,,,,,,,patrzą na pytającego, jak na ufoludka. [usunięte przez moderatora] brak jasnych reguł płacy i pracy, a każdy ma tyrać najlepiej 24/24........za czapkę śliwek. W[usunięte przez moderatora]to dopiero ćwiry.......nowoczesny feudalizm na granicy [usunięte przez moderatora]. Ich motto to.......tyraj za free [usunięte przez moderatora]
Gość 2013-08-12 12:15:40
Praca w Abecie przedstawia się następująco:
- pensja ( powinna być 10 jest 12-13 ponieważ kadrowa nigdy nie ma na nic czasu poza plotkami z koleżankami)
- Koledzy ( tylko pracownicy niższych szczebli są ok reszta to banda krętaczy)
- tak naprawdę nikt nie pomaga w pracy, tylko rzuca kłody pod nogi jak sobie za dobrze radzisz,
- kobieta w firmie traktowana jest jako człowiek drugiej kategorii.
- ludzie wykorzystywani są do granic możliwości,
- zwolniony możesz zostać z dnia na dzień bez wyraźnego powodu (chyba tylko dla ich rozrywki)
xyz 2014-09-21 12:27:37
A jak się ma praca kierowcy betonomieszarki w ABET? Ile zarabia i jakie warunki pracy?
marysia gruszka jabłczyńska 2015-01-05 18:06:06
nie wiecie jak wygląda sytuacja kadrowa firmy w obecnym momencie? chodzi mi o to czy nie potrzebują teraz jakichś nowych pracowników do siebie bo akurat jestem w stanie ostrego bezrobocia i dłużej nie mogę już żyć miłością i powietrzem. wiecie może też ile wynosi netto podstawa u nich aktualnie? pozdrówka
seba 2015-01-20 20:55:18
Witam tez zastanawiam sie nad praca w abecie to jak z ta kasa i godzinami pracy?
antyswinia 2015-04-24 18:45:50
ellokiti niestety nie masz racji - to kobieta zrobila traume temu gosciowi swoja nieuwaga, wspolczuje temu kierowcy, utrzymuje sie z jazdy, a teraz juz na zawsze bedzie mial to w glowie ze komus było zycie niemiłe.
wojtek 2015-05-15 14:03:12
haniebny wpis, nie mam pojęcia po cholere ellokitty wpisal to, obrazil kierowce, niczego to nie wnosi do wiedzy o firmie. Jestes kanalią ello.... Bo lubisz byc. Moderator serwisu powinien usunąc wpis
belzebub 2016-02-01 13:22:46
Właścicieli Abetu dopadła depresja albo jakaś choroba psychiczna. Wszędzie widzą złodziei,leni,oszustów i w takich kategoriach traktują nie tylko swoich pracowników, kadrę kierowniczą ale i firmy zewnętrzne. Są arogantami .Ludzie to nie bydło "panowie" prezesi. Odrażająca atmosfera pracy. Wstyd.
Jeszcze onegdaj kiedy firma była nadzorowana przez Pawlaka było zupełnie inaczej. Pozostali wspólnicy nie ucywilizowali się. Każdy pracownik, który ma choć odrobinę szacunku do siebie i pracy, która świadczy nie ma czego w Abecie szukać. Doroczny bal który firma robi pracownikom nie rekompensuje tego poniżania całorocznego. Na pewno tam nie wrócę.
corleone 2016-02-01 13:36:20
O Abecie dużo mówi się po innych węzłach w kontekście atmosfery pracy i nie są to pochlebstwa.Nie boja się że za chwile będą mieć duże problemy kadrowe bo dziś rynek pracy to rynek pracowników a nie pracodawców.
inzynier 2016-02-15 00:26:43
Firma jest najwieksza z betoniarni we Wrocławiu, inne firmy moga im co najwyzej piety calowac. konkurencja gada, ze abety nie daja rady z takimi cenami, kierowcy, ze sie ich nie szanuje i wkrotce ich zabraknie. takie gadanie słychac od lat, ale nic sie nie zmienia, kasa leci dalej, to po co wlasciciele maja cos zmieniac???? Ocknijcie się, na pewno nic tam sie zmieni, chociaz kierowcy dalej beda gadac "ze nie bedzie mial kto jeździć" a pachołki na budowach, ze "jak tak dalej bedzie to nikt nie bedzie od was bral betonu" I kierowcy ciagle nowi, a beton ciagle wszyscy wola z abetu.
Były 2016-04-17 21:22:31
Największa pod względem produkcji. Jeśli chodzi o zarobki pracowników niższych strzegli(operatorzy,kierowcy) t jedna z najgorszych. W obecnej firmie przy normalnych godzinach pracy zarabiam więcej. Porownałem pity z abet do o jednej firmy. Zrobiłem kilka tysięcy więcej. Jeśli chodzi o godziny w abet w ciągu roku zrobiłem tyle godzin co w obecnej firmie w 28 miesięcy. A produkcja za chwilę im spadnie.
Były 2016-04-17 21:26:42
Tak to największy syf. I proszę radk nie pisz więcej opinii o firmie swojego taty
zenek 2016-05-10 20:52:58
Zarobki lipa I tyle ...szukać dalej...
sławek 2016-06-02 14:26:37
Witam, chciałbym przyjąć się do Abetu jako kierowca kat c+e na wywrotkę. Ktoś moze napisać jak wygląda praca ? tzn interesuje mnie czy pracuje się na jedną zmianę czy np 2. Jakich zarobków można mniej więcej się spodziewać w tej firmie na takim stanowisku ?
globtrotter 2016-08-25 11:20:49
Nie zawsze warto zatrudniać się w dużej firmie (wiem to z doświadczenia). Wielu betoniarniom transport betonu świadczą firmy zewnętrzne, często są to rodzinne firmy, które mają lepsze stawki i dobrą atmosferę pracy. Pracowałem i w Abecie, kolega u Juchy (też nie był zadowolony), ale najlepiej wspominam pracę u Wikowicza.
globtrotter 2016-08-25 11:21:30
bartek 2016-09-01 11:17:19
Na wannie c+e zarabia się 35gr za km plus premia a nie pozwalają jeździć autostradami, pracuje się na dwie zmiany zazwyczaj prawie po 12h , nie szanuja pracownika i robią ciągle pod gorke
efx 2016-09-07 14:06:45
Szefostwo ma na pewno dobre zarobki bo pracownicy pracują po 12-15 godzin 5-6 dni w tygodniu 3 tyś zl
retr 2016-09-07 21:09:12
wiesz no nie oszukumy się ze na akzdym stanowisku to sa jednak inne zarobki prawda? także i tutaj tez
Zostaw swoją opinię o ABET Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABET Sp. z o.o.