Planet outdoor C.H. Factory Euromark ul. Modlińska Warszawa

Wrocław

Opinie o Planet outdoor C.H. Factory Euromark ul. Modlińska Warszawa

były pracownik 2011-08-20 15:02:06
Odradzam każdemu o słabych nerwach rozpoczęcie pracy w Planet Outdoor. Jeśli chodzi i wysiłek fizyczny to jest to nie jest to za cięzka praca-specyfika branży wymaga ostrego wysiłku w zimie natomiast latem można sie zanudzić. Ale jesli chodzi o klimat tam panujący to jakaś porażka-kazdy na kazdego donosi, robienie ,, pod gorke" z grafikiem-jesli studiujesz to nie ma mowy zebys dostal ten dzien wolny ktory potrzebujesz, no chyba ze wleziesz w d.....e kierownikowi. Wielki pan kierownik zwalnia bez uprzedzenia jesli pokazesz ze masz swoje zdanie i sie z nim nie zgadzasz. Kierownik nie ma zielonego pojecia o braznzy a zgarnia spora kase za siedzenie na magazynie przez caly dzien. Zwykly pracownik dostaje 1200zl na reke a wymaga sie od niego wiecej niz od kierownika. Nie ma mozliwosci awanasu, wszyscy po trupach dożą do utrzymania swojego stanowiska. Kierownik nawet nie ma wykaztalcenia, wiec woli nie zatrudniac ludzi po studiach lub w trakcie, zeby nie czuc sie gorszym. Praca po 12 godz i to to przez 11 godz trzeba stac na sklepie i klaniac sie w pas kazdemu klientowi Uciekaj stamtad jak tylko zauwazysz pierwsze objawy nerwicy.
anonim 2011-09-15 13:57:39
prawda, nie polecam,to jedno wielkie [usunięte przez administratora]
Popieram bylego pracownika 2011-09-19 14:12:47
Zgadzam sie z przedmowca. Do tego nalezy dodac, ze przez niekompetentny zarzad zostala wprowadzona sprzedaz indywidualna i czeste wizyty cichego klienta. W zamian jest przewidziana premia indywidualna :-D pod warunkiem, ze zostana spelnione warunki: sklep zrealizuje miesieczny plan + plan indywiudualny + pozytywna opinia cichego klienta. Premia za to zamieszanie nie powala na kolana no chyba, ze jestes kierownikiem sklepu.
Kierownicy regionalni, ktorzy w korporacji Euromark odpowiadaja za sklepy PO to jedno wielkie nieporozumienie. Ich celem jest wylacznie wchodzenie w d... brytyjskim wlascicielom firmy tzw. zarzad. Proponowane przez nich akcje marketingowe na ostatnia chwile to jedna wielka blazenada. Cala inwencja spoczywa na pracownikach.
Podobnie jest z planami miesiecznymi, ktore sa celowo zawyzane na trzy cztery miesiace. Po tym okresie przysylaja racjonalny miesieczny plan aby podniesc motywacje pracownika. Nikt nie potrafi wytlumaczyc dlaczego w danym miesiacu jest taki wysoki plan – nie mozliwy do osiagniecia.
Funkcjonowanie firmy opiera sie wylacznie na finansowym zadowoleniu zarzadu, akcjonariuszy i kierownictwa regionalnego a pozostala czesc tej piramidy jest nieistotna, czesto zmieniana. Kierownicy po pownym okresie przestaja miec podstawy do motywowania pracownika i go zwalniaja – wypalenie zawodowe :-DDD.
Maria 2012-08-08 22:46:42
Czy coś się zmieniło w PO? Jak obecnie wygląda sytuacja po zmianie zarządu i wyrzuceniu szefa sprzedazy?
xxx 2012-12-11 09:46:19
Chciałbym serdecznie z tego miejsca pozdrowić kierownika regionalnego sprzedaży[usunięte przez administratora] oraz jego dwóch przełożonych [usunięte przez administratora] Trzeba być naprawdę zdolnym, żeby sprzedając towar średniej jakości za naprawdę niemałe pieniądze doprowadzić firmę do takiego stanu. Ale opinia o pracy miała być - jedynym plusem tak naprawdę była ekipa z którą się pracowało. Inaczej pracując po 12 godzin dziennie w pozycji stojącej( po co krzesła, przecież wtedy sprzedawca nie wstawałby do klienta) w hałasie( dzień w dzień te same piosenki , głośne dodajmy) i mając często za klientów naprawdę bezczelnych ludzi nie dałoby się rady tam wytrwać. Pomijam takie drobnostki jak intensywne oświetlenie którego nie dało się regulować, piszczące bramki na wejściu do których naprawy firma wysyłała fachowca przez 4 miesiące, ciągły brak towaru na magazynie a potem wyrzuty kierownika regionalnego dlaczego na sklepie jest pusto i niemożliwe do zrealizowania plany sprzedażowe za które przyznawana była śmieszna premia .Do tego plany indywidualne., prowadzące do wyścigu szczurów(albo nutrii w niektórych przypadkach;)) Zarobki - powiedzmy, że można tak to nazwać. Co innego 1250 dla studenta, co innego dla kogoś kto ma na utrzymaniu rodzinę. Szkoleń oczywiście brak, po co inwestować w pracownika, jak mu się nie podoba jest kilkudziesięciu na jego miejsce. I większość z nich to koledzy kierownika, którzy szukają pracy po tym jak padło ich poprzednie miejsce prac:). Inwentaryzacje robione na szybko i bez głowy w ciągu 2 godzin byle zdążyć przed otwarciem sklepu, a regionalny w międzyczasie zamawia pszczoły do swojej pasieki i to według niego jest nadzór nad poprawnym przebiegiem inwentaryzacji;) O jego osobie mógłbym napisać oddzielna opinię np. o tym jak będąc w jednym sklepie dzwonił do drugiego, że jest na inwentaryzacji , będzie do wieczora i nie zdąży do nich przyjechać a zwijał się po godzinie do domu czy o tym jak sam nie miał na tyle ikry żeby wręczać osobiście wypowiedzenia więc wołał swoją zastępczynie. Odradzam każdemu i pozdrawiam kłodzką świnkę;)
dureń 2016-04-21 20:00:46
nawet jeśli mowa tu o kwocie netto.. to ja serdecznie dziękuję za takie zarobki. Zastanawiam się czy Euromark kontroluje wszystkie swoje sklepy i wie, ile się ludziom płaci
Zostaw swoją opinię o Planet outdoor C.H. Factory Euromark ul. Modlińska Warszawa - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Planet outdoor C.H. Factory Euromark ul. Modlińska Warszawa