Opinie o Magnus-Nord Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Magnus-Nord Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Magnus-Nord Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Surowce, półprodukty - Odlewnictwo żeliwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magnus-Nord Sp. z o.o. w Toruń

Tobiasz Nowy wpis

Dzieje się coś w firmie, forum sprawia wrażenie jakby nikt tu nie pracował.

romuś Nowy wpis

A to ciekawe

wakat Nowy wpis

A wiecie jaka aktualnei panuje atmosfera u nich? Podobno każdy dba o przyjacielskie stosunki między pracownikami, co znacznie urozmaica zatrudnienie u nich.

zainteresowany_wspolpraca Nowy wpis

Proszę użytkownika SAFE o kontakt na e-mail info-mar@wp.pl

Brałeś udział w rekrutacji do Magnus-Nord Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Ok. Spróbuj, może Ci się uda

..... a jednak

Maniek

Ja również wspomina firmę dobrze

Kar

Na witrynie sadu w Toruniu mozna znalezc oficjalne dokumenty o ogloszeniu upadlosci prze TZO.

remo

od początku lutego jest przestój w pracy załoga jest na wolnym firma zgłosiła do sądu upadłość w tej chwili czkają na syndyka

remo

w magnus nord obecnie tzo to jest cyrk i dobra zabawa kierownik chłoptaś bez szkoły zabawia się z kumlami zamiast pilnować produkcji kolesiostwo złodziejstwo i wazeliniarstwo firma musiała upaść bo pracują tam nieudacznicy

Formierz

Po przepracowaniu w Magnusi/TZO prawie 8 lat to gorszego cyrku jak tu to juz nie znajdzie na kazdym kroku wazeliniarze i kablkablarze.Ale to juz prawie przezytek bo 28.01.2015 złożono wniosek o upadłość.Wlasnie przez tom nowoczesna linie za droga w utrzymaniu a nie zarabiala na siebie co miesiąc na minusie i nonstop awarie.!!!

Formierz

odlewnik

Znam waszego prezesa. W Krakowie miałem okazję z nim współpracować. Był tam kiepskiej jakości kierownikiem działu technologicznego. Ten człowiek sprzeda każdego. Satysfakcję mam taką, że mu nawciskałem. Pożalił się szefowi produkcji ale nie był w stanie mnie zwolnić. Pozdrawiam. P.S Teraz pracuję w Szwajcarii za kasę. Jestem szanowany i jest super ok.

Bubu

Nie polecam. Nowy prezes gorszy od starego, wogole nie zna się na zarządzaniu, karierowicz myśli tylko o sobie, firmę rozłoży na łopatki. Szkoda, po całości firma (usunięte przez administratora) nie szukacie tam pracy, po paru latach tam wiem co pisze, lepiej na kuroniowce niż w tzo

pażdzioch

Przerabialem wypowiedzenie,jeszcze za czasow prezia kurdupla.Mialem umowe na stale,kiedy chcialem za poruzumieniem stron,zrobil ze mnie szmaciarza i zlodzieja itp i na dodatek stwierdzil ze w zyciu juz mnie nie przyjmie,jesli bede chcial wrocic hehe.Lubu dubu,niech nam zyje prezes naszego klubu...:).Z tego co slyszalem,to master z bujna fryzura sam cienko skonczyl.

rysio

Można więc sądzić ,że wypowiedź " R" w całości jest nieprawdziwa ,prawda ?

R

Może i pomysł na firmę miał... zatrudniać ludzi na czas nieokreślony - ludzie, uważajcie na to. Aby zerwać umowę na stałe, trzeba podać powód - wtedy prezes zastrasza pracowników i zmusza do podpisania porozumienia inaczej grozi dyscyplinarką. Ma tylu doradców, a nikt mu nie powiedział, że groźby są karalne. Kadrowa - została zwolniona, bo prezes jej nie lubił, dyrektor produkcji... prezes się wściekł, kiedy się okazało, że chce mu dać wypowiedzenie, a ten go uprzedził. Wszyscy wiedzą, że chciał go zwolnić już trzy miesiące wcześniej. Podobnie było z tą młodą księgową. Pyskowała, to trzeba było ją zwolnić. Następna w kolejce jest babka z działu handlowego... kto będzie następny? Powiedz NIE prezesowi i ustaw się w tej kolejce a kolejka robi się długa. Prezes nie lubi kiedy ktoś za dużo podskakuje, a sam podskakuje dokładnie tam, gdzie każe warszawka. Coś mi się wydaje że jego dni już też są policzone.

grubas

Prezesik mial pomysl na firme,tylko nie mial zielonego pojecia o odlewni.Przyjal i...te na kierownika zakladu,ktory mu ladowal,takie kity ze sie w głowie nie miesci,a prezesik byl zadowolony bo slyszal z jego ust,to co chcial uslyszec,lizanie tylka tzw.I obaj rozłożyli firme na łopatki.

Jupa

Tak sie zmienilo,kierownicy zmianowi sa po podstawówkach i zawodówkach.

g

Teraz to sa torunskie zaklady odlewnicze. czy poza nazwa cos sie tam zmienilo?

Zostaw merytoryczną opinię o Magnus-Nord Sp. z o.o. - Toruń

Magnus-Nord Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 29 ocen.
  • M. Skłodowskiej-curie 59/69
    87-100 Toruń