Opinie o Maxco w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Maxco. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Maxco o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maxco w Warszawa

Jacek Nowy wpis

Czytam ze można tu wyciągnąć niezłe prowizje przy sprzedaży. Ile konkretnie? Bo jak w granicach tysiaka to bym się pisał na taką robotę ;)

123 Nowy wpis
@Jacek

Zależy co chcesz wiedzieć. Pracujesz sprzedajesz płaca za zapłacone faktury, nie zapłacą to nie dostaniesz prowizji za to co sprzedales.

Dominika Nowy wpis

Właśnie czytam że sporo osób mysli tak jak ty, możesz przytoczyć konkretne sytuacje?

piotrek

Słuchajcie prowizja przedstawiciela handlowego to zależy w dużej mierze od niego samego. To ile będzie miał na koncie równa się to ile sprzedał i tyle w sumie w temacie :) a odnośnie pracy to wiele coś może o jakiejś rekrutacji bo ja niby szukam ale może coś przeoczyłem?

Grzegorz

Pracowałem kiedyś w tej firmie można było wyciągnąć wtedy całkiem nie złą kasę ale to było ładnych parę lat temu , wtedy ten kolega już pracował i był w czołówce jeżeli on dalej pracuje i utrzymuje się z przodu rankingu to ma talent . Mało jest przedstawicieli w branży , którzy pracują po 10-15 lat w tej samej firmie i wciąż są na topie . TO DINOZAURY

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Maxco odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Rejestratorka medyczna / Rejestrator medyczny
Reh-Medica Centrum Rehabilitacji

Witam tak z czystej ciekawości kto to jest ten Sobala i czemu akurat on ma lepiej . Ma jakiś lepszy rejon , znajomości u prezesa czy jakiś magik jest z niego - czy ktos mi odpowie

jajko

do kolegi"gość" widac,ze piszesz pod siebie.jesteś klakierem (usunięte przez administratora)ktorzy zaczeli pracowac po ukladadach i zajmuja sie sprzedaza w MaxCo nie mając o niej zadnego pojęcia.(usunięte przez administratora)0Nie mijajmy sie z prawda.Na wariancie a jak dobrze kombinujessz i masz dobry rejon to zarobisz jakies 4kola na reke,tylko(usunięte przez administratora) ma duzo lepiej.Jak słabszy kolo trojki.Na wariancie b jak masz bardzo dobry rejon i jewzdzisz dasz rade kolpo trojki,male srednio 2, a slabsi doplacaja do interesu.Jak nie zbieerasz o czasie siana to po Tobie.Na umowe o prace warianyt jest 5 chlystkow to moze dwoch zrobi kola 2500 a reszta niecale 1500.Praca ogolnie nie najgorsza,tylko klienci marudzą,że drogo bo wszyscy sa napradwe tansi,mimo ze maja slabszy towar,a reszta krzyczy niechce tego gowna i jeszcze jedno niekompetentne idiotki w biurze wysylaja dziwactwa do ludzi i przepedzaja klientow i nie pomagaja.jak kombinujesz cos ugrasz,ale inaczej ciezko i i jeszcze jedno nikt normalny na wysokim ZUSIE tu juz nie pracuje,bo teraz za maks poltorej to mozna kupic chgleb,maslo i paszteb droseb:)

odkurzacz

do Adam co ty gadasz?Jak mozesz placic vat jak masz tyle kosztow,to i vatu nie zaplacisz nie mowiac o podatku przestań.Targety są wysokie iśrednio jak obliczali kierowncy regionalni na wariancie b sredni ph robi 90 procent gotowki i klientow:czyli podstawa w takim wypadku 2600 netto plus 300 zlotych za kl.i 300zlotych z aplan plus jakies 600 zlotych za przelewy to daje 3800 netto,a teraz koszty w takim wypadku najczesciej 200 zlotych z a brak 50 procent gotowki (ty piusales,ze placisz za naporawe auta,ale wtedyu nie masz firmowego i odchodza ci z aniego oplaty)500 netto za auto,750 netto za zus i 700 netto paliwo to daje kosztow:2150 netto czyli zostaje Ci 1650 netto, a jak masz ksiegowa to jakies 1500 netto i taka jest prawda to sredni zarobek w Maxco na war.b.Są jeszcze obciazenie renamentowe czasami bardzo duże i cesje , o ktorych piszecie,ale jak nie robice walkow to cesje odbierzecie chocby sadownie.Sa ludzie na a co wykladaja za klientow hajs i maja po 4-5 tysiace na lapke(ale caly czas swoimi pieniedzmi zakladaja)sa tez na b co wyjda przy malym zusie jakies 2500 netto na ręke,sa ci co pisałem 1500 ich jest najwiecej , sa ci co sie nie sprawdzaja zostaje im niecaly tysiac i rezygnuja i sa ci co wyloza sie za cesje,walki,lub gubienie i towaru i sa do tylu.Srednio te 1500-1700 maja ph w Maxco jezdzacy ponad pol roku.W tych czasach biedronek nie oplaca sie tam pchac, absolutnie,wiecej jako kurier czy magazynier zarobicie,a dla bardziej ambitnych ph,ale nie w spozywce!!!!!

Hm.Firma krzak,problemy zaczynaja sie okolo po 10 meichcacjh,wtedy dużo luidzi jak nie placi to juz cesja są po 60 dniach.Maxco jakies dziwne wyplaty przesyla za fv,np zamiast 5 tysiecy ,3 tysiace i pisza,ze byly braki w ksie w wysylanych przelewach np 6 miesiecy temu,kazdy nie wie o co chodzi i jest zielony.A Ty juz placiles podatki z atamte miesiace.Ods cholery kosztow:stary kangur 630 zl.brutto,u mnie około 1400 zł brutto paliwo,zus prawie 9 stowke,2 stowki ksiegowa to juz macie kosztow:jakies 3150 brutto.Bez cesji i obciązen ,a zarobic na b mozesz 3200 brutto za podstawe,jak nie masz potracen za dniowki jak nie sprzedales z a7 stowek.Za plan to raczej nic , bo przy 3000 tysiącach,nie zrobi sie raczej 90 procent,bardzo malo kto z handlowcow to robi na 50 teraz moze taka kwote zrobi 5 gora 7 i za klientow tez ciezko ja mialem 1100 do zrobienia,a platne od 100 czyli 90 procent ledwo...300 zlotych.Ja mialem rejon duzy i przez biedron ki sklepy padaly,robilem maks 70-80 klientow.I 5 procent od wpłata czyli srednio przy dobrych wiatarch 1000 zl.brutto,czyli zostawało 4200 brutto i jakies 3200 brutto kosztow!!!!!!!!!czyli okolo 1000zl.brutto siana na koniec!!!!!!!!!czyli niecale 800 zl.netto!!!!!!!!Masakra, ajak dostales cesje czy tez obciazenie to....Miałem na 20 meisiecy pracy tam(mimo,ze nie oszukiwalem jezdzilem po 8-10 h i towar co tydzien spedycja przyjmowalem plus stanie w pocztach jezdzenie po siano) 5 meisiecy gdzie przez obciazenie mimo wystawianych fv zero przelewów a placic musiałem zus,vat,paliwo,za dzierzawe opadaki kangura.Wziełem w tym czasie liczac na lepsze jutro dwie pozyczki po 10 tysiecy,na dzg ciezko gdziekolwiek cos dostac na duze oprocentowanie i jest teraz wielka ch...i weksel na koniec wyliczyli,ze brakuja displayow na jakies 2tysiace,bo rozładunki na wymaine sa niezaliczone,nie wiadomo czemu?????masakra.Pierwsze miesiace jak sa nizsze plany i sie grubo powalczy jest szansa na wystawienia fv maxco na jakies 5,5 brutto,ale wtedy jest jeszcze podatek zapewne i jak zostanie 2 tysiace to sukces,ale sa jeszcze obciazenia z amaly udzial gotowki nie sprzedaz przykladopwo przy 30 tysiacach,15 na gotowke to dostajesz 250 zl.brutto(200netto)obciazeniea?fajnie.Robota dla chlopaków po 18 -20 po odebraniu prawka,zeby cos zarobili jak maja gdzie trzymac ten badziew.Ewentualnie dla gosci majacych po 10 sklepikow swoich szkolenych i ladowac tam towar i zarabiac w dwie strony i duzo giftow sobie dawac:):)Ogolnie srednio ludzie w maxco nawet kombinujacy maja 1300-1400 przy dobrym rejonie pieniedzy miesiecznie bez obciazen.Zenada

Zostaw merytoryczną opinię o Maxco - Warszawa

Maxco