maxco

Opinie o maxco

anonim 2011-08-20 12:50:14
Hm.Firma krzak,problemy zaczynaja sie okolo po 10 meichcacjh,wtedy dużo luidzi jak nie placi to juz cesja są po 60 dniach.Maxco jakies dziwne wyplaty przesyla za fv,np zamiast 5 tysiecy ,3 tysiace i pisza,ze byly braki w ksie w wysylanych przelewach np 6 miesiecy temu,kazdy nie wie o co chodzi i jest zielony.A Ty juz placiles podatki z atamte miesiace.Ods cholery kosztow:stary kangur 630 zl.brutto,u mnie około 1400 zł brutto paliwo,zus prawie 9 stowke,2 stowki ksiegowa to juz macie kosztow:jakies 3150 brutto.Bez cesji i obciązen ,a zarobic na b mozesz 3200 brutto za podstawe,jak nie masz potracen za dniowki jak nie sprzedales z a7 stowek.Za plan to raczej nic , bo przy 3000 tysiącach,nie zrobi sie raczej 90 procent,bardzo malo kto z handlowcow to robi na 50 teraz moze taka kwote zrobi 5 gora 7 i za klientow tez ciezko ja mialem 1100 do zrobienia,a platne od 100 czyli 90 procent ledwo...300 zlotych.Ja mialem rejon duzy i przez biedron ki sklepy padaly,robilem maks 70-80 klientow.I 5 procent od wpłata czyli srednio przy dobrych wiatarch 1000 zl.brutto,czyli zostawało 4200 brutto i jakies 3200 brutto kosztow!!!!!!!!!czyli okolo 1000zl.brutto siana na koniec!!!!!!!!!czyli niecale 800 zl.netto!!!!!!!!Masakra, ajak dostales cesje czy tez obciazenie to....Miałem na 20 meisiecy pracy tam(mimo,ze nie oszukiwalem jezdzilem po 8-10 h i towar co tydzien spedycja przyjmowalem plus stanie w pocztach jezdzenie po siano) 5 meisiecy gdzie przez obciazenie mimo wystawianych fv zero przelewów a placic musiałem zus,vat,paliwo,za dzierzawe opadaki kangura.Wziełem w tym czasie liczac na lepsze jutro dwie pozyczki po 10 tysiecy,na dzg ciezko gdziekolwiek cos dostac na duze oprocentowanie i jest teraz wielka ch...i weksel na koniec wyliczyli,ze brakuja displayow na jakies 2tysiace,bo rozładunki na wymaine sa niezaliczone,nie wiadomo czemu?????masakra.Pierwsze miesiace jak sa nizsze plany i sie grubo powalczy jest szansa na wystawienia fv maxco na jakies 5,5 brutto,ale wtedy jest jeszcze podatek zapewne i jak zostanie 2 tysiace to sukces,ale sa jeszcze obciazenia z amaly udzial gotowki nie sprzedaz przykladopwo przy 30 tysiacach,15 na gotowke to dostajesz 250 zl.brutto(200netto)obciazeniea?fajnie.Robota dla chlopaków po 18 -20 po odebraniu prawka,zeby cos zarobili jak maja gdzie trzymac ten badziew.Ewentualnie dla gosci majacych po 10 sklepikow swoich szkolenych i ladowac tam towar i zarabiac w dwie strony i duzo giftow sobie dawac:):)Ogolnie srednio ludzie w maxco nawet kombinujacy maja 1300-1400 przy dobrym rejonie pieniedzy miesiecznie bez obciazen.Zenada
odkurzacz 2011-09-13 16:31:15
do Adam co ty gadasz?Jak mozesz placic vat jak masz tyle kosztow,to i vatu nie zaplacisz nie mowiac o podatku przestań.Targety są wysokie iśrednio jak obliczali kierowncy regionalni na wariancie b sredni ph robi 90 procent gotowki i klientow:czyli podstawa w takim wypadku 2600 netto plus 300 zlotych za kl.i 300zlotych z aplan plus jakies 600 zlotych za przelewy to daje 3800 netto,a teraz koszty w takim wypadku najczesciej 200 zlotych z a brak 50 procent gotowki (ty piusales,ze placisz za naporawe auta,ale wtedyu nie masz firmowego i odchodza ci z aniego oplaty)500 netto za auto,750 netto za zus i 700 netto paliwo to daje kosztow:2150 netto czyli zostaje Ci 1650 netto, a jak masz ksiegowa to jakies 1500 netto i taka jest prawda to sredni zarobek w Maxco na war.b.Są jeszcze obciazenie renamentowe czasami bardzo duże i cesje , o ktorych piszecie,ale jak nie robice walkow to cesje odbierzecie chocby sadownie.Sa ludzie na a co wykladaja za klientow hajs i maja po 4-5 tysiace na lapke(ale caly czas swoimi pieniedzmi zakladaja)sa tez na b co wyjda przy malym zusie jakies 2500 netto na ręke,sa ci co pisałem 1500 ich jest najwiecej , sa ci co sie nie sprawdzaja zostaje im niecaly tysiac i rezygnuja i sa ci co wyloza sie za cesje,walki,lub gubienie i towaru i sa do tylu.Srednio te 1500-1700 maja ph w Maxco jezdzacy ponad pol roku.W tych czasach biedronek nie oplaca sie tam pchac, absolutnie,wiecej jako kurier czy magazynier zarobicie,a dla bardziej ambitnych ph,ale nie w spozywce!!!!!
jajko 2011-09-29 18:36:23
do kolegi"gość" widac,ze piszesz pod siebie.jesteś klakierem (usunięte przez administratora)ktorzy zaczeli pracowac po ukladadach i zajmuja sie sprzedaza w MaxCo nie mając o niej zadnego pojęcia.(usunięte przez administratora)0Nie mijajmy sie z prawda.Na wariancie a jak dobrze kombinujessz i masz dobry rejon to zarobisz jakies 4kola na reke,tylko(usunięte przez administratora) ma duzo lepiej.Jak słabszy kolo trojki.Na wariancie b jak masz bardzo dobry rejon i jewzdzisz dasz rade kolpo trojki,male srednio 2, a slabsi doplacaja do interesu.Jak nie zbieerasz o czasie siana to po Tobie.Na umowe o prace warianyt jest 5 chlystkow to moze dwoch zrobi kola 2500 a reszta niecale 1500.Praca ogolnie nie najgorsza,tylko klienci marudzą,że drogo bo wszyscy sa napradwe tansi,mimo ze maja slabszy towar,a reszta krzyczy niechce tego gowna i jeszcze jedno niekompetentne idiotki w biurze wysylaja dziwactwa do ludzi i przepedzaja klientow i nie pomagaja.jak kombinujesz cos ugrasz,ale inaczej ciezko i i jeszcze jedno nikt normalny na wysokim ZUSIE tu juz nie pracuje,bo teraz za maks poltorej to mozna kupic chgleb,maslo i paszteb droseb:)
Zainteresowany 2012-01-19 21:28:00
Witam tak z czystej ciekawości kto to jest ten Sobala i czemu akurat on ma lepiej . Ma jakiś lepszy rejon , znajomości u prezesa czy jakiś magik jest z niego - czy ktos mi odpowie
Grzegorz 2012-04-14 19:36:15
Pracowałem kiedyś w tej firmie można było wyciągnąć wtedy całkiem nie złą kasę ale to było ładnych parę lat temu , wtedy ten kolega już pracował i był w czołówce jeżeli on dalej pracuje i utrzymuje się z przodu rankingu to ma talent . Mało jest przedstawicieli w branży , którzy pracują po 10-15 lat w tej samej firmie i wciąż są na topie . TO DINOZAURY
piotrek 2016-05-20 10:08:44
Słuchajcie prowizja przedstawiciela handlowego to zależy w dużej mierze od niego samego. To ile będzie miał na koncie równa się to ile sprzedał i tyle w sumie w temacie :) a odnośnie pracy to wiele coś może o jakiejś rekrutacji bo ja niby szukam ale może coś przeoczyłem?
Zostaw swoją opinię o maxco - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie maxco