NetWorkS!

Opinie o NetWorkS!

wiola 2015-03-17 19:36:25
Stanowczo ODRADZAM. Firma ma ciągle poważne problemy finansowe co przekłada się na wynagrodzenie. Ciągłe zwolnienia, cięcia, optymalizacja wszystkiego, sprawy w sądzie stanowią atmosferę nie do wytrzymania. Omijajcie z daleka. Na rynku jest mnóstwo firm o lepszej płynności finansowej
Jan 2015-04-30 12:04:17
Firma chyli się ku upadkowi - wredna walka ludzi o zachowanie swojego miejsca, co chwila zwolnienia, obcinanie wszelkich pieniędzy. OMIJAĆ Z DALEKA !!!
Juzek 2015-07-07 20:02:11
Kiedyś byłem dumny z tej firmy... ale teraz co się w niej dzieje to prawdziwa katastrofa !!! takiej presji i stresu to nie zaznałem nigdzie, tydzień w tydzień zwolnienia... rezygnacja z zasłużonych pracowników i myślenie jakby się tu ich pozbyć to nie wróży nic dobrego... firma na dzień dzisiejszy już NIE MA PRZYSZŁOŚCI. Prezesi na spotkaniach dla pracownikach obiecują gruszki na wierzbie GO NETWORKS !!! , KATASTROFA...
Nie polecam w tej chwili tej firmy NIKOMU zresztą i tak nie mają przyjęć tylko same zwolnienia - Firma dąży do UPADKU tylko szkoda Ludzi którzy jeszcze tam pracują :(
ef 2016-08-06 18:23:42
I wiadomo jakich zarobków można się spodziewać @Marek? Ja to chciałbym się załapać na przedstawiciela handlowego ds. detalu i sieci, ale nie wiem jak przebiega rozmowa rekrutacyjna. Warto chyba i tak zaryzykować, bo dorzucają jakieś premie do podstaw.
Zostaw swoją opinię o NetWorkS! - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NetWorkS!