Silesia Cargo Trans

Gliwice

Opinie o Silesia Cargo Trans

Drajwer 2014-01-17 15:57:42
Osobiście nie polecam za bardzo.. Jeździlem jakis czas w tej firmie i zawsze byl problem w wyplacaniem kasy. Samochody malo zadbane, łyse opony i stan techniczny mizerny do tego robota bardzo słabo ułożona. Wydaje im się ,że kierowca nie musi spać, jeść ani nic.. NIE POLECAM
nieznany 2014-02-03 10:00:27
Witam w sobote jestem umowiony na rozmowe w sprawie pracy jako kierowca. Mam pytanie jak placa w tej firmie na vanach do 3,5t?
husky 2014-02-14 21:17:01
Panowie i Panie ten gość i ta firma to tragedia!długi ma chyba wszędzie!(usunięte przez administratora) najlepsze jest to że na etransport komentarze usunęli na jego ządanie a dużo prawdy tam o nim napisali! ale jeszcze do tego wrócimy...
prawda 2014-02-18 13:29:50
OMIJAC TA FIRME Z DALEKA!!(usunięte przez administratora)
szofer 2014-08-05 02:16:39
a co wy byście chcieli brać kasa za darmo? nima tak lekko zapierniczać cza jakoś kierowcy co tam robiom to se chwolom między innymi i jo
szofer 2014-08-05 02:28:31
no długi mioł jak każdo inno firma ale to było kiedyś a co do aut to sami robicie w nich chlew i obora jak mosz w doma tak samo mosz w aucie a kto mo dbać o te auta właściciel firmy czy kierowca jak wom sie nie pedziało umyj auto to żeście jezdzili takimi (usunięte przez administratora)że kartofle szło na nich sadzić i to tysz mioł za wos szef te auta umyć pomyślcie zanim coś napiszecie a co do opon jakoś zawsze jak zjyżdżomy z trasy i opony som słabe to som wymieniane na poczekaniu a tak na marginesie jaki kierowca takie auto
szofer 2014-08-06 23:40:27
stary strona internetowa jest mało istotna silesia ma tak pochytaną finlandie że nie ma mocnych nie potrzebuje reklamy żadna firma z busami nie podskoczy na finie kierowcy mają stałą pensie i negocjacja cen nie ma wpływu na wypłaty a w innych firmach płacą od km. za postoje nic nie dostają a u nas kierowcy mają płacone nawet jak stoją w weekend na finie.kierowca bez doświadczenia w naszej firmie ma tyle samo co inni nikt uczonym się nie urodził każdemu dajemy szansę mamy paru co przyszło bez doświadczenia i pracują do dziś ale zawsze znajdzie się ktoś taki co mu nic nie pasuje
kolega szofera 2014-12-08 18:11:40
toster ty dalej tam robisz
kiero2 2014-12-21 19:23:52
Pracowałem w Silesii i polecam. Kto zna sie robocie to i dobrze zarobi i kasa na czas.
miza 2015-02-16 15:35:04
dobrze jakby ktoś odpowiedział na pytania żabki bo właśnie ten temat mnie również interesuje. Każdy szuka jak najlepiej i na najlepszych warunkach pracy więc stad te pytania. Nie chce wpakowac się w tarapaty bo te dzisiejsze firmy różnie podchodzą do pracownika- napiszcie więc wiecej konkretów o Silesia Cargo trans
riddick 2015-03-04 03:02:50
Silesia Cargo Trans jest firmą specjalizującą się w realizacji transportu drogowego. Oferują oni usługi transportowe i spedycyjno-logistyczne. Za ich największy atuy uznać można fakt , żę mają własną specydcjes zapewniająca płynność wykonywanych zleceń oraz własny magazyn na terenie śląska co także ułatwia prace
szczyrbaty jan 2015-04-07 16:18:04
jak dla mnie ekipa ludzi bezzabkow z komornikami na czele powinna najpierw spojrzec na samego siebie a potem na innych:)
potem poznac obsluge tachografow:)
batman 2015-04-07 16:22:39
jajaaa gregor zjazd zeby na transporcie:) czlowiek wieczna przerwa:)
new lands 2016-02-15 10:32:37
chaos, zamieszanie, zła atmosfera, nieterminowość dostaw, brak kultury i organizacji pracy, nie polecam ani pracować ani współpracować.
Pero 2016-02-16 09:53:16
Posiada kolega może nr komórkowy do Pana Anioła gdyż nikt nie odbiera w biurze.
Gazowy 2016-05-11 12:44:06
Pewnie, jako dbanie o własne warunki mam na myśli NIE ZATRUDNIANIE SIĘ w dziadtransach takich jak silesia cargo trans
Chudy 2016-05-11 22:24:48
Gazowy: masz mleko pod nosem i tyle. Sam zawaliłeś na całym froncie a czepiasz się właściciela? Po tym co odwaliłeś to ciesz się, że tak się to skończyło. Firma jest ok, Anioł jest ok, to ty dziad jesteś i tyle...
szofer 2 2016-05-12 10:47:40
Dokładnie. Chudy ma racje. Gazowy odpierdzielił taki młyn ze każdy się z niego teraz śmieje. Jeszcze ma czelność żale na forum pisać. Gazowy ty lepiej roboty roboty sie nie chwytaj bo szkoda czasu i nerwow na ciebie.
Gazowy 2016-05-12 11:42:05
:-) nie wiem czy się znamy. Czy Chudy to pan Spedytor czy też pan Wózkowy / Ochroniarz a może sam Capo. Jestem ciekaw co zawaliłem. Pamiętam wkurwienie Finów jak im przywiozlem jakiś drogi sprzęt, który uległ uszkodzeniu BO GDY SIĘ UPYCHA 30 i więcej adresów na jednego busa TO NIE MA JAK TEGO ZABEZPIECZYĆ oczywiście. Za zmianę kolejności zrzutek powinienem wtedy dostać premie. Dzięki temu odbiorca bez widlaka mógł dostać się do swojego towaru. Ale pan A. oszczekał mnie jak pies. Nikt nie wrzeszczy mi do ucha. Nigdy. Starzy kierowcy żalili mi się że p Anioł wisi im po OSIEM TYSIĘCY. Wow, myślałem wtedy. Trzeba uciekać.
Dalej śmigacie przeładowani po 1,5 t więcej? Bo ja już takich "frachtów" nie woże od dawna. Poza tym nie zap....lam jak ułom z zapałkami w oczach. Ale do tego trzeba szefa człowieka. Kierowcy - nie idźcie tam pracować.
Gazowy 2016-05-12 20:54:11
:-))) powodzenia niech wam ziemia lekką będzie. Koniec
Chudy 2016-05-13 13:06:30
Musiałeś przeżyć niezłą traumę, że ktoś na Ciebie nakrzyczał, prawda? Udałeś się z tym do psychologa? Na premię to sobie trzeba zapracować a nie upominać się. Dziwnie, że tylko Ty jeden miałeś problemy z zabezpieczeniem towaru i go uszkodziłeś. Tyle osób jeździ i jakoś nic nie niszczą. Starzy kierowcy się żalili Tobie? Hahaha. Dobre. Teraz pewnie to wozisz ale własn [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] między dyskotekami.
Barm 2016-07-27 12:27:06
Miałem(niestety) również okazję pracować dla tej firmy(o ile można to tak nazwać). Niestety ale trzeba powiedzieć sobie prawdę, ta firma nie jest ułożona.. Tułanie się po kilka razy do jednej miejscowości bo wszyscy w koło wiedzą lepiej niż sam kierowca czy coś wejdzie, potem wielkie pretensje do świata, że firma odmawia kilkakrotnie załadunku ze względu na bezpieczeństwo. Jazda przeładowanym busem non stop, w dodatku ciągłe problemy o to, że kierowca chce na dzień przespać się UWAGA !!! 5 godzin.. Brak umowy, na starcie, no kompletne dno. Niektórzy dyspozytorzy, byli tak nieogarnięci, że to wołało o pomstę do nieba ! Kasa może i była dobra( wiadomo dlaczego :) ) ale w razie czego to by umyli ręce, jakby się coś stało. Ponadto, niestety moim zdaniem (i jak pamiętam nie tylko) te busy nie nadają się do jeżdżenia w zimę trasę na Finlandię, gdzie mróz jest niemiłosierny(-25 w niektórych rejonach to norma) i żadne webasto nie pomaga. Radzę się dobrze zastanowić zanim się przyjmiecie, bo wybór firm jest ogromny :) !
chudy byk 2016-08-29 15:18:52
Ernest to jak rok jezdziles w takich warunkach?
Pewnie jestes tak dobrym kierowca ze wszedzie indziej znajdziesz lepsza robote to nie wiem dlaczego rok sie meczyles? czasami wiem tez ze nie jeden z nas kierowcow sam jest w stanie zaladowac towar ciezszy niz w rzeczywistosci, ty pewnie z tych co ladowal co dali a potem sie zastanawial ile towar wazyl?:)
on 2016-09-11 13:02:14
Witam do panow co pracowoli na ile dniowe sa wyjazdy? Czy maja jakis system np 4/1
on 2016-09-11 13:02:58
max 2016-09-11 19:07:09
dokładnie, z dnia na dzien można wiedziec czy to jest ta praca czy nie a tu tyle sie meczyles ale mimo to przez tyle czasu pracowales w takim niezadowoloeni?
BONITA667 2016-10-27 17:45:31
Szukam oszukanych przez firmę Silesia Cargo Trans zwłaszcza kierowców.
szofer 2016-11-05 01:24:11
Bonita667 mozemy sie zdzwonic mam kilku oszukanych
BONITA667 2016-11-05 08:01:09
Witam. Jasne. Podaj maila lub nr tel. jak wolisz. Może gdzieś przez inny portal. Nie chcę podawać na forum swojego nr . tel. Pozdrawiam
cleo 2016-11-07 14:31:01
zdecydowanie nie polecam - kłamią, brak kontaktu, zabrali towar i szukaj wiatru w polu.
lukas 2016-11-07 15:14:53
a to chyba pisze Pani A z takiej jednej firmy co zlecenia pisac nie potrafi
Lukasz 2016-11-10 11:50:11
Nie polecam tej firmy. Daremna organizacja. wyzysk ludzi i wyplacalnosc daremna. Dalej czekam na pieniadze
szukająca pracy 2016-11-10 12:27:04
A jak z pracą biurową bo na olx poszukują kogoś do biura
nowa 2016-11-16 11:15:44
Podbijam post wyżej.
Na olx poszukują do pracy biurowej, co sądzicie?
omega 2016-11-30 01:56:35
Firma Silesia Cargo Trans to obozowisko niewolniczej pracy jazda przladowanymi busami nawet o 150% trasa toszek talin to 1300km i polecenie szefa ta trase masz zrobic w 15godzin z towarem na aucie o wadze 2500kg a nieraz i ciezszym i nie interesuje go czy są korki czy cokolwiek innego na drodze masz zdążyć na prom w talinie a bron boze zebys się chcial na 2godziny zdrzemnąc w sumie robisz z toszka do talina 1300km na szczala potem na prom no to masz 2godziny odpoczynku i po zjezdzie w finlandi dalej w droge na rozladunki generalnie jestes bes snu ponad 25godzin a nieraz i więcej przeladunki towarów z auta na auto palety o wadze nieraz po 700kg i nawet Dziękuję nie uslyszysz czysty wyzysk ta firma jest dobra pod jednym wzglendem jak nie masz zadnej pracy idz do silesi zeby przetrwac az znajdziesz inna prace ale pamietaj jak sie bedziesz zwalnial nie dostaniesz zaplaty za ostatni kurs zarządzenie szefa jednym slowem praca niewolnicza ja sie zwalniam pracuje tylko do konca miesiąca bo ja mam do kogo wracac i chce skonczyc w kryminale jak sie cos stanie na drodze bo auta nonstop przeladowane moze wkonci ITD sie zai teresuje oby jak najszybciej a i pseldo spedycja iest zajebista nawet nie zna topografii polski taka Pani Aleksandra Kazana to to dopiero jest model tytuluje sie mianem spedytora a a jakbys chcial zeby ci współrzędne wyslala do miejsca rozladunku to byc pewien ze dojedziesz ale na srodek jeziora albo do centrum lasu pod sosna hihi jescze tylko zjazd z trasy na baze i koniec pracy w tej niewolniczej firmie
omega 2016-11-30 02:12:37
W moim wpisie wyżej mialo byc nie chcę skonczyc w kryminale dla nie wtajemniczonych Pan Aniol buduje dom w miejscowosci Wielowies niedaleko Toszka wiec kierowcy musza zapierniczac zeby szef mial z czego skonczyc budowe
Zostaw swoją opinię o Silesia Cargo Trans - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Silesia Cargo Trans