brak logo

PHU TOMAG

Dąbrowa Górnicza

Opinie o PHU TOMAG

Mr.D 2015-04-01 12:34:15
Firma regenerowała mi przekładnię kierowniczą, która wytrzymała 3 miesiące. Po regeneracji ponownej już w innej firmie okazało się, iż główny trzpień przekładni był cały skorodowiały i to uszkodziło uszczelniacze.Regeneracja przekładni w firmie TOMAG polegała na wymianie jedynie uszczelniaczy,ponieważ gdyby wymienili cały środek przekładni, nie było by mowy o jakiejkolwiek wewnątrz w tak krótkim czasie. Dla informacji auto jest w ciągłej eksploatacji.
1
Pawel.K 2015-09-08 10:17:14
Firma TOMAG regenerowała mi przekładnie do bmw e61 ( przekładnia była regenerowana w innym zakładzie bez rezultatu dalej stukała ), regeneracja w Tomagu nie była tania bo kosztowała 1750zł ale dano mi gwarancje ze bedzie dobrze i tak jest do dzisiaj przekładnia nie stuka ,puka itd. wszystko jest ok. W przekładni została wymieniona listwa zębata na nowa(stara otrzymałem do zwrotu) .Szczerze polecam nie jest tanio ale przynajmniej wiedza co robią .
1
Zostaw swoją opinię o PHU TOMAG - Dąbrowa Górnicza
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU TOMAG