Media System Sp. z o.o.

Opinie o Media System Sp. z o.o.

Fallout Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Czy może wypowiedzieć się jakaś osoba, która postanowiła zrezygnować z pracy wcześniej niż po upływie miesiąca i płaciła karę 1000 zł?

Były konsultant Nowy wpis

Polecam każdemu, na start praca idealna

Gorączkowska Patrycja

Praca super. Pracuje już 3 miesiące w media system w Bydgoszczy. Koordynatorka zawsze pomoże. Wszyscy mili można powiedzieć że atmosfera rodzinna.

Mery Nowy wpis
@Gorączkowska Patrycja

Cześć. czy na przestrzeni tych 3 miesięcy pracy cokolwiek zmieniało się w warunkach czy jednak od samego początku zakres zadań jest identyczny? Mam zamiar aplikować na Specjalistę ds. sprzedaży ale cenie sobie przy tym stabilizacje

Pracownik infolinii Nowy wpis

Wiadomo praca na słuchawce, bywa różnie, ale to chyba wie każdy kto przychodzi do cc, pracuje na infolinii i jestem zadowolony, jasne zasady, zgadzasz się na nie lub nie, dla mnie spoko. Z koordynatorka Izą zawsze można się dogadać, znaleźć rozwiązanie, atmosfera naprawdę na duży plus. Trzeba być odpornym, ale taka praca. Jak dla mnie polecam!

Konsultant Telefoniczny

Rozmowę miałem jakiś czas temu, przebiegła w miłej atmosferze. Pani przyszła po mnie do recepcji przywitała się i poszliśmy do pokoju w którym przeprowadzane są rozmowy. Po 2 dniach dostałem info , że mnie przyjmują i zapraszają na szkolenie.

Opowiedz coś o sobie, gdzie wcześniej pracowałeś, jakieś mocne strony, była też jakąś scenka sprzedażowa. Pytania raczej standardowe. Rozmowa trwała jakieś 20 minut.

Natalia T.

Jestem bardzo zadowolona. Profesjonalne podejście do pracowników, pomoc na każdym etapie, wspaniali kordynatorzy z wielkim serduchem! Wspaniałe otoczenie, dzięki czemu w pracy czujesz się jak w domu.

Aga

Wspaniała atmosfera, rozwijające projekty, polecam!!!

Moli

Świetna atmosfera! Z uśmiechem idę do pracy! Zdecydowanie polecam!

Nati

Wspaniała praca, (usunięte przez administratora) kontakt z ludźmi

Zyrafa

Praca spoko. Są skrypty nie trzeba nic na pamięć się uczyć. Elastyczny grafik. Zawsze można się dogadać. Jasne zasady żadnych haczyków. Wypłata na czas. Miła atmosfera. Lider grupy zawsze pomoże. Fajne szkolenia. Imprezy integracyjne.Umowa o pracę bez problemu po 3 miesiącach próbnych. Różne projekty każdy znajdzie coś dla siebie. Wiadomo cc trzeba scierac się z klientem ale tylko przez słuchawkę więc będzie następny klient i nowa karta.

Henia

witam serdecznie. Widziałam jedną z ofert dla Specjalisty ds. sprzedaży telefonicznej. Jest w niej wpisana umowa o pracę i zastanawiam się czy to jedyna możliwa forma do podpisania? Jeśli kandydat wyrazi chęć na zawarcie B2B będzie to możliwe?

@Henia

Dzień dobry jest możliwa umowa zlecenie lub umowa o pracę. Pozdrawiam

Pracujący

Mam 3/4 etatu i jak chce to pracuje zdalnie, z koordynatorem można się dogadać, ale od siebie trzwba coś dać, nie tylko narzekać

Telemarketer

Praca jak na CC wiadomo nic prostego trzeba miec mocna psichike, umiec zostawic slowa klientow za soba i wypuscic drugim uchem. Warunki pracy jasne i przejrzyste, wynagrodzenie na czas. Problem jest jeden dopoki sie umowy zgadzaja jestes kims, ale gdy przestajesz byc produktywny przestajesz byc rowniez potrzebny krotka pilka. (usunięte przez administratora)

Zuza
@Telemarketer

Każdy na swój cel do zrobienia i to nie jest niespodzianką, mój lider na początku miesiąca informuje wszystkich o celach i pomaga w ich realizacji dla mnie to jest fair

Kwiatas

Myślę że firma całkiem fajna, kasa na czas, można zbierać punkty i wymieniać je na bony do restauracji czy jakieś fanty z elektroniki. Premie wypłacaja 20. Na abonamentach i sprzedaży internetu człowiek się nagada ale wie za co pracuje. Jak się ktoś wkręci w temat i zaangażuje to plany są realne do zrobienia

Estera

Dzień dobry. Teraz w ogłoszeniu dla konsultanta telefonicznego było napisane, że występują różne projekty i ze Pracodawca znajdzie coś odpowiedniego dla kandydata. zastanawiam się jak wygląda względem tego pewnego rodzaju elastyczność. czy można w razie czego zawsze prosić o zmianę projektu?

Toja
@Estera

Ja zmieniałam projekt nie było problemu

@Estera

Dzień dobry, staramy się zawsze dogadać i znaleźć odpowiedni projekt dla kandydata.

Konsultant

Pracuje około roku. Byłem na kilku projektach teraz jestem na ubezpieczeniach. Jest to moja pierwsza praca na słuchawce i jestem pozytywnie zaskoczony. Liderkę mam bardzo spoko, sama kiedyś była konsultantką, można się do niej zwrócić ze wszystkim. Polecam każdemu sprobowac jako pierwsza pracę i nie tylko bo wszystkiego zawsze uczą od początku.

słuchawka

Pracuję od kilku tygodni i mogę powiedzieć tylko pozytywne rzeczy, warunki umowy i wynagrodzenia są jasne i przejrzyste, kierownictwo przyjazne i merytorycznie przygotowane do pomocy. Jestem osobą niepełnosprawną, zgoda na pracę zdalną bez problemu, dla mnie to szczególnie ważne. Gdy pracuję na miejscu to warunki i atmosfera są świetne.

@słuchawka

Cześć, sądząc po nicku raczej o pracy jako konsultant telefoniczny piszesz i zainteresowało mnie to stwierdzenie, że wszystko jest jasne względem warunków umowy. Od czego więc zależą te widełki podane w ofercie? 27,70 – 30,00? Ja chce te 30,00 mieć i zastanawiam się jak to osiągnąć

Cześć Zapraszamy do aplikowania i przyjścia na rozmowę, wtedy wszystko wyjaśnimy i odpowiemy na Twoje pytania. Pozdrawiamy

Nadia

Rozważam aplikowanie na specjalistę ds. sprzedaży. jak wiadomo można pracować stacjonarnie ale też hybrydowo. Podkreślone zostało też w pełni wyposażone zaplecze socjalne, chillroom i tak dalej. opiszecie je? jak dużo ma się czasu żeby w ogóle z nich skorzystać?

@Nadia

Biuro Media System w Bydgoszczy wyposażone jest w bogate zaplecze socjalne oraz chillroom. Składają się na nie: • kuchnia wyposażona w lodówkę, dwie mikrofale, czajnik elektryczny, automat z gorącymi napojami, automat na gorącą i schłodzoną wodę; • jadalnia z pięknym widokiem na miasto; • Strefa Bookcrossingu oraz Eko (zbiórka nakrętek, baterii, segregacja odpadów); • Chillroom wyposażony w wygodne fotele, automat z przekąskami oraz kosz do gry; • Plac wolności – czyli zadaszony taras na świeżym powietrzu, który jest miejscem spotkań pracowników w czasie przerw. Czas na korzystanie z tych udogodnień jak najbardziej jest. Każdy specjalista ds. sprzedaży ma zagwarantowane 15 minut przerwy co każde 2 godziny pracy. W zależności od projektu przerwy odbywają się w godzinach parzystych lub nieparzystych – dzięki temu w naszej strefie socjalnej jest zawsze dużo miejsca i można wygodnie zjeść oraz się zrelaksować.

Zażenowana v2

Poprzedni wpis został usunięty. Niestety. W tej firmie za szczerość i uczciwość jedynie zwalniają cię szybciej. Poinformowałam liderkę mBanku, że najprawdopodobniej nie będę przedłużała umowy i dogadałyśmy się, iż dam jej znać, a przepracuje do końca miesiąca. Dwa dni przed końcem miesiąca, owa liderka (będąca na zdalnych) poprosiła drugą liderkę o przekazanie mi informacji, że mogę się spakować i wyjść oraz, że logicznym jest, iż nie daje z siebie 100% w pracy, gdy szukam innej. Na moje zaprzeczenie i odpowiedź, iż jestem w pracy po to, aby pracować i nie rozumiem takiej aluzji, nie otrzymałam odpowiedzi. Dodam tylko, że dwa dni przed owym wydarzeniem rozmawiałam z moją liderką i uzgodniłyśmy, że przepracuje do końca miesiąca i najwyżej nasze drogi się rozejdą. Podziękowała mi również za szczerość i uczciwość, a odpłaciła się w taki sposób. Mogę jedynie życzyć powodzenia w karierze p. Liderce.

Aktualność
Drogie Panie!
Dziś Wasze święto! Z tej okazji życzymy Wam wszystkiego co najlepsze. Aby piękny uśmiech gościł na Waszych twarzach zawsze
Mamy nadzieję, że Panowie stanęli na wysokości zadania i sprostali oczekiwaniom
#DzieńKobiet #kobiety #pomadki #piękno
:))

Cześć, polecam pracę w media system w Toruniu, jestem na projekcie bankowym i pełny profesjonalizm jest od strony przełożonych. Chciałam od zawsze nauczyć się sprzedawać i ciągle progresuję w tym temacie dzięki przełożonemu. Jest przyjemna atmosfera i zawsze chęć pomocy w kierunku konsultantów. Jedna z lepszych prac w których pracowałam. Dziękuję że mogę się rozwijać. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Media System Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Media System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Media System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 193.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Media System Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 151, z czego 61 to opinie pozytywne, 71 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Media System Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Media System Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Media System Sp. z o.o.