Retail Plus Poland Sp. z o.o.

Gdynia

Opinie o Retail Plus Poland Sp. z o.o.

audytor 2013-02-20 18:30:11
Wszystko niby pieknie ladnie a na pieniadze 5 mscy sie czeka
Dagus 2013-03-25 13:43:01
[usunięte przez moderatora] , owszem zdarzają się poślizgi kiludniowe, ale nie 5 mscy!!!
A tak to firma jest w porządku :)
Pozdrawiam wszystkich
ankieter 2013-04-22 18:42:23
Te poślizgi im chyba w krew weszły... mozna czekać i czekać
AMG 2013-05-13 22:37:55
Stawki mają bardzo niski i czasem trzeba się zastanowić, czy praca jest tego warta.

Dużo obiecują, a później nie wszystko jest spełniane.

Najważniejsza przestroga: WSZYSTKO MUSICIE MIEĆ NA UMOWIE!!!! Jeśli coś obiecują, od razu proście o dodatkową umowę - bez tego nic nie róbcie (no chyba, że ktoś ma zapędy w kierunku wolontariatu....)
audyt 2013-06-12 08:08:38
Bardzo dziwna struktura firmy. Jest to firma polsko-izraelska. Do tego bardzo niski kapitał zakładowy. Pod tym względem coś jest nie tak. Ja bym była bardzo ostrożna.
audyty tytoniowe 2013-12-05 14:30:45
Raz współpracowałam z tą firmą i sobie tą współpracę chwalę .. wynagrodzenie całkiem niezłe. Pracy sporo ale warto było i z przyjemnością weszła bym w kolejny projekt :)
Alb 2014-01-07 14:23:07
Ogólnie super, mili ludzie, trochę zakręceni, ale tak to z młodymi bywa:) Wynagrodzenie, zależy jaki projekt, nie które są marne i rzeczywiście na pograniczu wolontariatu, ale wtedy proponują połączyć trasę z innym projektem i już nie jest tak źle, a jak ktoś przetrwa te słabsze to w nagrodę moga się zdarzyć projekty gdzie można zarobić np. 10 tys w trzy miesiące + kasa na paliwo. Na paliwo jest ryczałt, także można jeszcze odłożyć z tego, jak ktoś potrafi dobrze planować. trasówki. Opóźnienia w zapłacie spowodowane są tym, ze klienci płaca za cały projekt, więc trzeba czekać na maruderów, aż skończa swoje audyty
audytorka 2014-03-20 13:22:00
Pracuje w tej firmie od ponad roku i jestem bardzo zadowolona. Ogólnie fajna współpraca, wynagrodzenie w mojej ocenie adekwatne do wymagań.
Jeśli chodzi o mnie to mogę polecić jak najbardziej tę prace każdemu, kto szuka czegoś dodatkowego.
były audytor 2014-09-01 13:32:57
Współpracowałem z firmą przez 9 miesięcy, praca jak dla mnie w porządku. Wynagrodzenie zawsze było na czas, dodatki do paliwa i wszystko uczciwie rozliczane. Pracę polecam szczególnie osobom, które lubią jeździć samochodem i lubią kontakt z ludźmi, pracownikami sklepów. Dobre podejście do sprzedawców się przydaje :)
Ktoś wyżej pytał o wynagrodzenie - pracując w miesiącu około 8 dni na rękę miałem gdzieś 800-900zł.
oik 2015-02-13 17:17:00
a jak wyglada obecnie ta pensja bo chce zmienic pracę ale nie na gorszą pod wzgledem wynagrodzenia. Dobrze że jakoś tam w miarę działacie, bo nigdzie nie jest łatwo wszedzie trzeba pracować i oby tylko była ta praca i jak najdlużej. mam nadzieję, że umowa jest o pracę bo o to głównie chodzi mi też.pozdrawiam
dagus 2015-02-26 11:07:05
Praca jest na umowe zlecenie
krzysiek 2015-04-21 09:34:17
Akurat w tej firmie, na tym stanowisku (audytor) ze względu na charakter pracy to jedyna forma umowy jaka może zostać zastosowana (w pełni wyczerpuje definicję "umowy zlecenia", inną formę zatrudnienia byłoby bardzo ciężko zastosować).
dagus 2015-04-29 12:27:14
Zgadzam sie z krzyskiem
mis 2015-05-10 22:40:48
jakis kontakt do nich??
Dagus 2015-06-04 07:06:06
Nie ma takiej mozliwosci, bo to nie jest praca stala. Jak jest czynny projekt to sie pracuje, jak wygasnie to sie nie pracuje. Czasem jest tak, ze jeden projekt jest wieloletni, inny kilkumiesieczny. W roznych rejonach Polski moga byc inne, bo tak sobie zazyczy firma, ktora zleca badania.
bejbi 2016-05-13 17:02:28
większość na szczęście jakoś sobie z tym radzi z tego co wiem
Zostaw swoją opinię o Retail Plus Poland Sp. z o.o. - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Retail Plus Poland Sp. z o.o.