logo Geneo

Geneo

Tomaszów Mazowiecki

Opinie o Geneo

Tomaszowianin 2015-04-01 21:04:38
Pracowałem w tej firmie call center - jest to wyżymaczka do ludzi, po tej PRACY NADAJESZ SIE TYLKO DO PSYCHOLOGA, ciągle tylko masz mieć więcej wyników i więcej albo Cie zwolnią
Tomaszów 2015-05-06 14:21:53
nie polecam, wyzysk i traktowanie ludzi jak śmieci. Kadra zarządzająca nic sobą nie reprezentuje, mobbing i straszenie zwolnieniami. Lepiej już zamiatać ulice niż tam pracować.
koleś 2015-05-19 10:43:02
Zazwyczaj negatywne opinie są pisane przez ludzi , którzy pracowali krótko albo zwyczajnie odeszli z pracy bo liczyli ,że za obijanie się firma będzie ich doceniać.
Wiem o tym ,że w tej firmie są osoby, które pracują latami osiągają wyniki i stabilne wynagrodzenie.Atmosfera w pracy jest świetna ,a z osobami zarządzającymi zawsze można się dogadać jeśli Ty jesteś w stosunku do nich w porządku i zachowujesz ogólnie przyjęte zasady w pracy np. nie spóźniasz się. Ale to w każdej firmie trzeba przystosować się do regulaminu.
BYŁY PRCOWNIK 2015-12-16 18:39:24
KTO TAM TERAZ JEST KIEROWNIKIEM?? JUSTYNA/?? MAGDA?? DOROTA??
gość 2016-01-20 16:04:10
Dzisiaj miałam przyjemność być na spotkaniu z panią z tej firmy o jakich 21 zł mowa ona powiedziała że 10 zł brutto czyli 7 zł na rekę plus premia motywacyjna od sprzedaży
Radosz 2016-01-21 20:08:31
Widocznie ktoś tu @gość policzył od razu z premią motywacyjną, a może to ktoś nie mówił od początku, które ogłoszenie brałeś, do Plusa tak ziomeczku???
Zostaw swoją opinię o Geneo - Tomaszów Mazowiecki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Geneo