Opinie o Izo Zakład Izolacji Ogniotrwałych Sp. z o.o. w Bytom

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Izo Zakład Izolacji Ogniotrwałych Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Izo Zakład Izolacji Ogniotrwałych Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Izo Zakład Izolacji Ogniotrwałych Sp. z o.o. w Bytom

Robloz

Najnizsza krajowa na start, po trzech miesiącach pracy 150 zł brutto więcej....dramat ....

Witam. Na ile zmian pracuje się w formie IZO?

Robol

1 zmiana 7-15

Jaki jest styl zarządzania w Izo Zakład Izolacji Ogniotrwałych Sp. z o.o.?

Waldemar Nowy wpis

Poziom organizacyjny niski , zarobki minimum a wymagania duże .Nie polecam ' IZO ;to poziom pracy porównać można do Afrykańskich biednych firm . Jak można tak wykorzystywać pracownika ; emeryci i młodzi bez pojęcia tutaj pracują .Inni jak przyjdą to szybko odchodzą ,taka jest prawda o tej ZERO -IZO KL O BÓZ pracy .

Witam. Na ile zmian pracuje się w formie IZO?

ROKROX

Praca 1 zmianowa od 7-15

Robol Nowy wpis

1 zmiana 7-15

Igor

Czyli jest tam dużo starszych osób w firmie?

Robol Nowy wpis
@Igor

Magazyn - młodzi Ślusarnia - starsze osoby i emeryci Ceramika - mlodzi "Góra" - średni wiek, spoko ludzie

Pracował ktoś z Was jako Ceramik w Izo Zakład Izolacji Ogniotrwałych Sp. z o.o.? Powiecie na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?"

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Izo Zakład Izolacji Ogniotrwałych Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Ceramik/Pomocnik ceramika.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bytom
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
Robloz

Ktoś nowy...

Moja opinia będzie inna niż wszystkie tutaj które występują ponieważ ja faktycznie tam pracuje (ponad pół roku). Firma ma to do siebie że jest to rodzinna firma i tak też traktuje każdego z pracowników, nie jest tam tak fatalnie i źle jak opisują to inni. Obecne czasy są ciężkie pod względem pewności pracy w zakładach, w IZO jest tak że nie zwalniają za byle co i za poglądy osobiste jak w innych zakładach, IZO to stała praca, wiesz co podpisujesz, wiesz co robisz, wiesz jaka masz umowę i wiesz co należy robić. Wyssane teorie z palca na zasadzie że tam jest źle í fatalnie można oddać do lamusa, leniom i nierobom wszędzie będzie źle. Ja osobiście IZO polecam i z czystym sumieniem mogę napisac że jeśli masz frekwencję i się starasz to na pewno to będzie twoja stała praca, zarobki mógłby by być większe ale cóż.... :) może kiedyś.... Pozdrawiam magazyn i ceramików. Bardzo dobrze się pracuje!!

Zbyszek

@Elvis A to niby dlaczego? Może trzeba uzasadnić taki wpis o ile są powody bo to wygląda na konkurencję?

Norbi

Podpowiedzcie czy zmieniło się coś w kwestii zarobków i może poprawiły się?

Pracuję od ok roku. Ludzie w większości Ok, nie robią sobie w poprzek, pół firmy to stara kadra z gliwic, czasem bardzo stara :P Duże ciśnienie na jakość, i na szybkość gdy zleceń jest dużo a na hali robi się ciasno. Nudy nie ma. Zaczęli rozbudowę, ale idzie to raczej wolno. Zarobki średnie, więcej płacą w firmach przy pracy zmianowej, jak ktoś lubi.. ale na ile się dogadasz tyle dostaniesz. Premie uznaniowe są według widzi mi sie kierownika lub bonusy za konkretne zlecenia, raz w roku wczasy pod gruszą (ok 750zl). Innego socjalu brak, ale to chyba norma w firmach tej wielkości (niecałe 50 osób).

Iwona

@???, widzę, że chciałbyś podjąć pracę w Izo-Zakład Izolacji Ogniotrwałych Witold Żołnierczyk. Zwróć jednak proszę uwagę, że wątek dotyczy pracy w Gliwicach. Wysyłałeś już swoje CV do pracy w tej firmie? @Człowiek bez Nicka, dziękuję za podzielenie się swoją opinią na temat pracy w Izo-Zakład Izolacji Ogniotrwałych Witold Żołnierczyk. Napisz jeszcze proszę, na jaki rodzaj umowy można liczyć u tego pracodawcy.

Człowiek bez Nicka

Pracowałem tam jakiś czas temu , zwolniłem się ze względów finansowych gdyż zakład oferuje marne zarobki. Jeżeli chodzi o sam zakład to większość czynności wykonuje się na tzw. Kolanie , ciężko ze stanowiskami pracy z prawdziwego zdarzenia , byle jakie narzędzia, a wymagania co do profesjonalności dosyć wysokie . Partyzantka pełnym pyskiem . Starzy pracownicy nowo przyjętych traktują z góry , bo tylko ludzie z Gliwic się liczą , a reszta to nic nie potrafią . Nie tolerują żadnych zmian i udogodnień , nowinki techniczne to dla firmy czarna magia . Co chwilę widać nowe oferty pracy, jak myślicie dlaczego ? Ludzie którzy mają trochę oleju w głowie uciekają z tego zakładu . Żadnego pakietu socjalnego , raz w roku byle jakie paczki na święta , a o podwyżkach można zapomnieć . Najciekawsze jest to, że przez pierwszy miesiąc po przyjęciu nowo przyjętych pracownik jest traktowany jak młody bóg , a później zgnojony do samego parteru. Nie polecam żadnego ze stanowisk które ten zakład oferuje. Na stanowisko magazyniera są najniższe wymagania ale i najniższe pieniądze, a pracy i warunki są niedopuszczalne .

???

Witam, Ilu zmianowa jest praca na magazynie w Bytomiu ? Jak atmosfera i ogólnie warunki pracy? Dzięki i pozdrawiam.

Jedynak

Czy IZO ma aktualnie jakieś potrzeby kadrowe? Miałem nadzieję, że na forum dowiem się coś więcej a tu cisza.

Iwona

Pracujesz w IZO Zakład Izolacji Ogniotrwałych? Chętnie usłyszymy co najbardziej lubisz w swojej pracy.

BOLO

Gdyby nie kierownik rysio jego kolega emeryt no to może bylo by spoko ale gnidy zawsze są i będą .

agj

Ja to się jakich zarobków może się spodziewać magazynier, skoro ma nawet zapewnione zatrudnienie w ramach umowy o pracę. Niby system jest 3zmianowy, ale na pewno jest szansa na odpowiednie premie w razie co.

twój stary

Ta firma to tragedia nie polecam kierownik spawacz w okularach chyba terz ogniotrwałych

admin

Jak długo pracowałeś w firmie IZO Zakład Izolacji Ogniotrwałych Sp. z o.o.? Wypowiedz się na naszym forum?

Zostaw merytoryczną opinię o Izo Zakład Izolacji Ogniotrwałych Sp. z o.o. - Bytom

• Jak się pracuje w Izo Zakład Izolacji Ogniotrwałych Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Izo Zakład Izolacji Ogniotrwałych Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Izo Zakład Izolacji Ogniotrwałych Sp. z o.o.?

Izo Zakład Izolacji Ogniotrwałych Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Dojazdowa 10
    Bytom

Izo Zakład Izolacji Ogniotrwałych Sp. z o.o.