FEY Sp. z o.o.

Opinie o FEY Sp. z o.o.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Widząc Państwa zainteresowanie naszą firmą, postanowiliśmy zaznaczyć swoją obecność w serwisie GoWork.pl.

Z góry dziękujemy za wszystkie merytoryczne opinie. Dołożymy wszelkich starań, by zaspokoić zainteresowanie potencjalnych kandydatów na temat warunków współpracy z naszą firmą.

Jesteśmy otwarci na komentarze i dyskusję z użytkownikami forum. Prosimy jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem i regulaminem GoWork.pl będą usuwane przez administratora.

Pozdrawiamy

FM Relaks
zdjęcia autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Fabryka Materaców Relaks Sp. z o.o.

Pracownik firmy - Firma

29.09.2023 02:09

Czym zajmuje się Państwa firma?

Fabryka Materaców Relaks Sp. z o.o.ikona wywiad

Fabryka Materaców Relaks jest firmą produkującą materace oraz łóżka tapicerowane i kontynentalne (hotelowe). Jesteśmy jedną z wiodących marek w swojej branży w Polsce.

Jak wyglądały początki firmy?

Fabryka Materaców Relaks Sp. z o.o.ikona wywiad

Historia firmy sięga roku 1926, kiedy w Niemczech powstała fabryka - „matka”. W roku 1997, w Śliwicach (woj. kuj.-pom.), otwarta została Fabryka Materaców Relaks Sp. z o.o., jako filia firmy niemieckiej, szyjąca początkowo tylko pokrowce na materace wysyłane następnie do Niemiec. W roku 2002 został zbudowany nowy zakład w Topolach, gdzie kontynuowano produkcję. W roku 2008 rozszerzono produkcję o łóżka tapicerowane i kontynentalne.

Jak wygląda struktura Państwa firmy?

Fabryka Materaców Relaks Sp. z o.o.ikona wywiad

Obecnie firma zatrudnia około 400 pracowników i jednocześnie stale się rozwija. Produkcja odbywa się w 3 lokalizacjach: Topole, Chojnice, Śliwice. Średnio 80% naszych towarów produkujemy na potrzeby rynków zachodnich. Zatrudniamy osoby z wyuczonym zawodem na stanowiskach szwaczka i tapicer. Pozostałych pracowników, m.in. pracowników ubierania, klejenia i pakowania, możemy bardzo szybko wszystkiego nauczyć. W ostatnich latach na rynku pracy pojawił się zauważalny deficyt wśród wykwalifikowanej kadry w zawodzie tapicer i szwaczka, dlatego podjęliśmy się przeprowadzenia szkoleń dla osób chętnych nauczenia się tego zawodu. Do pracy w magazynie zatrudniamy zazwyczaj osoby z uprawnieniami do prowadzenia wózków widłowych. W naszej firmie pracujemy w systemie 2-zmianowym – z wyłączeniem tapicerni, gdzie praca odbywa się w 3 zmianach. Pracownicy biurowi są zatrudnieni w takich działach jak m.in. Logistyka, Księgowość, Dział Zakupów, Dział Obsługi Klienta, Planowania Produkcji, Jakości i Rozwoju. Ważną kompetencją jest dla nas znajomość języków obcych, tj. niemieckiego i angielskiego. Na co dzień współpracujemy z lokalnymi szkołami i umożliwiamy uczniom odbycie praktyk zawodowych w naszej firmie. 70% członków naszej kadry jest z nami od przeszło pięciu, a niektórzy nawet już kilkunastu, lat. Aktualnie odszedł na emeryturę pracownik magazynu, który związany był z naszą firmą przez 21 lat.

W jaki sposób pozyskujecie Państwo pracowników?

Fabryka Materaców Relaks Sp. z o.o.ikona wywiad

Często posiłkujemy się wsparciem agencji pracy, szczególnie w okresach produkcyjnego szczytu w sezonie jesień-wiosna. Nieustannie staramy się pozyskiwać pracowników, którzy pozostaną w naszej firmie na dłużej.

Jak przebiega rekrutacja w Państwa firmie?

Fabryka Materaców Relaks Sp. z o.o.ikona wywiad

Jeśli chodzi o stanowiska produkcyjne i magazynowe, za rekrutację odpowiadają kierownicy tych działów. W przypadku, gdy otrzymujemy dokumenty aplikacyjne, zapraszamy kandydatów na rozmowę. Zatrudniamy każdego, kto ma chęć i zapał do pracy. Po krótkiej rozmowie o warunkach formalnych zatrudnienia, kandydat oprowadzany jest po zakładzie i zapoznaje się z tym, jak wygląda praca na danym stanowisku. W przypadku pracowników biurowych, rekrutacja składa się zazwyczaj z 2 etapów. Przeprowadzamy również testy znajomości języka obcego lub kompetencji, które w danym ogłoszeniu zostały wskazane jako wymóg. Aktualnie poszukujemy osoby ze znajomością języka niemieckiego do obsługi klienta, oraz specjalisty do spraw certyfikacji, jakości i reklamacji.

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika w Państwa firmie?

Fabryka Materaców Relaks Sp. z o.o.ikona wywiad

Na stanowiskach produkcyjnych, okresem szkoleniowym nazywamy czas od 1 do 3 miesięcy – zawieramy wtedy umowę zlecenia. To pozwala zweryfikować współpracę – doświadczenie pokazało nam, że niekiedy pracownicy szybko rezygnują, ponieważ inaczej wyobrażali sobie pracę na danym stanowisku lub sami nie wiedzieli, czego się spodziewać. Po tym okresie, jeśli szkolenie przebiegło pozytywnie, zawieramy umowę na czas określony, minimum na 1 rok. Nowemu pracownikowi na stanowisku produkcyjnym, jest przydzielony wykwalifikowany opiekun, który szkoli, uczy i weryfikuje efekty pracy. Pracownicy magazynowi obsługujący wózki widłowe przechodzą 3-miesięczny okres próbny. Pozostałych pracowników magazynu również obowiązuje 3-miesięczny okres próbny. Podobnie dzieje się w przypadku osób zatrudnionych do pracy w biurze - w tym czasie poznają one obsługę dedykowanego programu komputerowego. W pierwszym dniu pracy zawsze odbywa się szkolenie BHP i stanowiskowe. Stawiamy na współpracę w grupie, gdzie lider wyznacza poszczególne zadania.

W jaki sposób dbacie Państwo o rozwój pracowników?

Fabryka Materaców Relaks Sp. z o.o.ikona wywiad

Każdy pracownik posiada bezpośredniego przełożonego (brygadzistę lub kierownika), który dba o prawidłową organizację pracy i podział zadań. W wyjątkowych sytuacjach losowych, przełożeni służą także swoim wsparciem. Osoba zatrudniona w naszej firmie - czy to na stanowisku produkcyjnym, czy biurowym - ma szansę uzyskania awansu, który uzależniony jest przede wszystkim od efektów pracy, zaangażowania, kreatywności, znajomości języków obcych etc. Jako przykład możemy wskazać historie kierowcy, który został przedstawicielem handlowym, lub pracownika produkcji, który objął stanowisko zastępcy kierownika w dziale zakupów czy kontrolera jakości. Efekty pracy są wynagradzane premiami uznaniowymi, mającymi też charakter motywacyjny. Pracodawca dwa razy w roku udziela pracownikom produkcyjnym także dodatkowej premii. Pracownicy otrzymują również różnorodne świadczenia socjalne i prezenty z okazji świąt czy jubileuszy.

Jakie macie Państwo plany rozwojowe?

Fabryka Materaców Relaks Sp. z o.o.ikona wywiad

Stale się rozwijamy oraz unowocześniamy procesy produkcyjne i informatyczne. W dalszym ciągu staramy się zapewniać pracownikom oczekiwaną stabilizację finansową i gwarancję pewnego zatrudnienia. Nasze plany inwestycyjne dotyczą natomiast przebudowy zakładu w Chojnicach oraz rozbudowy biurowca w Topolach.

atenA

Według mnie WARTO APLIKOWAĆ! Choć pracowałam krótko w Relaksie w jednym z działów (nie była to produkcja), to mogę stwierdzić, że atmosfera jest super. Zarówno pracodawca, jak i współpracownicy odnoszą się z szacunkiem. Na rozmowie kwalifikacyjnej nie było napięcia- konkretnie, a zarazem swobodnie. Jako nowy pracownik zostałam miło przyjęta w swoim dziale i przez osoby z innych działów. Osoby z zarządu dały się poznać z jak najlepszej strony- czasami miałam wrażenie, że to nie mój/moja przełożony/a, a współpracownik :) Co do kwalifikacji- jeśli się aplikuje na konkretne stanowisko, to raczej powinno się wiedzieć, na czym polegać może praca i czy spełnia się warunki danego stanowiska. Wówczas, albo się decydujesz i nie marudzisz, albo rezygnujesz bez zbędnych narzekań i komentarzy. Z tego, co wiem, wiele osób pracuje w tej firmie już kilka dobrych lat i zna się na tym, co robi. Osobiście do końca "nie leżała" mi specyfika pracy, którą wykonywałam i tylko dlatego zrezygnowałam, i podziękowałam za dalszą współpracę. Każdy sam wie, czego oczekuje od siebie i wykonywanej pracy;) Spróbować zawsze warto. Jeśli chce się pracować w dobrej i miłej atmosferze, to POLECAM Relaks!!!

@były pracownik

Pozwolę się nie zgodzić. Stanowiska, jak w każdej dużej firmie są różne. Jedne mniej, drugie bardziej ambitne. Jeśli oferta spełnia oczekiwania kandydata - warto aplikować. Natomiast jeśli osoby piszące powyższe komentarze uważają się za byłych wykwalifikowanych specjalistów, podpowiem - osoby kompetentne odchodzą z klasą. Tutaj jej nie widać, warto nad tym popracować.

Prawda to, że szukają szwaczek? Tak coś na stronie było napisane. A proszę mi powiedzieć, bo byłabym zainteresowana, czy to jest szycie dużych czy małych elementów? Niestety tam nie mogę nic dokładnego wyczytać.

Nowy wpis

Dzień dobry, jak najbardziej szukamy szwaczek, zarówno do Zakładu w Chojnicach jak i Śliwicach. Szwaczki szyją z reguły duże elementy- pokrowce na materace, ale i małe- pokrowce na poduszki.

Ile jest zmian w FEY Sp. z o.o.?

Stefan

No niestety, nie szanowali Polaków, przyjechali Ukraińcy, Gruzini, Azjaci, teraz znów było ogłoszenie w urzędzie pracy. Co można powiedzieć ? Jak Ci źle nie pracuj, Podejście do pracownika powinno być inne, straszny "przemiał" tam jest i doświadczeni pracownicy odchodzą a nie ma kto ich zastąpić stąd co chwile nabór trwa. Co tu dużo powiedzieć, pracowałem tam kilka lat, opinia neutralna. No to tyle, nie będę wchodził w szczegóły.

Felix
@Stefan

Na jakich stanowiskach taka rotacja? Ludzie odchodzą tylko przez słabe traktowanie czy też inne warunki na to wpływają tzn wysokość wypłaty? Tak dużo obcokrajowców pracuje w firmie? Pół na pól z Polakami?

Nowy wpis

@Stefan

Bardzo dziękujemy za dodaną opinię. Jest nam jednak przykro czytając takie opinie - co do których każdy ma oczywiście prawo. Owszem zdarzają się przypadki, że przyjmujemy pracowników, którzy po prostu nie chcą pracować, stąd rotacja, nabór na stanowiska, które należy "obstawić", ale należy także podkreślić, że nasza Firma istnieje na rynku już od dwóch dekad i mamy pracowników, którzy pracują z nami już bardzo wiele lat.

Koleżanka

A ja pozdrawiam cały dział handlowy. Wprawdzie nie pracowałam w samym Relaksie a w firmie siostrzanej, która już niestety nie istnieje, to bardzo miło i z sentymentem wspominam współpracę z Wami. Po kilku następnych firmach i szefach stwierdzam ze tu było najlepiej, normalnie i po ludzku. Wiadomo, bywają gorsze momenty jak wszędzie, ale „wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma”. Jak najbardziej warto aplikować. :-)

@Koleżanka

Współpracowałaś na jakich zasadach? Masz na myśli jakieś interesy handlowe? Atmosfera była tak dobra? Jak oceniasz możliwości rozwoju? Można było brać udział w szkoleniach albo awansować, co?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Fabryka Materaców Relaks Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Key Account Specialist?

Aktualność
Szanowni Państwo,

Pozdrawiamy

FM Relaks

John

Możesz napisać konkretniej, przedstawić przykład sytuacji, żeby lepiej zobrazować to osobom niewtajemniczonym, a jednocześnie zainteresowanym pracą? Piszesz o psychiatrze, a to już średnio świadczy, jakie konkretnie sytuacje wpływają na to, że tak źle się dzieje? Rozumiem, że chodzi o atmosferę, ale konkretniej? Daj znać ...

Nawet jak ktoś się bardzo stara i ma wyniki to też nici z podwyżki? To do kogo trzeba się udać po większe pieniądze jak kierownik nie może o niczym decydować? Chyba cały zarząd nie zajmuje się takim sprawami?

Zgadzam się z tą opinią, bałagan wszędzie jak okiem sięgnąć, nie tylko organizacyjny. Praca w biurach dla osób niedoświadczonych i mało ambitnych- nie wiedzą co robią i żadnych konsekwencji nie ponoszą- może dlatego tam pracują. Odpękają swoje godziny i tyle, a czy praca dobrze wykonana, to już mało ważne- ktoś popsuje, inny poprawi.... Kierownicy robią, co im zarząd każe. A zarząd myśli o sobie, nie o pracownikach. Nie zależy im na dobrych pracownikach, byleby coś się robiło za śmieszne pieniądze, bo zawsze się znajdzie jakiś niedouk, który tam będzie pracował.

@były pracownik

A kto mówi, że odchodzą? Się pracuje, to i ponarzekać można. A specjalistów wielu, jak i wiele stanowisk- każdy na swoim to specjalista ;) Jak już będę odchodzić, to na pewno z klasą, o której tutaj wspomniano :) Jaka jest praca, każdy, kto tutaj pracuje, to widzi. A kilka słów prawdy widać troszkę uszczypnęło. Przypatrzę się od poniedziałku, kogo zabolał komentarz :))))

Kamila

A na jakim stanowisku pracujesz, i jakie plusy tam widzisz? Orientujesz się może jak wygląda sytuacja w dziale sprzedaży? Myślałam, żeby wysłać cv, ale opinie tutaj są różne. Twoja jako jedna z niewielu jest pozytywna, więc może powiesz coś więcej?

atenA

@Kamila

Jeśli chodzi o biuro Plusy : - bardzo dobra atmosfera pracy, - pomoc kolegów i kierownictwa, - zarząd jak najbardziej ok. - jeśli jesteś osobą ambitną i pracowitą to zapewne jest szansa na rozwój, - pracy sporo bo i firma do małych nie należy Nieprzychylnymi komentarzami radzę się nie przejmować. Zawsze znajdzie się osoba, której praca nie odpowiada. A komentarze w typie "sprawdzę na korytarzu, kogo zabolał komentarz" świadczą tylko o tej osobie. Na szczęście nie ma ich zbyt wiele.

Zygi

Jeli chodzi o rozwój to dają możliwość uczestniczenia w jakichś kursach albo szkoleniach? Można z czasem awansować? Wspierają takie wewnętrzne zmiany stanowiska na wyższe?

Agata

Atmosfera świetna. Nigdy nie było jak teraz. Strach. Nerwy. Wieczne dogadywanie i dogryzanie.

Magda
@Agata

Szczera prawda. W oczy uśmiechy, a za plecami obgadywanie...

Zoja
@Magda

Ale to taka atmosfera ze współpracownikami czy macie na myśli kierownictwo? Przed czym taki strach i nerwy?

Kamila

Cześć, na ich stronie jest info że w związku z rozwojem firmy nieustannie poszukują szwaczek, ale nic poza tym...nie ma oferty, jest tylko formularz do przesłania CV...czy ktoś mógłby powiedzieć jaka umowę oferują na tym stanowisku i jakie są zarobki? Zlecenie tak jak było pisane niżej?

Albin 007

Relaks najgorsze ścierwo w Chojnicach jaki może być ludzi traktują jak bydło . Wypłata to bardziej jałmużna chlor pod sklepu jest w stanie więcej wyciągnąć niż ludzie z tej firmy. Atmosfera? Jeśli ktoś lubi być traktowany jak ścierwo to praca idealna dla niego

Yogi
@Albin 007

Gwizdy poniżanie i wyśmiewanie jak jesteś nowy ,nikt cię nie przuczy tylko jesteś zostawiony sam sobie żebyś popełniał błędy , strasza firma ,nie polecam najgorszemu wrogowi ,odradzam każdemu ,

@Yogi

Co ty mówisz? Aż takie zachowanie wobec nowego pracownika? Nawet jak poprosisz przełożonego o wdrożenie to nie pomoże? Tylko nowo przyjęci pracownicy są tak traktowani? Ci z dłuższym stażem mają w firmie lepiej?

Klop
@Albin 007

Ile na tą chwilę pracuje Ukraińców na działach ?

Kamila

No bardzo ogólna opinia :/ a czy jesteś w stanie doprecyzować te swoje odczucia? Czy w firmie zdarzały się jakieś sytuacje, które wywoływały w pracownikach dysonans poznawczy o którym piszesz?

Nowa

Pierwszy miesiąc zleceniowka później umowa o pracę

@Nowa

Zlecenie jest na okresie próbnym? A potem na ile dają umowę? Przynajmniej na rok czy dłużej?

W Relaksie atmosfera dobra.... Kto takie głupoty pisze..?? Ludzi maja za nic, nie szanują, nadgodziny przymusowe bo jak nie to po premii, nowi pracownicy przychodzą to wytrzymują 1 Góra 2 dni. Już nawet Ukraińcy zaczynają uciekać, a głupoty jakie piszą że zarobisz3tys to z palca wyssane, no chyba że przerobisz 200 przeszło godz. i 3 soboty. Nie dajcie się nabrać na obietnice bo to wielka ściema.

Nomi

Raczej niemożliwe jest pracować w Relaksie 200 godzin, bo pracownicy są zatrudnieni na umowie o pracę a za nadgodziny jest płacone ekstra...Szanujemy swoich pracowników chociażby poprzez wprowadzenie dodatkowych bonusów - pakietu medycznego a także dodatkowych świadczeń z funduszu socjalnego. Zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony, dla którego nawet te 3 tys. to będzie mało...

Obserwator
@Nomi

Nomi.!Napewno nie pracujesz na produkcji i nie wiesz jak jest. Kierownictwo nawet nie potrafi powiedzieć,, Dzień Dobry "uważają się za nie wiadomo kogo. Bonusy dostają tylko ci co przepracuja 6m-c w zwysz. I jeszcze musowe nadgodziny bo firma w potrzebie rodzina się nie liczy, jak nie zostaniesz to po premii!!!

joo
@Nomi

kłamiesz

Kto
@Obserwator

Pracowałam tam i tak to prawda ludzi maja za nic!!! Dzien Dobry? Oni chyba nie znaja takiego czegoś. I jakie 3000 tys? No własnie nadgodziny i wszystkie soboty a jak nie przyjdziesz to wszystko zabiora.

Micki
@Kto

No właśnie dzień dobry kierownictwo ma cie za nic .a 3000 w 2020 roku nawet z sobotami nie zarobisz.syf i nic więcej.omijajcie szerokim łukiem ten zakład

Xxx

Dokładnie... Traktują człowieka jak (usunięte przez administratora)... Pozwalają pracownikom jeździć na widlakach z telefonem w ręku... Nie widzą a wręcz nie chcą tego widzieć. Aż do czasu kiedy się coś stanie.

Magdalena
@Micki

Hej, czy w 2021 roku coś się zmieniło w kwestii zarobków? Były może od nowego roku jakieś podwyżki? Czy one w ogóle się zdarzają w Relaksie? Jeśli tak, to jak często i o ile?

Kij
@Magdalena

Tak, przecież podniesiono w Polsce płacę minimalną, więc były.

@Kij

tak jak mówisz, podwyżek brak. Chyba, że mowa o minimalnym

Byly

Pracowalem tam pare miesiecy jako kierowca. Powiem tak czytajac ich najnowsze ogloszenia smiac mi sie chce. Jaka mozliwosc jazdy za granice. Nie chce jechac kierowca lizus bo wie ze na tej trasie nie zarobi to jedziesz ty. Nie wiem jak teraz ale za mnie to robilo nie po 30 punktow na tydzien. Dobrze to maja kierowcy ktorzy jerzdza na zachod ale z tego co sluszalem to i oni zaczynaja nazekac.

tap

Nie polecam.Pracowałem tam 5 lat temu jako kierowca na Polskę , wyzysk za (usunięte przez administratora) pieniądze, Reklamacje po domach prywatnych sam robisz, Punktów tyle co kurier.

Renata
@tap

No 5 lat to sporo. A ogólnie to w takim razie ile zarabiałeś ? No i czy udało Ci się jakoś te tematy pieniędzy rozwiązać?

Xxx

Już podobno nawet Ukraińców zwolnili bo nie potrafią się dogadać z firmą która ich zatrudnia i jest taki bałagan na firmie że wszystko muszą robić Polaki rozbili częściowo nawet dział stolarni i oddali pracę podwykonawcom. Wieczny problem tej firmy to brak ludzi których nigdy tam nie będzie dopóki nie zmienia zarządzających i podejścia omijać z daleka ten (usunięte przez administratora)

Chciałabym złożyć CV na stanowisko: Kierownika ds. Logistyki ale słyszałam, że firma macierzysta Fey zbankrutowała. Czy ktoś coś wie? Czy warto się w to pakować, czy Relaks się wkrótce nie zamknie?

Były
@Anna

Nie warto, chyba , że jesteś masochistką, bez ambicji, z psychiką nie do zaorania i lubisz pracować z yntelygentnymi inaczej. Co to za pytanie? Ludzie, dziś jest rynek pracownika, a wy się w takie cóś pakujeta?

Grażyna
@Były

Rynek pracownika :))) myślę że jakby był rynek pracownika to byś takich rzeczy tutaj nie musiał pisać. ale tak na poważnie, to aż tak źle tam jest, dlaczego?

Rynek
@Grażyna

Wartość poznawcza Twojej wypowiedzi jest zerowa.

ON

Przecież gołym okiem widać, że pracownik odpowiedniego działu zajmującego się pijarem próbuje postawić w blasku światła firmę , rzekomo przyjaznej i otwartej dla pracownika.... Stek kłamstw, jak Ci nie wstyd! Nie okłamuj ludzi, tylko dlatego, że Ci za to płacą, bo będziesz współwinna wobec tych, których Twoje kłamstwa skuszą i się srodze na Firmie zawiodą..... Kłamczucha! Moje sugestie dla Fabryka Materaców Relaks Sp. z o.o.: Nie okłamujcie Pracowników! I traktujcie ich jak ludzi. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić system zarządzania z niemieckiego na polski...

thespecialone
@ON

Witam Jak najbardziej popieram kolegę wyżej.Sytuacja w firmie jak i również sposób traktowania pracowników jest poniżej wszelkiej krytyki.Proszę nie sugerować się opiniami Pań które próbują "ostudzić" atmosferę i negować każdą opinie mówiącą że nie jest tam tak kolorowo. Dla każdego przyszłego pracownika mam rade aby popytał osobiście znajomych jak jest naprawdę i gwarantuje że po wysłuchaniu tego napewno zrezygnuje z tej "pracy marzeń"

Taki tam
@ON

Prawda. Uwaga na PRowców poniżej, próbują wybielić firmę.

Lenc paksa Debrzno
@thespecialone

Pracowałem 7 lat psychika zniszczona, nie polecam nikomu, (usunięte przez administratora) kiła i mogiła, na wypłatę jałmużna, mam nadzieję że zakład zamkną z braku ludzi, a doprowadzi do tego zarząd relaks

Koko

Jeden wielki kibel nie polecam nikomu, szerokim łukiem omijać ten zakład na wypłatę 2300 i końcówka (usunięte przez administratora) Lepiej puszki zbierać naprawdę

Krzysztof

Najgorsza Firma w Chojnicach i okolicach. Jedyny plus to atmosfera między ludźmi, na niektórych działach. Tapicernia?-na tym dziale można się poczuć niczym w obozie,non stop kontrolowany kazdy ułamek zrobionej pracy od 6 do 14. Przykładowo Skiba czy Zremb, a Relaks to "niebo,a piekło". Nie pozdrawiam owej Firmy.

Bleble
@Krzysztof

Kontrola podstawą zaufania ;)

Zostaw merytoryczną opinię o FEY Sp. z o.o. - Chojnice

• Jak się pracuje w FEY Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FEY Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FEY Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FEY Sp. z o.o.