Opinie o TREND GLASS Sp. z o.o. w Radom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy TREND GLASS Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w TREND GLASS Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TREND GLASS Sp. z o.o. w Radom

gościu

pracuję tu jakieś 1,5 i w sumie nie jest źle. czy idealnie - no nie, bez cudów, zawsze można się do czegoś przyczepić i tutaj nie jest inaczej. ale tak ogólnie nie narzekam, praca w porządku, warunki normalne, ludzie spoko (chociaż nie z każdym się jakoś super lubię, czarował nie będę) ale źle nie ma. ja się na razie stąd nie ruszam i nie zapowiada się, żeby miało się coś w tym temacie zmienić.

Mól

Też prawda, ale tutaj jest bardzo w porządku moim zdaniem jakbym się uparł to pewnie znalazłbym coś do narzekania ale po co się upierać lepiej cię cieszyć tym co się ma niż się na siłę doszukiwać

sasek

Jak macie tu ze zmianami? są dwie czy trzy? weekendy też robicie?

Zorek
@Jamnik

W sensie że nie ma opcji zdalnych czy jest mało pracy?

Zz

Jak wygląda kwestia zatrudnienia w trend glass?

@fantastik

no praca nie dla każdego, jak chyba wszędzie, ale jak już te pierwsze miesiące przerobisz i nie będziesz chcial uciekać to znaczy że jesteś swój

sasek

Jak macie tu ze zmianami? są dwie czy trzy? weekendy też robicie?

bobol
@sasek

Są trzy, 6-14, 14-22, 22-6. Wiem, że w biurach inaczej robią wiec jeśli o to pytasz to nie pomogę

bomba
@bobol

daja umowe o prace z okresem probnym czy bez

@bomba

Przez agencje czy przez firme taka umowa?

Zagewont

na biurach robio 7-15 albo 8-16 farciarze ;p

Zagewont
@bomba

zawze probny byl normalnie 3 miechy jak to zwykle jest potem uopa wrzucajo

vaasa
@Zagewont

a na ile przedluzaja umowe, na okreslony czy nieokreslony?

kakao
@vaasa

no najpierw masz chyba wszędzie określony, nie? :p

okular
@Zagewont

a ten próbny to też uop tak?

Jarosław
@bobol

Nocki są jakoś dodatkowo płatne? I tak średnio ile w miesiącu wypada tych 22-6? Tak dopytuję, bo mam małe dziecko i nocki to tak średnio. Chyba że można jakoś wpisywać w preferencje do kierownika, aby nocek dawał mniej? No chyba, że dobrze płacą to można przemyśleć :D

@Jarosław

Grafik jest stały dla każdej brygady, nie można wybierać kiedy chce się nockę a kiedy nie tylko idzie systemem: - 4 dni pierwsza zmiana - 2 dni przerwy - 4 dni druga zmiana - 2 dni przerwy - 4 dni trzecia zmiana - 2 dni przerwy Zatem 4 nocki wypadają co 14 dni.

Cotek

a mozesz sie wypowiedziec jak sie robi na takim systemie? jest to do przejscia czy czlowiek sie raczej mocno meczy

Lupa
@Cotek

Jak wcześniej tak nie robiłeś to z początku może być ci trudniej ale dasz se radę, to takie przejściówki typowe jak z każdym innym systemem pracy jak zmieniasz

kapuch
@Cotek

co prawda prace zmienilem ale tak jak sie robi wygodnie na brygadowce to sie nigdzie nie robi i glownie czego mi brakuje to wlasnie takiego trybu pracy

kapuch
@Cotek

jak juz sie przyzwyczaisz to w jeden dzien sobie odsypiasz jak tam chcesz a drugi potem masz caly wolny przeciez

milion

i to zawsze tak wygląda, że 2 dni są wolne między zmianami?

milion
@kapuch

właśnie dlatego myślę, że ten system może być spoko tylko się właśnie zastanawiam czy to tak zawsze jest

ralik
@milion

4brygadowka caly czas obowiazuje wiec zawsze masz ten sam tryb zmian

ralik
@milion

chyba ze pytasz o biurowe posady to wiadomo ze tam nie ma 4bryg hehe :D

Masza
@ralik

a jak się pracuje w biurze, jakie to są godziny ktoś wie?

Budumc
@Masza

pracuje się 7-15 albo 8-16 w administracji

kinia
@Budumc

od czegos zalezy ktore z tych godzin czy mozna sobie wybrac?

kinia
@Budumc

kojarzysz czy teraz kogos szukaja?

Gutek
@kinia

popatrz w internecie na ogłoszenia tak się najszybciej dowiesz

dostoj
@Gutek

gdzie dokładnie?

Com
@dostoj

na stronie firmy masz zawsze jakieś aktualne ogłoszenia

Com
@dostoj

albo na pracuj możesz jeszcze spróbować?

binko

czy mam jakies szanse i sprobowac sie zglosic nawet jak troche czasu do tego doswiadczenia w branzy mi brakuje?

Joko
@binko

zgłosić zawsze się możesz ale no nie bez powodu wpisuja konkretne wymagane doświadczenie żeby potem brać ludzi nie spełniających ich wymagań :/

Joko
@binko

jakie stanowisko tak w ogóle cie interesuje?

Szalona
@sasek

Tak są 3zmiany weekend oraz świwta się pracuje

Onix
@Joko

a faktycznie są tutaj większe wymagania co do kandydatów?

prorok
@Onix

skąd masz taką informacje że większe wymagania?

prorok
@Onix

zresztą wymagania chyba w każdym ogłoszeniu masz wypisane to możesz sobie porównać

A jak z zarobkami? Na magazyniera

Stały
@Ewa

Na dzień dobry 3000 zł netto

@prorok

Może dla niektórych pare lat doświadczenia to za dużo bo dopiero zaczynają . Też nie ma co oceniać ;)

@prorok

Za to ja mam pytanie od kiedy można zacząć po rozmowie jak już sie dostanie informacje że cię przyjęli bo to też ważne zeby czas sobie rozplanować .

chochlik

jest gdzies podane ile mniej wiecej trwa rekrutacja?

@chochlik

albo ile jest etapow rekrutacji chociaz?

Miłek
@chochlik

cześć, ja jak miałem swoją rekrutację to dzwonili do mnie po prostu i potem miałem rozmowę stacjonarną

tele
@Miłek

o co wypytywali podczas tej rozmowy? z kim była przeprowadzana?

tele
@Miłek

były jakies zadania do wykonania?

@Miłek

Szybko dostałeś feedback? Ciekawy też jestem ile się czeka na zaproszenie na rozmowę stacjonarną. Od razu powiedzieli ci o warunkach tzn. jaka pensja i umowa?

2024

do tygodnia miałem feedback, od razu wszystko wyjaśnili szczególnie że sam dopytywałem

domino

Wszystko ci wyjaśnią na rozmowie do mnie się odzywali jakoś po półtora tygodnia z tego co pamiętam

Rudy

Ja również po kilku dniach dostałem info, więc myśle że to u nich standard taka szybka reakcja na zgłoszenia

bard
@Rudy

no ale dzwonili czy maila zes dostal?

Kito
@bard

Jak ja kiedys aplikowałem to dzwonili normalnie i się umawialiśmy na rozmowę

Szpic miniaturowy
@Kito

U mnie było tak samo normalnie telefon był i później rozmowa tak żeby każdemu pasowało

kicker
@Szpic miniaturowy

przez telefon już rozmawiasz z jakimś rekruterem czy to raczej rozmowa z sekretarką i umówienie sie na spotkanie?

Klimko
@kicker

I tak rekrutacje przejść musisz, telefonicznie cie nie zatrudnią przecież.

mielony Nowy wpis
@Klimko

okrycie roku :D a szkoda, o ile krócej by wszystko trwało

Archeolog Nowy wpis
@mielony

Prawda? i praca też przez telefon to by dopiero było ułatwienie, przez cały czas nikogo byś nie musiał oglądać

Jamnik Nowy wpis
@Archeolog

Tutaj na "zdalnych" sobie raczej nie popracujesz

Zorek Nowy wpis
@Jamnik

W sensie że nie ma opcji zdalnych czy jest mało pracy?

Agnieszka

Wbrew temu, co tu doradzacie, na stronie firmy jest mniej ofert i są one inne niż na portalach pracy. Poza tym nie rozumiem tego kombinowania, aby tylko nie odpisać, ile się zarabia. Rozumiem @anonim, bo sama chciałam zapytać, ale akurat o stawki Key Account Managera. Czy możecie mi miarodajnie odpowiedzieć bez zabaw w odsyłanie nie wiadomo gdzie?

Szukają Product Managera z trzyletnim doświadczeniem. Spełniam wszystkie kryteria, właśnie oprócz tego. Wiecie może, czy dwa lata na podobnym stanowisku wystarczą, czy raczej nie przymkną oka. Napisali w ofercie o dobrej atmosferze, o umowie o pracę, rozwoju. Wszystko ok, ale brakuje mi widełek, jakby ktoś nakierował mnie ile tu się zarabia, byłoby super :-)

Um0

Wejdz sobie na pracuj albo na ich strone, tam bedziesz mial nawet wiecej ofert

BumBum

Nie ma różnicy skąd się wysyła cv, zawsze trafi do pracodawcy,(usunięte przez administratora)

rajski

zawsze mozesz do nich napisac i sie dowiedziec od źródła

nietowarzyski

witam pracowałem w hucie nooo będzie ponad dekadę temu grubo ponad dekadę jak to teraz wygląda od podszewki na produkcji bo kiedyś to trzeba było zdrowo się nazapitalac unowocześnili cokolwiek jeśli tak to które maszyny i w jaki sposób czy na produkcji znaczy się na prasach nadal pracuje śmietanka radomskiej(usunięte przez administratora) jak wyglada wimiana form na automatach chociaz to ciezkie pytanie bo tyle tego nadostawiali ja pracowałem na "dużym"automacie przy serwerowni i kanciapie kierownika pewnie juz byłej

Magazynier

Rekrutacja Przyszedł pan X, jak długo nie pracuje, po czym mówi wierszyk- Praca w systemie czterobrygadowym (świątek piątek i niedziela) stawka 11zł brutto, plus 20procent za nocki. zapytał czy jeździłem wózkiem widłowym. Po czym wezwał kierownika, A zapomniał bym powiedział że firma się rozwija lecz nie dodał że dla pracowników kołchoz

Jedno czy umiem pracować wózkiem widłowym bo to było polowanie na Frajera

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Trochę mnie zdziwiło, że analityk danych z SQL-em i Pythonem ma mieć premię frekwencyjną jak pracownik produkcji. Ale okejos, i tę przyjmiemy :D Ktoś napisze, ile w miesiącu wpadnie w ramach takiego trwania na stanowisku? I widełki by się przydały też, skoro @Pracodawca nie podał ich :)

Zz

Jak wygląda kwestia zatrudnienia w trend glass?

melix
@Zz

o co dokładnie pytasz? normalnie zgłaszasz się wysyłając ogłoszenie i zaczynasz robić na uopie

melix
@Zz

znaczy jeszcze najpierw okres próbny jest. coś jeszcze chciałbyś wiedzieć?

@melix

Zgłosiłam się ale tutaj jest harmonogram zatrudnienia taki: 1 zjazd (energetyków 16h) 2. Tematy organizacyjne badania 3. Wprowadzenie Marii Foltyn 11 trend glass Czy każdy coś takiego przechodził

@Zz

Nie rozumiem? Co to za zjazd?

Dzbcsnd
@Zz

Zgłosiłaś się do firmy zewnętrznej pracującej dla TG-do Otto.Stąd te etapy.

agent
@Dzbcsnd

czyli biorą też przez agencje? po jakim czasie wtedy przechodzi się pod firmę?

agent

ile to łącznie trwało?

magellan
@Dzbcsnd

to jak wygladaja etapy gdy bezposrednio pod firme sie zglaszasz?

Tigg
@agent

pod firmę ogólnie można się zatrudnić bezpośrednio?

Tigg
@agent

wiecie może czy gdzieś znajdę nowe ogłoszenia tutaj? tylko poza agencją oczywiście

mucha
@Tigg

na stronie trend glassu w zakładce pracuj z nami

zadzwonic?
@mucha

lepiej wyslac cv i czekac czy zadzwonic tam?

@Dzbcsnd

A jak polecasz bardziej wysłać cv od razu do firmy czy właśnie przez jakaś agencje ? Różni sie to jakoś bardzo w stawce i benefitach ?

Pilllot

Dają znać jak nie są zainteresowani? Żeby nie czekać w nieskończoność?

Pilllot
@Pilllot

Znaczy się że jak już do rozmowy jakiejś dojdzie, nie że tak bez żadnego kontaktu najpierw.

kicker
@Pilllot

no ja sie z czymś takim nie spotkałem... najwyżej wiaodmość że rekrutacja się zakończyła

marian

no to ile trwało wszystko od samego początku do końca?

kalmar

myśle że w miesiąc na spokojnie, powiedziałbym że nawet krócej to trwa jak sie uda

wikend

a jak jest z okresem próbnym? często po nim przedłużają umowe?

@wikend

nie słyszałem żeby nie przedłużyli raczej jak ktoś już tyle wytrzymuje to go chcą

fantastik
@barkan

'wytrzymuje' ? sugerujesz że jest ciężko?

fiav
@fantastik

moze tak to brzmi, ale watpie zeby akurat o to chodzilo. pasuje do kontekstu zdania

Jzjz

Czy u was też wyglądał tak harmonogram zatrudnienia do pracy na produkcji szkła: najpierw zjazd na kwaterach i wypełnienie kwestionariusza danych osobowych, następny dzień badania i wydanie odzieży, trzeci dzień wprowadzenie w zakładzie trend glass?

hamulec
@Jzjz

a te badania to takie typowe badania do pracy?

wikend
@hamulec

trzeba wcześniej te badania zrobić? czy można już po rozmowie jak się dowiesz że cie przyjmą

fantastik

a pamiętasz jak to wyglądało u ciebie?

gościu

colesław

hmm... 1,5 miesiaca czy roku?? w sensie pracujesz

mario
@colesław

dzieki, sa teraz rekrutacje cos wiesz

Magdalena
@mario

Na jakie stanowiska te rekrutacje? Dużo wymagają na rozmowie? Pisali tu w komentarzach o zwolnieniach. To jest nie prawdziwa informacja?

@Magdalena

wy tylko te rekrutacje i rekrutacje popatrzcie na oferty i wszystko bedziecie wiedziec ilez mozna jeden temat wałkować no ludzie

Aleksandra
@gościu

A ja szukam info o stanowisku Pracownik produkcji. Wpadłam w necie na ogłoszenie i brat szuka pracy. Mnie interesuje jaki rodzaj umowy dają na początek na tym stanowisku? Jest umowa o pracę od pierwszego dnia?

tak
@Aleksandra

na poczatek na 3 miesiace na okres probny

a potem
@tak

nastepna na okreslony czy juz od razu na nieokreslony jest???

czeladnik
@mario

a wiecie moze czy mozna wysylac cv na jakiegos maila czy mozna startowac tylko jak jest jakas otwarta rekrutacja?

lont

masz okres próbny potem zazwyczaj po tych trzech miesiącach dostajesz na określony umowę. czy dadzą ci potem na nieokreślony zależy od ciebie i jak sie wpasujesz

@lont

A mają mocną selekcję? :P Po tych trzech miesiąc sporo jest nieprzedłużonych umów? Czy raczej nie ma z tym problemu? Jak ktoś się sprawdzi i mu przedłużą umowę, to jest co liczyć na podwyżkę? Czy tyle się zarabia co na próbnym? Jak w ogóle zarobki w tym roku, były jakieś podwyżki? Z benefitów czytam, że jest karta przedpłacowa, a coś jeszcze oferują?

Stały prac.

Biorą, gdy jest wolny wakat. Na produkcję jako sortier/ka przeważnie przez agencję pracy. Tam gdzie jest praca odpowiedzialna to zakład przyjmuje, ale po rozmowie kwalifikacyjnej. Zarobki; mają węża w kasie zakładowej. Zarobisz w 4- brygadówce około 3400-3600 max. Na próbny dostaniesz 4000 zł brutto, albo najniższa krajowa. Zależy jakie stanowisko.I to na tyle

@Aleksandra

podbijam pytanie z tym ze dla siebie a nie dla brata XD czy wiecie może czy pracownik produkcji otrzymuje jakieś premie standardowe dla dzialow produkcyjnych?

@skamander

albo znacie moze jakies konkretne benefity otrzymywne na takim stanowisku?

skamander

yyy że co? pacz oczami a nie...czym innym XD nie mam nawet brata, dla siebie szukam jakiejś ciepłej posadki, ale dzięki za info premia dot. frekwencji brzmi dobrze

McChicken

podbijam pytanie, właśnie zastanawiam się ilu jest zazwyczaj podczas rekrutacji kandydatów?

kamys
@McChicken

to też wogule jakie pytanie dziwne. co cie to ile osób sie zgłasza do firmy? liczysz że jak będzie mniej ludzi to szanse ci sie podnioso?

@gościu

A ja jakim stanowisku pracujesz ? Jak wyglada sprawa wynagrodzenia i dodatków? Mnie interesuje elektryk w dziale utrzymania ruchu. Jest 4brygadówka wiec za to pewnie tez są jakieś dodatki co? Dali ci już umowę na czas nieokreślony?

WtorkowyKubełek
@McChicken

masz jakiś sensowny powód przez który sen ci spędza z powiek ilość kandydatów podczas rekrutacji tutaj? XD

Kurczak
@WtorkowyKubełek

widzę, że jesteś pracownikiem jaka tutaj panuje atmosfera? można się dogadać z pracownikami?

Kurczak

w sumie nigdy nie myślałem o tym jak o castingu, ale może rzeczywiście coś w tym jest XD

polip

Co to znaczy sensowane? Na takie co zawsze na rekrutacji, doświadczenia, oczekiwania i takie tam nic specjalnego nie musisz się łamać

Listonosz

odezwali się do ciebie czy nadal czekasz??

Monitor
@Listonosz

Ja właśnie monitoruję sobie potencjalne rekrutacje i zastanawiam się czy długo trzeba czekać

Opalony

Rozmowa była w porządku? nie cisnęli?

domino
@Opalony

Rozmowa dosyć zwyczajna nic niesamowitego się nie działo, z przyjemniejszych bym powiedział

Rudy
@Opalony

U mnie też bardzo pozytywnie, powiedziałbym nawet, że z takim fajnym podejściem do pracownika sie jeszcze nie spotkałem. Ale pracuje tutaj krótko, więc napiszę szerszą opinię za jakiś czas!

bard
@Rudy

czy duzo teraz przyjec jest? nie wiem jakie szanse mam zeby sie dostac teraz

@Rudy

To w czym przejawia się to fajne podejście do pracownika? Możesz rozwinąć? Daj znać, jaką umowę otrzymałeś na początek i jakie wynagrodzenie będziesz otrzymywał?

Kosek

No traktuje się człowieka z szacunkiem, a nie jak kolejny numerek w szeregu, osobiście mam uopa i znajomi też, a o wynagrodzenie to ci najlepiej będzie na rozmowie zapytać

Mól

Eliza

Hej, ciekawi mnie ten wasz kontroler jakosci, bo jest pełny etat i umowa o prace. Zastanawiam się tylko jak to w sumie wyglada jeśli chodzi o wymiar godzin? I co ze strojem roboczym?

wons

i po co od razu ofensywa, o ubranie robocze moglo chodzic chociazby o to, czy udostepnia firma, czy trzeba samemu sie zaobatrzyc itd. po co od razu atakowac...

@wons

Masz racje. Po od razu tak negatywnie. Ja też chce się tu dostać do pracy i ciekawi nie np. jakie benefity dają. Wiadomo pensja najważniejsza ale jakiś dodatek zawsze jest mile widziany. Tu jest dla pracowników fundusz socjalny?

thor

jest dodatkowa kasa, taki bonus za brak nieobecnosci

KJ
@Eliza

W KJ na pewno jest potrzebny Specjalista Ds jakości, brakuje osoby do obsługi systemów jakości klientów, weryfikacji kompletności dokumentów, zgodności towarów z wymaganiami klientów itd. Z j. Angielskim (B2 min.) Wchodzi w grę kontakt z klientami. Praca na etat 1 zmiana, zespół w porządku. Kierowniczka ‐ skarbnica wiedzy

Zainteresowan
@Eliza

To stanowisko pojawia się w ofertach pracy od dobrych kilku miesięcy więc nie wiem kogo szukają?, że przebierają w ludziach jak w rękawiczkach…. Masakra

Beti

Ten zespól, do którego szukają przez ogłoszenie kierownika logistyki, w porządku jest? Tu ktoś tak rzucił, że niby w porządku atmosfera, ale nie wiadomo, jaki dział ani nic więcej. Z kolei w ogłoszeniu nie napisali nawet, o jak dużej grupie mówimy. Przez to nie wiem, czego się spodziewać i czy to odpowiada mojemu doświadczeniu.

@Beti

Dział Fulfilment to wydział odpowiedzialny za magazynowanie, kompletowanie, wysyłki, raportowanie etc dla projektów Ecommerce w firmie. Zespół kilkunastu osób w tym są osoby koordynujące. Zapewne mile widziane, jeśli ktoś miał styczność np z Baselinker czy logistyką związaną z wysyłkami internetowymi.

imion

jak działają te wasze karty przedpłacone?

@imion

Hej, a to nie jest tak, że po prostu masz na karcie jakieś pieniądze do wydania co miesiąc? jako taki bon? miałem coś podobnego w poprzedniej pracy, tylko u nas się tego nie nazywało kartą przedpłaconą, więc nie mam pewności, że to to samo

ukryte
@Mornin

mialem tak samo dokladnie w poprzedniej pracy i spoko, ze to tutaj tez jest, a wiecie moze jakie sa tutaj godziny pracy??

@Mornin

A wiesz może ile wynosi wartość takiej karty? Ile rzeczywiście da się za nią kupić?

@Kojot

czyli jest takie cos jak karta na ktorej sa dodatkowe pieniadze do wydania tak??

Dzb
@Kojot

A ule możesz wydać z karty???Tyle ile na niej masz.Odradzam wypłacanie gotówki.

fotel
@imion

to jest taki bonus za obecnosc jak robisz caly czas to firma ja zasila po 3 miechach i możesz sobie cos kupic w sklepie

rysiowy
@fotel

czyli pierwsza karte mozna dostac po okresie proobnym?

@imion

Karty są doładowywane po zakończonym kwartale. Jeśli brak jest zwolnień to za każdy miesiąc bez nieobecności L4 wliczane jest 100 zł. Jeśli przez cały kwartał się nie było na L4 to wpada jeszcze extra 100 zł. Więc po kwartale można zyskać finalnie 400 zł na kartę jako dodatkowy benefit. Dotyczy to wszystkich pracowników.

Lena

Miło, panowie z produkcji wyjaśniają co i jak :) A czy z biura również ktoś wesprze radą? Jest oferta Customer Care Specialist. Jaki rozwój zawodowy ma firma na myśli w ofercie pracy? Jakie są stanowiskowe widełki? Z góry dziękuję za pomoc :3

Ziory

Czy warto aplikować na stanowisko specjalisty ds sprzedaży kiedy nie ma się doświadczenia?

Ziory
@Ziory

jeszcze chcę dopytać, czy tutaj praca jest stacjonarna?

ako
@Ziory

doświadczenie chyba wymagane jest, ale wysłać cv możesz zawsze ;)

zmusz
@ako

tak jest wsyzczególnione doświadczenie wymagane na tym stanowisku

Wibo

jak jest z tymi wymaganiami ogólnie w takim razie skoro nie wymagają doświadczenia? jakieś języki albo coś?

@Wibo

Z tego co wiem to język angielski to wymóg konieczny na tym stanowisku i musisz umieć się porozumiewać

i trzeba mieć doświadczenie, jest napisane w ogłoszeniu że wymagają doświadczenia na podobnym stanowisku

@:)

ten angielski to teraz wszędzie wymagany jest , ciężko człowiekowi który nie uczył się go od samego początku edukacji .

Blondi
@:)

I podczas rekrutacji są robione scenki, albo pytania po angielsku? W razie małych braków językowych finansują naukę języków?

@:)

mam nadzieje ze to nie musi byc nie wiadomo jak wysoki poziom jezyka, wtedy bym mogl zapomniec o pracy

Makki
@chochlik

pewnie poziom jakiego wymagają jest napisany w ogłoszeniach

spec

panowie no, każdy z was wie chyba jak u n ich z angielskim stoi, jak czujecie się na siłach mówić po angielsku i możecie stwierdzić że go umiecie to znaczy że spełniacie to wymaganie w innym wypadku najwyraźniej to nie fucha dla was

tiktak

jak nie wymagają certyfikatów to nic tylko się cieszyć i próbować

tiktak
@tiktak

tak czy inaczej ten język na pewno jakoś sprawdzają to po co się na zapas martwić

Dollar
@tiktak

tutaj w sprzedaży wymagają tylko języka angielskiego?

Dollar
@tiktak

czy na innych stanowiskach też wymagają języków?

magellan
@Dollar

pewnie ogolnie do stanowisk biurowych by sie przydalo znac jezyk angielski

Doremi
@magellan

Na jakim poziomie trzeba tutaj znać język angielski?

Doremi
@magellan

Myślisz, że po prostu wystarczy umieć się komunikować w tym języku czy wymagają czegoś więcej?

outof
@Doremi

zależy od stanowiska tak jak cały czas wyżej o tym piszecie. nie wszędzie wymagają jakąkolwiek znajomość angielskiego, a jak już to robią to żeby był chociaż komunikatywny i i pomagał w pracy

Adela

Mam pytania o ofertę pracy specjalisty ds. reklamacji :) Czy brak wymienionych benefitów oznacza, że faktycznie ich nie ma? Co pracodawca ma na myśli, wspominając o rozwoju zawodowym? Że po prostu będzie się nabierać doświadczenia do już posiadanego, czy są widoki na jakiś awans, ścieżka kariery?

Kojot

Czy ktoś mógłby mi coś powiedzieć o procesie rekrutacji? Czy jest ciężko, ile etapów, ewentualnie o co mogą pytać? I od razu chciałbym dopytać o zmiany, w jakich zmianach się pracuje i czy weekendy też są? Dzięki wielkie!

@Kojot

No trochę tych etapów jest w rekrutacji. Wysyłasz cv, potem oni dzwonią do ciebie i rozmawiasz przez telefon, następnie jesteś lub nie jesteś zapraszany na rozmowę twarzą w twarz, po której czekasz na odpowiedź i jak się zdecydują to zapraszają cię jeszcze raz żeby przedstawić ci ofertę. Na plus, że przynajmniej w moim przypadku przeszło to bardzo sprawnie i szybko

@Kojot

Jak chodzi o same pytania, to taki standard standardów jak to na rozmowie, nic zaskakującego przynajmniej u mnie. Atmosfera całkiem luźna, nawet miło mi się rozmawiało, no a przynajmniej nikt nie budował takiej otoczki "wielkiego korpo" i postaraj się albo cię nie przyjmiemy, więc przynajmniej o rozmowę bym się nie martwił

qestion
@Wako

a ile już pracujesz? mozna na dłużej się zakrecić czy firm apodcina skrzydla nowym i wola duża rotację, jak jest?

ajax
@qestion

no co ty wlasnie na lajcie mozna na dluzej, nie zauwazylem zeby byla duza rotacja

ajax
@qestion

ja pracuje prawie 2 lata i dla niektorych moze to byc duzo dla innych malo ale dla mnie to moj osobisty rekord i zamierzam tu jeszcze popracowac, nie ma co narzekac jak placa na czas, naprawde nie jest zle

Cook
@ajax

a jak sie robi na brygadowce? bo slyszyalem duzo negatywnych opinii w sumie... jak to wyglada w realu?

Daret
@Cook

masz cztery ekipy powiedzmy ludzi z ktorych trzy zawsze robia a jedna ma w ten czas wolne. no i robi sie 24/7 czyli masz trzy zmiany przez wszystkie dni tygodnia

Mikołaj
@Daret

Trochę ciężko. Czy za czterobrygadówkę płacą jakiś dodatek do pensji? Bo chyba należy się też za nocki. To w sumie ile jest tych dodatków?

Hiszek
@Mikołaj

standardowe, dodatek za prace w godiznach nocnych czy nadliczbówki

Hiszek
@Mikołaj

ostatnimi czasy jest tez dodatek za brak absencji na karty przedpłacone

Ewelina
@Hiszek

Ooo, to ile do podstawy może wpaść za ten dodatek? Ogólnie to jak tam ci się pracuje? Jest ok? :) Jakieś plusy, minusy pracy? Raczej młoda ekipa, czy to różnie i nie ma reguły? Idzie się dogadać z kierownictwem? Nie patrzy nikt krzywo, że chcesz urlop na żądanie czy l4?

Baks
@Ewelina

A co do wieku to różnie, ale raczej wszyscy są zbliżeni wiekowo. Nie znam konkretnie liczb żeby Ci podać jakąś regułę :D

Olga
@Wako

To powiesz ile czasu zajął sam proces rekrutacyjny? A wiesz może czy w sytuacji jeśli pracownik zatrudniony jest jeszcze gdzie indziej i ma okres wypowiedzenia, to są w stanie poczekać na pracownika? No i możesz powiedzieć jakie pytania padały na rozmowie z ich strony?

Mam zamiar złożyc CV na wózki widłowe. A pytanie brzmi; jakie zmiany, czy wózkowy ma przydzielony swój rewir tzn. na produkcji, na magazynie, czy jeszcze inny rewir. No i te 4 tyś netto można zarobić?. I czy też jest wysoki skład, jakie wózki boczne czołówki

mioshu

czy jest gdzie zaparkowac tutaj? jakis parking nie daleko zeby mozna bylo sie zatrzymac na rozmowie rekrutacyjnej

@mioshu

to pewnie tez byś mogl wpisac albo zapytac przez telefon jakby zadzwonili, ale niech bedzie ;pp tak, jest parking calkiem blisko

Łuna
@Wako

A jak jest z miejscami, jesteś w stanie stanąć samochodem o każdej porze czy niekoniecznie?

MF

Są dwa profile Radom, jeden jest ten a drugi Radom Marii Fołtyn, na którym dowiem się dokładnie o warunkach pracy?

@MF

warunkach pracy? to raczej z ogłoszeń ewentualnie jestes na forum to tu tez masz duzo informacji tak sie sklada, mozesz wpisac w lupke i szukac slowo jakie cie interesuje. a co bys chcial wiedziec?

hain
@Wako

dlaczego tak nie milo od razu? moze fajnie by bylo napisac do nich maila z jakims pytaniem jesli tutaj nie mozna znalezc jakiejs odpowiedzi

Obecna

Witam serdecznie, pracuje już sporo, bo ponad 3lata i chciałabym się podzielić opinią. Gdybym miała zaczynać tutaj pracę to ZDECYDOWANIE ODRADZAM, stawka minimalna, nie ważne czy jesteś operatorem czy sortierką czy wózkowym, pomimo(!) doświadczenia na w.w. stanowiskach, potrzebowałam pilnie pracy więc musiałam zostać, ostatnio zapowiedziane zostały podwyżki, bo ludzie którzy zarabiali 3500 nie dostali aneksu do wyrównania MINIMALNEJ(!) więc teraz wiele osób zarabia tam mniej niż minimalna, a zapowiedziane podwyżki o 5-7% przy inflacji sięgającej 20% to śmiech na sali, pomijam już że to nielegalne. Kierownicy, szczególnie główna Pani Kierownik to człowiek z którym nie idzie się dogadać, ciągle odwlekanie, ciężko załatwić jakąś sprawę a jeśli jesteś facetem to powodzenia, bo to kobieta która została rzucona przez meza i widać jej feministyczne zachowania, co w pracy moim zdaniem nie powinno mieć miejsca. Ale najgorszy jest dział HR, dwie kobiety pracują tam za kare, z łaski z Tobą porozmawiają. Widać ogromne różnice jak biuro ("Góra" i tak też się zachowują) traktuje produkcję, oni poważnie uważają że pracownicy produkcji powinni im pierwsi mówić dzien dobry, bo są lepsi i nawet się z tym nie kryją tylko mówią w prost. Brak podwyżek na produkcji a coraz to nowe osoby w biurze, sensacja było zatrudnienie młodych dziewczyn do noszenia kawy "Królom" w biurach.. Tak mają więcej od ludzi pracujących fizycznie na produkcji.. Jeśli szukasz pracy i potrzebujesz na chwile obecną nie mieć przestoju, to okej, bo na produkcjach ludzie są złączeni że sobą i jest atmosfera, ale tego miejsca pracy nie podbijesz, brak możliwości awansów, a o stanowiskach jak sortierką to nie ma szans aby się pokazać.

Omińłukiem
@Obecna

Perfekcyjnie opisana sytuacja ???? tylko szkoda mi ludzi fizycznych , bo oni naprawdę uwijają się jak mogą a stawki są niewarte tej morderczej pracy... I jeszcze nikt nie podziekuje że kawał zrobionej roboty tylko jeszcze ochrzanią że za mało!mało!wincyj!jeszcze wincyj! Straszą zwolnieniem z pracy lub naganą jeśli się nie przyjdzie w sobotę. A dlaczego, ja się pytam, tylko osoby fizyczne mają walczyć w kryzysie a państwo z biura już nie ? Bo co? Bo nie przystoi im zasuwanie i ubrudzenie się w farbie , kurzu lub wąchanie silnych chemii a szare żuczki mogą? Człowiek po kontakcie z takim środkiem ma problemy z oddychaniem i jest otępiały... I nic nie da noszenie maseczki... Ona na nic nie pomoże. Nie ma kto tym zarządzić serio... Tylko straszą bo tyle potrafią. A dział kj odradzam ... Nie warto sobie psuć tam nerwów.

Rzodkiewka
@Omińłukiem

Nie wiesz jak się pracuje w biurze. To że się nie ubrudzą farbą to nie znaczy że leżakują jak dobre wina. I żeby była pełna jasność nikogo nie bronie, staram się obiektywnie oceniać

Omińłukiem
@Rzodkiewka

Skąd wiesz ,że nie wiem jak się pracuje w biurze ? Nie znasz , nie oceniaj i nie wyrażaj opinii na temat w którym nie masz zielonego pojęcia. Pracując w dużej firmie powinien być szacunek do każdego, na każdym szczeblu. A tam tak nie ma. Idąc do kadr by uzyskać info lub się czegokolwiek dowiedzieć to aż się odechciewa i wychodzi bardziej skołowanym niż tam się weszlo. Zawsze jest nieodpowiedni czas, nieodpowiednia pora , albo koleżanka która zajmuje się tymi sprawami przed chwilą wyszła... A w kwestii produkcji nie dowiesz się niczego... Jeśli z góry sobie założą że w karton po 1 szt ma wejść 15 szt to tak ma być i koniec, nie ważne że to fizycznie nie możliwe , ma im się zgadzać i koniec... (Taki przykład) Brak słów by opisać te wszystkie negatywne emocje , a trochę się ich uzbierało. Widać wyższość i brak empatii u większości tych ludzi. Bo czy się zna czy nie , wchodząc na jakiś dział wypadałoby powiedzieć cześć, dzień dobry albo cokolwiek, a tu chyba zapominają języka w ... I wchodzą jak do ...

Zwyczajny
@Obecna

Roboty po kokardę jak wszędzie, a nawet więcej, nie poleżysz. Ale jak chcesz to z każdym się dogadasz. Ja dostałem 18% podwyżki, szefową mam kobitke i nie mogę o niej złego słowa powiedziec. Temat jest prosty: jak się nie podoba to idź gdzie indziej a nie marudzisz. A może nigdzie indziej cie nie chcą?

Weronika
@Zwyczajny

To całkiem sporo 18% podwyżki, a dają jakieś premie uznaniowe? Zdarzają się może u nich nadgodziny by sobie jeszcze dorobić do wypłaty?

@Zwyczajny

Dobrze wiedzieć, że wynagradzają za ciężką pracę. A macie w firmie jeszcze jakieś benefity? Jakieś ubezpieczenie zdrowotne czy coś?

@Kojot

Hej Kojot, tak mamy compensę i jeszcze stołówkę jeśli uznać to za benefit

@Wako

czy ta compensa to ubezpieczenie zdrowotne? to jest dla wszystkich pracownikow?

@mioshu

tak to jest ubezpieczenie grupowe, wpisanie w wyszukiwarke nic nie kosztuje..

Łucja

To firma miała jakiś przestój? Teraz chyba wszystko wróciło do normy, bo ofert na stronie internetowej jest masa:) Mnie by interesowała praca w dziale kontroli jakości. Co o nim możecie ciekawego napisać? :) Jak atmosfera, benefity, wynagrodzenie? Jest na początku jakiś okres próbny?

@Łucja

a gdzie sprawdzasz te oferty? też akurat poszukuję jakiejś pracy na stałe

@Łucja

Ale kolega, który tam pracował mówił, że okres próbny i potem czas określony. I wszystko na uopie, więc spoko

@Mornin

Na ich stronie głównej ja sprawdzałem, ale kurczę widzę, że teraz nic nie ma... Jakby ktoś wiedział czy można jeszcze inaczej jakoś aplikować do nich to niech da znać (np. przez agencję pracy czy coś)

Zostaw merytoryczną opinię o TREND GLASS Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w TREND GLASS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TREND GLASS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TREND GLASS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 6 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TREND GLASS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TREND GLASS Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TREND GLASS Sp. z o.o.