PPHU "PROFESJA"S.C. Artur Roszko-Jarosław Roszko

Legnica

Opinie o PPHU "PROFESJA"S.C. Artur Roszko-Jarosław Roszko

Oszukanyprofesja 2014-11-29 16:54:24
Niestety praca w tej firmie to totalna porażka, problemy z podpisaniem umowy, obiecywanie prowizji od obrotów, a później cięcie z każdej strony i w końcu pracuje się na najniższej krajowej. Właściciel wymyśla prace nie dostosowane do stanowiska (sprzedawca/serwisant kas fiskalnych jeździ z dostawami, skacze na drabinie powyżej 3m, mimo braku uprawnień, montuje monitoring ), ogólnie jest się tam pracownikiem od wszystkiego, totalna porażka jak dla mnie. Nie polecam!!!
była 2015-06-24 10:35:20
Dla mnie praca w tej firmie była sporym doświadczeniem (zakończona kilka miesięcy temu; decyzja o odejsciu była trudna, ale konieczna z prywatnych względów). Czego część osób nie potrafi zaakceptować to fakt, że trzeba wykazać się umiejętnościami i dostosować do wymagań, które na początku nie są zbyt wygórowane, może lekko chaotyczne, ale z odrobiną chęci nie sprawiają problemu. Po czasie wysiłek włożony w pracę zwraca się z nawiązką - relacjami ze współpracownikami, umiejętnościami nabytymi w trakcie pracy jak również finansowo. Kwestia podejścia do pracy i oczekiwań - kto chce mieć stanowisko "wkręć śrubkę" - zapraszamy na strefę. Wymagania nie są małe, ale praca ma rozwijać. Mi jako stażystce pomogła otrząsnąć się ze szkolnego marazmu
Byłaprac 2016-01-08 15:21:15
Ta Firma i szef to jedno wielkie nieporozumienie, sama rodzinka, praca bez umowy, nieszanowanie pracownika. Tragedia nie polecam
Zostaw swoją opinię o PPHU "PROFESJA"S.C. Artur Roszko-Jarosław Roszko - Legnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU "PROFESJA"S.C. Artur Roszko-Jarosław Roszko