Opinie o Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "APEIRON" w Krakowie w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "APEIRON" w Krakowie. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "APEIRON" w Krakowie o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "APEIRON" w Krakowie w Kraków

Karol

Olewanie studenta jest na porządku dziennym, brak organizacji i ciągłe proszenie o jakiekolwiek informacje. Rok temu był problem z obroną licencjatu wydaniem dyplomów (oczywiście bez suplementów). W tym też jest z tym problem. Mamy maj a studenci nie wiedzą kiedy się bronią, a dziekanat nie odbiera telefonów. NIE POLECAM

andy
@Karol

Niestety nikt nie odpowiada na maile, nie wiem czy mam uzupełnic dokumenty, czy przeszły moje opłaty na I rok studiów? nikt nie potwierdza, nikt o niczym nie informuje. Co z umową?

Jak jest z pakietem medycznym w Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "APEIRON" w Krakowie? Można dołączyć rodzinę?

Co w zasadzie jest powodem tego, że inne benefity nie są chyba dodawane? w niektórych ofertach pokazywały mi się wzmianki dotyczące szkoleń. Realizowane są tylko w zakresie miejsca pracy? kto je prowadzi?

Zetka

Prowadzą ją inni pracownicy którzy sami nie są do końca przeszkoleni, nikt nic nie wie generalnie. Każdy jest odpowiedzialny za wszystko, więc nikt za nic konkretnego.

@Zetka

A nie można prosić o bardziej profesjonalne szkolenie jeśli to uzna się za zbyteczne? Niby w ofercie na pracownika administracji dosłownie pisano o szkoleniach podnoszących kompetencje, ale przypuszczałem, że będą w nieco innej formie

Z tym stwierdzeniem, że najlepiej by pracowało się po 7 dni w tygodniu to takie zakoloryzowanie? Tylu nadgodzin ani ilości pracy nigdy nie było? w jakich konkretnie godzinach się pracuje, kiedy są wydzielone przerwy i w jaki sposób nadgodziny są wynagradzane?

R Nowy wpis

Pracuje się w każdy weekend w który jest zjazd, w dwóch lokalizacjach plus w soboty jest po prostu dyżur. Wolny dzień odbiera się w ponekdiAlek, nikt cię nie spyta czy chcesz przyjść do pracy w sobotę/niedziele. Dla władz uczelni to oczywiste że Apeiron powinien być dla ciebie na pierwszym miejscu ha ha

@R

Nie wiem co to konkretnie za zjazdy, fajnie jakby dało rade opowiedzieć co się na nich takiego dzieje, że ta obecność jest taka bezwzględna. O dyżurze podobnie jeszcze nie słyszałem, w jaki sposób może być on płatny?

Zing Nowy wpis

Kiedy studenci mają weekendowy zjazd, czyli średnio dwa razy w miesiącu, w sesji 3 Dziekanat musi być otwarty żeby mogli załatwiać bierząco sprawy. Co wiąże się z tym, że w dwóch lokalizacjach musi być kilku pracowników.

Jakub

Jak chcesz się skreślić, to za wszelką cenę będą Cię zatrzymywać, potem okaże się że masz kilka stów zaległości bo przez 2 miesiące podanie leżało i wędrowało z rąk do rąk, więc dostaniesz zawiadomienie o zaległości finansowej. Nikt ci nie będzie w stanie powiedzieć, kiedy podanie zostanie rozpatrzone bo osoba która się tym aktualnie zajmuje jest na L4.

Zen

Apeiron to idealne miejsce w którym dowiesz się, że pracodawca może traktować pracownika jak wroga. Brać " mecenasa" na spotkania żeby gnoić i osaczać osobę z którą rozmawia. Najlepiej żeby pracować 7 dni w tygodniu, ale spróbuj tylko poprosić o wyjście z pracy wcześniej, morze krzywych spojrzeń. Za najniższą krajową powinieneś być dostępny 24/h. Szeptanie i ustalanie czegoś za plecami osoby zainteresowanej na porządku dziennym. Okropnie toksyczne miejsce, kadra zmienia się co kilka miesięcy bo nikt tam nie wytrzymuje atmosfery.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "APEIRON" w Krakowie spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH

Ta krótka sugestia co do szukania pracy gdzieś indziej czym konkretnie może być podparta? Ja tez kiedyś myślałam o pracy w biurze tutaj, ale nie mogłam kiedyś znaleźć żadnych ofert. w ogóle kogoś szukają teraz? nie mogę niczego odkopać a opinia po prostu wpadła. Są w ogóle rotacje?

Baltazar II

Moja 3 letnia przygoda z tą uczelnią. Mocno na tak! Oczywiście jak wszędzie zdarzają się jakieś małe problemy ale ogólnie jestem mega zadowolony i spokojnie mogę ich rekomendować. Pozdrowienia z NY :)

Na jakie wsparcie w Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "APEIRON" w Krakowie mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Zdecydowanie nie polecam

Czesne spore a opłaty dodatkowe jeszcze nas dobijają. Dramat

Karol

@Karol

nie wiem na ile faktycznie tak jest ale z czego może wynikać fakt, że studenci nie znają terminów obrony? dlaczego ma występować problem odnośnie ich organizacji? w tym roku ile ich w sumie ma się docelowo odbyć? ciekawa też jestem perspektywy samych zatrudnionych odnośnie tej sprawy

KINGA
@Karol

Najlepiej pisać i mówić w liczbie pojedynczej. Trzeba się wysilić i czytać komunikaty do studentów, które są na USOS. W długi weekend dziekanat był zamknięty.

@KINGA

Nie wiem tylko czy to odnosiło się konkretnie do tego okresu ale co z tamtym rokiem ubiegłym i tymi wspomnianymi terminami? z czego wynikają zazwyczaj te wspomniane problemy co do terminów? faktycznie co roku występują? zastanawiam się czemu do dziś nie udało się znaleźć ewentualnej przyczyny, skoro się to powtarza

andy

Wiktoria

Jestem jeszczcze uczennicą liceum i zainteresowała mnie ta uczelnia w krakowie. Opinie są bardzo różne jedni pisali że totalne dno, tutaj piszą, że jest bardzo na plus. Jakie są dokladne przedmioty na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne i ile ich jest? Można sobie je dobierać pod siebie czy wszystko jest ustalone? Jakie podejście mają wykładowcy?

@Wiktoria

Pytasz o ogólnych wykładowców czy tych, którzy trafiają się na danym kierunku? Jak to w zasadzie jest co roku ten sam schemat się powtarza? Wykładowcy obecnie bardzo rotują?

@Wiktoria

Polecam przeczytać sobie opinie na google jaka jest ta uczelnia i czy studenci są z niej zadowoleni.

@Marcin

ruszyłam za sugestią. Jeśli ktoś już narzekał to głównie na dziekanat? tam z ciekawości jakakolwiek rotacja bywa? i co z prowadzącymi, o niech mogę być już lepsze oceny? Swoją drogą jestem ciekawa ich oceny względem współpracy chociażby z dziekanatem

Studentka

Nie sadzilam ze bede szukac miejsca zeby zamiescic opinie o wlasnej uczelni ale czuje potrzebe, bo naprawde sie nalezy! Rok studiowalam na innej, publicznej uczelni i niestety sie zawiodlam. Odkad przeszlam do Apeirona czuje sie doceniona i szanowana.

@Studentka

Skoro studenci czują się tacy doceniani i szanowani to główną rolę odgrywają w tym prowadzący? a wiadomo jak ten łańcuszek dalej wygląda? mam na myśli obecne warunki zatrudnienia dla wykładowców. Finanse motywują do pracy? ile mogą wynieść?

matylda

ekstra program na kierunku psychologia, super podejście do studentów, narazie wszystko przebiega jak należy :)

@matylda

Na razie? Skąd taki dystans? ;) Tutaj elastycznie można przedmioty sobie dobierać czy wszystko ustalone z góry już jest?

ewa
@matylda

przecież dopiero otworzyli ten kierunek...skąd takie wnioski?

@ewa

Pewnie po jakiś dniach adaptacyjnych, przecież przedstawiają wtedy wszystko? Napisała "na razie", poczekajmy do sesji na feedback. ;p

Świetnie zorganizowana uczelnia na wysokim poziomie. Mega ciekawy kierunek, dodam ze bardzo przyszlosciowy. W planach praktyki na krakowskim lotnisku, super perspektywa!

Xxy

Nie mogę powiedzieć złego słowa na temat uczelni która bardzo pryklqda się do wykształcenia swoich studentów. Dobra alternatywa dla tych którzy są zainteresowani tematem służb bezpieczeństwa szeroko rozumianych.

Kinga

Świetna uczelnia, wspaniali wykladowcy z pasja. Dobrze pomyslany program studiow, organizacja uczelni tez niczego sobie.

Gabriela
@Kinga

A o jakim kierunku studiów mówisz? I jak wygląda sytuacja z planem zajęć? Bywają w nim jakieś bieżące zmiany czy raczej obchodzi się bez tego?

ewa

Szkoła na poziomie, świetne przygotowanie do zawodu!

@ewa

Super! A do jakiego zawodu się przygotowywałaś?

ewelina

polecam apeiron, bardzo miło wspominam czas tam spędzony!

...

ekstra szkoła, mnóstwo zajęć praktycznych, atmosfera między studentami a wykładowcami bardzo na plus, nie trzeba sie bać jak to nie raz na innych uczelniach bywa, wykładowcy nastawiani na pomoc i doradztwo :)

Sylwia
@...

A czy na te zajęcia praktyczne to trzeba jakieś swoje wyposażenie, narzędzia mieć czy to też zapewnia szkoła? Jak to jest zorganizowane aby jak najlepiej takie zajęcia wykorzystać?

ewka

Szkoła, która daje szansę na przyszłośc, mnóstwo ciekawych zajęć, zaangażowana kadra i super atmosfera miedzy studentami!

marek

super uczelnia, stawiają na praktykę co daje gwarancję zatrudnienia zaraz po studiach :)

Zostaw merytoryczną opinię o Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "APEIRON" w Krakowie - Kraków

• Jak się pracuje w Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "APEIRON" w Krakowie?

Zobacz opinie na temat firmy Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "APEIRON" w Krakowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "APEIRON" w Krakowie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "APEIRON" w Krakowie
4.3/5 Na podstawie 46 ocen.

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "APEIRON" w Krakowie