Opinie o Firma Wanicki sp. z o.o. Oddział Tychy w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Firma Wanicki sp. z o.o. Oddział Tychy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Firma Wanicki sp. z o.o. Oddział Tychy o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Wanicki sp. z o.o. Oddział Tychy w Tychy

Pracownik Nowy wpis

Jaki kierownik taka atmosfera. Nie polecam. Zatrudnia same kobiety taniej i nie odezwa sie ze cos jest nie tak. Brak szacunku dla pracownika. Nic sie nie zmienilo.

Magazynier Nowy wpis

Niestety nic sie w tym oddziale nie zmie ilo, zastraszanie i (usunięte przez administratora) Niby zamknieta dzialalnosc wczesniejszego oddzialu bo byly zle posty napisane, zle ale prawdziwe. Widze naganianie pracownikow na pisanie pozytywnych opinii.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Jakie godziny pracy obowiązują w Firma Wanicki sp. z o.o. Oddział Tychy?

Dominik Nowy wpis

Dalej zarzadza ten sam kierownik ktory zatrudnia tylko dziewczyny ? To nie zazdroszcze ciezko sie pracuje z czlowiekiem. Manipuluje ludzmi, szczuje, i slabo placi.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Firma Wanicki sp. z o.o. Oddział Tychy? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Tychy
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Konrad

27.11.2023 03:11

Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega? Napisz, co robisz na co dzień w firmie, czym się zajmujesz?

Konrad ikona wywiad

Pracuję na stanowisku mechanika pojazdów samochodowych. Praca polega na wykonywaniu okresowych przeglądów technicznych i różnych napraw gwarancyjnych.

Jak długo pracujesz w tej firmie?

Konrad ikona wywiad

Pracuję w tej firmie dwa lata.

Czy polecił(a)byś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Konrad ikona wywiad

Oczywiście, że poleciłbym pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi. Przyjazna atmosfera pozytywnie wpływa na jakość pracy. Są też dobre warunki finansowe.

Konrad ikona wywiad

Wraz z podnoszeniem kwalifikacji mamy jasno wytyczoną ścieżkę awansu, która prowadzi aż na stanowisko mastera mechanika. Ścieżka szkoleń technicznych jest klarowna i z góry ustalona.

Czy szkolenia są zaplanowane i jak często się odbywają? Napisz jakich obszarów/ tematyki dotyczą.

Konrad ikona wywiad

Kariera rozpoczyna się od szkoleń internetowych, później wyjazdowo. Szkolenia są cykliczne.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Konrad ikona wywiad

Atmosfera pomiędzy pracownikami firmy jest bardzo sympatyczna. Chętnie pomagamy sobie nawzajem przy codziennych wyzwaniach i obowiązkach.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

Konrad ikona wywiad

Atmosferę między pracownikami a pracodawcą oceniam na pozytywną. Relacje pracodawcy z pracownikami w moim odczuciu są przyjacielskie. Mogę też liczyć na wsparcie przełożonych.

Czy w Firma Wanicki sp. z o.o. Oddział Tychy pracuje się na open space?

Szczepan

Praca z oddziale Wanicki Tychy/Lędziny to praca w młodym, zgranym zespole. Na serwisie panuje fajna atmosfera.

Konrad

Przyjazna atmosfera w firmie, zgrany zespół z którym można normalnie pracować.

Dominika

Ostatnio odbyłam rozmowę w oddziale w Tychach. Kierownik wywarł na mnie pozytywne wrażenie. Sympatyczny i pomocny- widać zaangażowanie zespołu w pracę. Wydaje się że praca będzie w przyjemnej atmosferze.

admin

Jak wygląda praca w firmie Firma Wanicki sp. z o.o. Oddział Tychy ? Znacie najnowsze informacje w branży oraz co się zmieniło w firmie? Czekamy na Wasze komentarze!

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Wanicki sp. z o.o. Oddział Tychy - Tychy

• Jak się pracuje w Firma Wanicki sp. z o.o. Oddział Tychy?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Wanicki sp. z o.o. Oddział Tychy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Wanicki sp. z o.o. Oddział Tychy?

Firma Wanicki sp. z o.o. Oddział Tychy