Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.

Opinie o Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.

Kamil

Jaka tam jest kasa w 2/1?

Kamil

Witam, jakie wynagrodzenie w systemie 2/1 na pojedynczej obsadzie ? Ile podstawy i ile diet?

Bolo 00

Jak powiesz definitywnie ze nie jedziesz w zakazie to przecież Cie nie zmusza. Chyba ze odmowisz jazdy z kwiatami lub produktami łatwo psujacymi sie.

Ada
@Bolo 00

Z kwiatami cietymi a nie doniczkowymi

Robaczek
@Bolo 00

Pozwolenia, które są wykupowane na jazdę w zakazie w De dotyczą kwiatów ciętych jak i sadzonek czy doniczkowych. Pan z BAG pięknie Nam to wytłumaczył jak zostaliśmy zatrzymani w zakazie z cietymi kwiatkami bez pozwolenia

Roman

Osobiście nie mam nic do zwierząt, bo sam mam 2 psy w domu, ale żaden mie wchodzi na łóżlo. Przegięciem jest żeby w kabinie mieć dwa yorki.Brałem po tej parce samochod i lozko bylo zalane perfumem a jak perfum wyparowal, to niestety smierdziało psiowym moczem. Troche to jest dziwne, ze kees na to zezwolil. A może to jest jakiś sposób żeby UK omijać szerokim łukiem. Są równi i równiejsi.

Robaczek
@Roman

A co w momencie jak ktoś ma alergie na sierść zwierzęcą??? To są kwestie, których nikt nie bierze pod uwagę. Nie mam nic przeciwko zwierzakom, ale coś takiego powinno mieć miejsce tylko i wyłącznie jak ma się swoje auto.

Kierowca Ciężarówki

Szuka ktoś zmiennika z wielkopolski ?

Jak to wygląda jak da się L4 na sylwestra? Czy są jakieś konsekwencje

Bolo 00

Jakie mozesz miec konsekwencje skoro jesteś chory czyli nie zdolny do pracy.zadnych nie ma. Pracowac musisz, jedynie co to moze dać Ci starsze auto i wiecej roboty.

Adrian87

A jakie mają być konsekwencje? Tylko takie że mniej zarobisz. Chcesz bierzesz idziesz przecież masz prawo się rozchorować.

@Bolo 00

i to auto może się psuć częściej więc to te konsekwencje wspomniane? no i więcej roboty to kasa lepsza potem?

@Dorota

Kasa ta sama.

@Bolo 00

aha... czyli kasy na inwestycje to nie mają, żeby te auta ogarnąć? a jest to chociaż fair i podmieniają skoro wiedzą, że nie domaga czy coś? w firmie mechanika nie ma?

Szukam zmidnnik

Szukam Zmiennik proszę dzwonić 603268886

Xxx
@Szukam zmidnnik

Bez doświadczeniem od lutego

Tomasz
@Szukam zmidnnik

Szukam zmiennika bo mój się wykruszył jestem po rozmowie i bo badaniach do koopsa czyli zostało tylko zatrudnienie . kontak 669 738 658

Szukam zmiennika, mój niestety się wykruszył Kontakt email: hulejnigo@o2.pl

Krzysztof
@Szukam zmiennika

Nie bardzo rozumiem, na jakim stanowisku pracujesz? Dlaczego to Ty musisz znaleźć swojego zmiennika, a nie firma? Dziwne

@Krzysztof

pracuje jako kierowca :) a firma nie pomoże bo sam mam sobie znaleźć tak mi powiedzieli :P

Szukam zmiennika

Dzięki za radę, chyba tak zrobię ;). Pozdrawiam serdecznie i wszystkiego dobrego na Nowy Rok

Nemo

Jaki jest sens pracy w świeta ? Jaka jest stawka bo przecież jest na to ustawa ?

Baybronek

Forum nie służy do szukania zmiennika. HALLO Admin prosze usunac post.

Dejw

Witam kierowców i kierowniczki. Mam na imię Dawid szukam zmiennika do WK mam 29 lat palący :p jestem z Kujawsko pomorskiego.

Den
@Dejw

Hey, odezwij się na pocztę saguarofiren3@gmail.com Też jestem z kuj. - pom.

I co z tego ,że szuka. Przeszkadza Ci że ktoś napisał. Bo mi osobiście nie przeszkadza. Jest dużo ludzi na grupie więc ktoś kulturalnie zapytal. A buc szuka dziury w całym

Dasiko

Przestań gadać bzdury jeździłem w dasko jeżeli o to Ci chodzi nie jest tam jak piszesz

Marko

Hej odezwij się maciejpi-87@wp.pl

@Marko

Administrator powinien kasować wszystkie posty z nr tel badz z e-mailem. Jaką ma się pewność, że tel i meil są prawdziwe albo czy ktoś specjalnie nie wpisuje tel albo meila żeby uprzykrzyć komuś życie.

Mercedes
@Dejw

Boże jak się ziomuś prosi o zmiennika. Myślisz, że jakaś kierowniczka pojedzie z tobą w świat? Wiesz jak się mówi na podwójne jak siedzi dwóch typków w jednej budzie? G. E. J. EKIPA

radek
@Dejw

tez szukam pracy w wk na podwojna tez z kuj pom orzel18-18@o2.pl pare lat jako kiero

Biedak

Ja święta pracować będę. Może dostane w zamian kalendarz. W sklepie 20 zł

Angnar

Witam szukam zmiennika do WK mam 23 lata,palący jestem z Inowrocławia (województwo kujawsko pomorskie) Zapraszam do kontaktu 731717473

@Angnar

To forum nie jest do szukania zmiennika, tylko pozwala poznać opinie o pracodawcy.

Ramzes
@Angnar

Doświadczenie jest? Jak nie ma to nie będę ciebie niańczył przez 21 h.

@Baybronek

a co sądzisz o tych opiniach, które tu zamieszają? są jak najbardziej wiarygodne czy polecasz być lekko sceptycznym co do nich?

@Dorota

Sa lekko przesadzone.

Gruby

Tu masz racje też nigdy bym nie wrócił niestety są tacy co wracają

@Gruby

Ale na forum wracasz wiec firma sie interesujesz ????

@Bolo 00

Tak wracam bo tu pracuje

@Gruby

A pochwalisz się warunkami jakie masz? Faktycznie warto się zainteresować?

Tomasz

Witam poszukuje kierowcy z którym mógłbym udać się na rozmowę kwalifikacyjną do Koops , mam 32 lat nie palący jestem z Bydgoszczy osoby chętne proszę o kontakt +48 669738658 lub 114tomasz114@wp.pl

Góral

wszystkie ważne posty, które zostaną napisane powinno się zdobić screena, ważne rzeczy tu są wykasowywane. Ja myślałem, żeby zrobić nowe forum kierowców, ale żeby nie było na nim nikogo z biur , wtedy każdy mógłby się wypowiedzieć na temat firmy.

@Góral

Jestem za ponieważ niewygodne komentarze są natychmiast usuwane

Tik Tok

A po co do gazet zainteresują się albo i nie, Tik Tok i FB zrobi szybciej robotę. Przecież każdy ma telefon wystarczy po nagrywac .

Przemek

Witam poszukuje kierowcy z którym mógłbym udać się na rozmowę kwalifikacyjną do Koops , mam 37 lat nie palący ale nie przeszkadza mi osoba paląca jestem z Torunia osoby chętne proszę o kontakt +48 661 150 725

@Alx
@Przemek

A po co Ci ktoś na rozmowę?

@@Alx

Kolega pomylił dział, powinien to pisać na tinderze jeśli kogoś szuka. To forum nie służy do szukania zmienników tylko do innych celów, ale na tym forum ciężko jest przestrzegać zasad

Mister Literka

Siemka jak czytam te opinie tych co piszą takie herezje na temat Koopsa ..Praca jak każda inna masz plan i robotę do wykonania nie każdy się nadaje na kierowcę masz wybór jak ci jazda nie służy to zmień na Inną firmę ..Pracuje tutaj już 5 lat i już znam robotę Aldiki Rewe i innych firm gdzie masz możliwość po za jazdą trochę się poruszać rozładunek dla osób ogarniętych to nie problem z kartką po latac ..Żona jak zrobi listę też do sklepu masz problem zakupami hehe .. Pozdrowienia panowie Essaa

Lidl

Hej człowieku w tej branży liczy się czas firma działa 24h 7 dni w tygodniu..Chłodnia chodzi cały czas jak ci nie pasuje jazda w tej firmie to jest dużo firm co mają inne zasady pracy ..Narzekanie nic tu nie da a co do parkingu jak czas ci się kończy to stajesz gdzie jest miejce a nie że musisz w nocy gdzie ty masz wolny parking widać taki z ciebie cienias że nocą palety snia ci już ..Hehe panowie można się tu rozpisywać to nie wybory to nie moja pierwsza praca ale w tej robocie jak w każdej robić trzeba ..

Pierdus

Witam. Jestem swieżak i chciałbym pracować w Kops. Szukam partnera do zespołu. Pierdus21675@poczta.fm

Witaly
@Pierdus

Jestem z Turku i jestem zainteresowany pracą w Wolter Kopsie. Wysłałem tobie meila. Doświadczenie 10 lat na cieżarówkach, posiadam ADR, i uprawnienia wozków widłowych i HDS, jezyk angielski komunikatywny.

Mariusz
@Pierdus

Aktualne? Wysłałem Ci meila. Jestem pracownikiem w tej firmie i szukam zmiennika, mój aktualny zmiennik odchodzi po urlopie. Dojeżdżam do oster.

@Mariusz

Cześć, również szukam zmiennika bo mój obecny zrezygnował. Jestem z kujawsko-pomorskiego i również dojeżdżam.

@Marek

JESTEM ZAINTERESOWANY , PROSZE O KONTAKT

724723431 zadzwoń to pogadamy.

724723431 zadzwoń to pogadamy

blunaino
@Marek

jestem z kujawsko pomorskiego inowrocław i zastanawiam się nad pracą w 2 obsadzie w wk szukasz zmiennika tel 533179217 dzwoń to pogadamy lub podeśl nr tel to oddzwonię

A co zrobił Czu. Bek w autobusie? Prawdą jest że nie wziął stoperanu na podróż

Baybronek

O co chodzi z tymi chłopakami z Bydgoszczy, kfórych tak cisną na forum i w kantynie w zeewolde?

Wojtek

Kolego zgadzam się w 100% , na tym forum kierowcy zamiast poszukać lepszej firmy, a jest ich sporo wolą siedzieć i klikać w chorągiewki. Tu nie można napisać prawdy, bo prawda jest kasowana. Prawde piszą te osoby, które już nie pracują, które wiedzą jak byli traktowani. A na parkingu jak nie raz piłem z chłopakami piwo to mówili jak tu nie jest super, a jak im mówie że robiłem tu 5 lat i im wszystko punktuje to już się tak nie wymądrzają. Niektórzy to na tym forum się proszą o zmiennika, a forum służy do wyrażania opini na temat pracodawcy, jeżeli nie ubliżam a pisze prawde, to dlaczego jest to usuwane? Jak napisze, że koops to Najlepsza Firma na świecie, to tego posta nikt nie usunie, ba nawet bęfą dopisywać same pozytywy, a odwrotnie 2-3 negatywne opinie mówiące prawde będą wykasowane. To forum, to jest Biuro Matrymonialne, takie ogłoszenia powinny być kasowane, bo do tego nie służy forum, ale pan moderator pewnie jest na pensji firmy skoro ją tak broni i nie usuwa ogloszen typu szukam zmiennika.

Zostaw merytoryczną opinię o Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o. - Komorniki

• Jak się pracuje w Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 420.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 280, z czego 62 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 162 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.