Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.

Opinie o Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.

Gustaw

Witam. Szukam zmiennika do podwójnej obsady . Więcej informacji pod numerem telefonu 725124310 woj Lubelskie (Biłgoraj) siedem 2 pięć sto 24 trzysta 10

Przemo

Witam przyjmują na tą chwilę ?? Jakie zarobki plus minus ? Jak nie mam zmiennika to musze sobie kogoś znałeść sam czy kogoś znajdą ? Pozdrawiam

Diana

Oferta ze zmianą nocną, o której jedna pani pisała już wygasła? Widzę teraz tylko ofertę dla międzynarodowego. Praca została tu oznaczona jako stacjonarna. Faktycznie nie można sobie pozwolić na tryb zdalny, albo chociaż hybrydowy? Z jakich przyczyn?

Jak wygląda ścieżka kariery w Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Kierowca Ciężarówki

Szuka ktoś zmiennika z wielkopolski ?

Odnośnie tych opisanych 24-ech godzin na takim portalu widnieją teraz oferty dla dyspo, gdzie w jednej w nagłówku podkreślona jest zmiana nocna. To o ile zarobki będą się miedzy nimi różnić? Cos jeszcze jest zmienne w warunkach pracy? polecacie żeby robić nocki?

Kiś

Mamy prężny zespół w komornikach który wziął sobie za honor że kierowcy muszą pracować w systemie 21/9 w podwojnej obsadzie. Nawet za starych czasów holendrzy tak nie cisnęli. Teraz rzadko czuć w prowadzeniu kompetencje, za to 21 czasami to za mało a po 9h pauzy w drogę. Najgorsze jest to że nie ma widoków na powrót starych czasów kiedy praca z Holendrami była fajniejsza.

Janek

Dzień dobry.Szukam kolegi na podwójna obsadę,kolega mi się zwolnił.Dojazd do bazy na Oster..Jak ktoś chętny prosze o tel.608 102 773

Macias
@Janek

Witam, znalazłeś już kogoś ?

Witam jak wyglądają zarobki na obecna chwile Czy można się zatrudnić na podwójna nie majac kompana

Czy Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Karta

Karta jest ale tylko dla pracowników z biura Co miesiąc z naszych wypłat idzie 200 zł na socjal razy 1400 osób to daje ponad 200 tysięcy miesięcznie. Gdzie są te many?

Olek

Jak to jest z drugą umową,mam teraz pierwsza na trzy miesiące, a druga na jaki czas się dostaje, i czy przy drugiej umowie wynagrodzenie wzrasta czy jak?

Witam szukam kogoś do podwójnej zmiany z większym doświadczeniem Mam 24 lata jestem z kujawsko pomorskiego Doświadczenie 4 miesiące po kraju. Od sierpnia lub września

Damian
@Nowy

Cześć odezwij się do mnie mi się zmiennik wykrzaczył pracuje w WK. 691169232

Karol
@Damian

Pracujesz w polskim oddziale czy niemieckim ?

Witam, szukam osoby z doswiadczeniem na podwojna obsade od lipca, nie mam doswiadczenia w kierowaniu zestawami. Jestem osoba szybko uczaca sie, wykazujaca duze checi do pracy, utrzymuje porzadek, bezkonfliktowy, jestem z kujawsko-pomorskiego. Tel. 661085628

WITAM CHCIAŁBYM DOŁĄCZYĆ DO KOGOŚ DO PODWOJNEJ ODBSADY. DOSWIADCZENIE NA ZESTAWACH ZNIKOME ,SZYBKO SIE UCZĘ, NIE PALE ,Z KUJAWSKO POMORSKIEGO

Luxiu

Czy w firmie zatrudniają nowych nie doświadczonych oczywiście niesłyszący kierowca?

Nico99

Witam wszystkich. Czy ktoś wie czy można zmienić umowę z Polskiej i zatrudnić się na niemieckiej umówię pracując już w Koopsie?

Molo
@Nico99

Musisz sie zwolnic na pol roku i dopiero zatrudnic sie na umowe niemiecka.

kierowniczka

Ale jak to nie zwracają za autohof?

OnatakaJa

Jaki wschod ?? Zachod chyba Auta zadbane ?? Auto ma 50 000 a uszkodzone wiele rzeczy

As

Totalne głupoty. W koopsie są sami Polacy. W tej wypowiedzi nic się nie zgadza. To pisał ktoś kto w koopsie nigdy nie pracował.

@OnatakaJa

I nie ma 3/1

Kamc1a
@As

Tylko Polacy to pracowali tam może z 3-4 lata temu , teraz to już jest mix szoferów

Czapo
@Kamc1a

Ty chyba nigdy nie pracowałeś w Koops, kierowcy to tylko Polacy, Niemcy i Holendrzy

Cezi

Witam. Pracowałem kiedyś parę lat w tej firmie w podwójnej obsadzie a odszedłem tylko dlatego że chciałem pomieszkać troszkę w domu. Powiem tak.... wszędzie trzeba pracować i nikt nic za darmo Ci nie da. Dostajesz auto i jeździsz, nikt się nie czepia o spalanie jak i się coś stanie. Nic lepszego dla świeżego kierowcy. Po tej pracy poszedłem do firmy x jeździć w podwójnej rozwożąc towar po sklepach. Codziennie w domu snu parę godzin w tym dojazd. Koops przy tym to przedszkole. Miesiąc i odszedłem bo zapomniałem jak się nazywam :) Opinia naprawdę neutralna. Mam pytanie do obecnych pracowników pracujących w pojedyńczej obsadzie. Jak to wygląda teraz z dojazdem do netetalu. Chyba że lepiej oster. Pozdrawiam i proszę o normalne odpowiedzi.

cezi

@Molo NIemiecka umowa u mnie nie wchodzi w grę niestety. A jak to wygląda na polskiej umowie Da się ogarnąć pracę? Podobno trochę lżej jak na podwójnej. Pytam bo miałem parę lat przerwy i będę musiał się trochę wciągnąć.

Molo
@cezi

Watpie zeby bylo lzej. Pojedyńcze obsady robią w rajke dwutygodniowa od 6500 do 8500 km. Podwojna obsada robiod 6500 do 10 tys maks km. Mozesz jezdzic swoim autem do osterweddingen ,nie zwracaja kosztów dojazdu lub na autobus do komornik i jechac do Holandii . System 2/1 , kasa nie jest zla. Podstawa 3900 zl brutto i z każdy dzien 420 -470 brutto zalezna od stazu pracy.

Kirbag
@Molo

Czy czas dojazdu do ich bazy z Komornik jest płatny?

Miroslaw

Witam. Chce zmienić obecna pracę z powodu bliższego dojazdu (Gniezno i obecnie dojeżdżamy do Słubic) i przejść z kolegą na podwójna obsadę do Wolter Koops Poznań. Czytam opinię i do końca jeszcze nie wiem jakie podejście jest do równowagi między życiem zawodowym a prywatnym w tej firmie, oczywiście tak jak do tej pory interesuje mnie wyłącznie system 2/2 i jak wyżej na podwójną zgraną z kolegą od lat obsadę. Chcąc przesunąć wyjazd do pracy bądź święta spędzane z rodziną, jak to dokładnie wygląda ?

Mateusz

W okresie zimowym zjazdy są poukładane i zjeżdżasz praktycznie kiedy chcesz czy to 12 13, 14 dni. W okresie letnim ciągle problemy jak chcesz zjechać w konkretnym dniu. Zjazd do domu to wtedy jedna wielka niewiadoma.

Gruby
@Miroslaw

Nie ma w koopsie systemu 2/2

Theodore "T-Bag" Bagwell
@Mateusz

Co to jest za trzymanie na siłę ponad 14 dni w pracy? Człowiek ma wyliczone jedzenie i ubrania na 14 dni a oni trzymają dłużej. W zimę nie ma problemu przychodzi lato i walka ze zjazdem. A jak napiszez Pani od zjazdów że chcesz zjechać to nie odpisuje. Najlepiej olać temat

KRR

Witam, ile płacą za jeden dzień pracy ?

Darek

Witam ,chciałbym dołączyć do kogoś na podwójna obsadę .mam pół roku doświadczenia po Europie .tel 516617342

Zostaw merytoryczną opinię o Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o. - Komorniki

• Jak się pracuje w Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 420.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 280, z czego 62 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 162 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.