Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.

Opinie o Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.

Dawid

@Pracodawca Witam mam na imię Dawid 34 lata bez nałogów chętnie podjął bym pracę jako kierowca w podwójnej obsadzie co prawda jestem świeżakiem ale szybko się uczę chętnie bym pojeździł z doświadczonym kierowcom aby mógł mi przekazać trochę wiedzy posiadam paszport uprawnienia na wózki książeczkę sanepidowska więc jak by ktoś szukał zapraszam 793336000 a wózki paszport jestem z kuj-pom pozdrawiam

Kierowca

Cześć. Mam 45 lat , mieszkam w Poznaniu, 8 miesięcy doświadczenia na międzynarodówce , bez nałogów , utrzymuje higienę. wypowiedziałem umowę o prace w innej firmie , jestem wolny od 16 stycznia 20024. Artur 885 351 815 możemy się dogadać ...

Rozczarowany

Prawda jest, ze nie przedłużono umowy z ponad stu osobami w WK? Myślałem o podjęciu tam pracy jako kierowca, a tu taka informacja.

W lutym? będą przyjęcia? macie potwierdzenie? W ogóle ile te rekrutacje teraz trwają? Potrzebuje w czasie ze zorientować. I to trzeba od razu już pracować czy można po miesiącu? Mam wypowiedzenie do złożenia w aktualnej firmie jeśli już wiec pytam

Stary

Zostań lepiej w starej pracy lub szukaj czegoś innego pracuje ponad 10lat tak źle jeszcze nie było . Sam zaczynam szukać po nowym roku.

@Stary

A czemu tak robisz? Ja tez dopiero co myślałem o pracy tutaj. Jeśli już złożyłeś to cale wypowiedzenie to ile ono teraz trwa? Chyba ze na luzie dają za porozumieniem stron?

Kierowca Ciężarówki

Szuka ktoś zmiennika z wielkopolski ?

art

akt I PK 124/05) mówi, że "pracodawca może wysłać pracownika na zaległy urlop, nawet, gdy ten nie wyraża na to zgody”. Zaś; Nie może on bowiem nakazywać pracownikom wykorzystania bieżącego urlopu bez konsultacji z nimi i wbrew ich oczekiwaniom. Wobec powyższego należy stwierdzić, że pracodawca naruszył przepisy Kodeksu pracy w zakresie urlopów pracowniczych. Poproś o własnoręcznie podpisany wniosek z datą kiedy został wpisany bez twojej wiedzy :) Pozdrawiam

Ona

Pozdrawiam Pana kierowcę K. Szkoda , że masz panią w obsadzie. Gdybyś chciał jednak zmienić zapraszam jestem chętna . Myśle nad przejściem do tej firmy, kolega chwali firmę :)

Rafaello
@Ona

Ona jak chcesz na podwójna to zapraszam do swojej firmy

Karol

Witam. Mam pytanie? Czy firma bedzie oddawać za paszporty pieniądze, skoro wprowadzili wymóg posiadania w umowie? Jak nie to będzie trzeba nasłać IP.

Tirobus
@Karol

Tak. Będziesz widział tą kasę jak premię i podwyżki....

Ciasteczek
@Karol

Wydatek podniesiony na paszport nie jest zwracamy chyba, że są inne ustalenia z firmą. Paszport bowiem jest dokumentem, który nie tylko umożliwia wyjazdy zagraniczne i wykonanie poleceń służbowych, ale w szczególności może być wykorzystywany do zaspokojenia prywatnych potrzeb pracownika, a ponadto stanowi jego własność.

GrubyKiero

Cześć wszystkim, podzieli się ktoś szczerą informacją jakie są teraz zarobki w podwójnej i czy pani J. planuje przyjęcia do pracy? Pozdrawiam

Tomasz

I nikt nie powiedział jaki jest powód nie przedłużenia umowy???

Driver

Szczerze to tu solidarności nie ma i nie będzie.. bo jeden z drugim patrzy tylko jak tu tyczki drugiemu (usunięte przez administratora) i tak dalej wszyscy mądrzy a ci no najwięcej szczekają jak jest źle to później stali bywalcy komornik z siatkami.. każdy z nas jest dorosły i sam podejmuje decyzję a nie patrzy na kogoś.. wszyscy podpiszą takie moje skromne zdanie..

Od nowego roku najniższa krajowa idzie w górę i dostaliśmy informację, że MUSIMY podpisać aneksy, zgodnie z którymi płacą zasadnicza idzie w górę, ale za to składniki wynagrodzenia nam zmniejszają żeby pensje pozostały na tym samym poziomie. ZART NIE FIRMA Ceny wzrosną, oni będą brali za usługi więcej a pensje kierowców stoją w miejscu.(usunięte przez administratora)

Adrian87

Akurat to co piszesz to nie prawda.pracuje parę lat i jakoś o zwolnieniach nigdy nie słyszałem.

To jakie są przewidywane zarobki dla dyspozytorów od kolejnego roku? teraz w ostatnich komentarzach padło podkreślenie płacy minimalnej dla kierowcy i zastanawiam się jakie są plany wobec tego na kolejny już okres. Dyspozytor ile więc zarabia?

Chyba jednak ważniejsze jest, co ustalałeś na rozmowie. Jeżeli nie powiedzieli Tobie przed podpisaniem umowy, że będziesz musiał dojechać do O. to jesteś w pełnym prawie mieć żal. Ale jeśli wiedziałeś, że taki dojazd będzie miał miejsce, to oczekiwanie, że nie ma startu pracy w K. jest dziwne. No to jak było na rozmowie?

Driver

A mój kolega co jeździ na Osterweddingen mówi że nic nie chce on 10 lat tankuje się na bazie i jeszcze w domu ma film mówi że odkąd w Koopsie robi jeszcze litra nie kupił

No pisze jazda w nocy a chłodnie kiedy jeżdżą w dzień?????Nie zali dobre, jęczy, to nocka ,to (usunięte przez administratora).Ze świętami zgadzam się jak najbardziej, że powinni placic

Michau

Witam,jestem zainteresowany praca w WK jako kierowca pojedyncza lub podwójna michu98rrw@gmail.com

Damek

Cześć mam 34 lata pracuje w koops szukam zmiennika lub zmienniczki mam 13 lat doświadczenia na międzynarodówce dojeżdżam do Oster zmiennik mi się wykruszą więc chętnie z kimś normalnym który ma jakieś swoje zasady i umiejętności które można tu wykorzystać rozdysponuje proszę o (usunięte przez administratora) damian wszystko można dogadać.

Leo

Witam , powie mi ktoś ile jestem w stanie zarobić w Wolter koops pracujac od poniedziałku do piątku cały miesiąc będąc w bazie w zeewolde ? Chodzi mi o zarobki netto w PLN

Pytajacy

Witam , przyjmują aktualnie w WK ? Pozdrawiam wszystkich ;)

Kamila

Rozliczał ktoś teraz jakoś niedawno czas pracy kierowców? widzę, że sporo chętnych na forum się tu zgłasza na różne obsady a w internecie na takim portalu widnieje oferta dla speca w tym zakresie. Zastanawia mnie tylko czemu to praca ściśle stacjonarna? Nie ma możliwości na tryb hybrydowy? Nikt nie próbował? Z domu też bym policzyła

Zostaw merytoryczną opinię o Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o. - Komorniki

• Jak się pracuje w Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 420.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 280, z czego 62 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 162 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.