Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.

Opinie o Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.

Tob

Witam pytanie do firmy dlaczego wartościowe informacje zostają (usunięte przez administratora)dlaczego nie płaci firma jak wymaga Pakiet Mobilności ponieważ uważają się za lepszych i mogą nas na każdym kroku (usunięte przez administratora) w innych firmach np. w damsko płacą normalnie spadam z tego (usunięte przez administratora)

Tommy

@Tommy

System 2/1

Stykol
@Bolo 00

Jak wygląda robota i jak płacą?

Bolo 00
@Stykol

O robocie juz kiedyś pisałem przewin sobie komentarze, nic się nie zmieniło . Co do systemu plac to od tego miesiąca mamy podpisywać nowe aneksy więc na chwilę obecną nie mogę się wypowiedzieć .

Napiszcie jak to ma wyglądać .Bo 400 zł dniowki i to opodatkowane.Sm8ech na sali

Gruby
@Tomek

I 100 zł za godzinę nocne to dopiero jest śmiech na sali oczywiście brutto zapomniałem dodać. Myślą że tu chyba pracują jacyś niedorozwinięci

Witam. Czy może ktoś napisac jak Koops płac na niemieckim kontrakcie ?

@Ewa

Daj sobie spokój z klopsem czy to na polskiej czy niemieckiej umowie chłopie... Grosze zarobisz nie wiem czy 2tys euro przekroczysz, skalkuluj dojazd itd troche matematyki kolego i godnosci... Grosze placa a natyrasz sie za Niemca i za siebie po nocach chyba ze lubisz tyrac bo Niemcy w dzien kolo 13 sa po robocie i piwka juz piją...

Kierowca Ciężarówki

Szuka ktoś zmiennika z wielkopolski ?

No

Dajcie spokój komentarze usuwają masakra przeciez to forum jest do wyrażania opinii i doświadczeń! DO INTERESANYOW PRACY W KOOPSIE NIE LADUJCIE SIE W (usunięte przez administratora) !!

Dlaczego komentarze dotyczące pakietu mobilnosci są nagminnie usuwane i czy ktoś może powiedzieć jak będzie wypłacane nam wynagrodzenia z tego tytułu ???

Kierowca

Jakas bzdura totalna jak mogą pobierać opłatę od nas za dojazd do pracy ? Powinni dac dodatek tym co latają do oster a nie z autobusu ściągać tym bardziej że tym autobusem to szalu nie ma i jeśli to prawda to zrobia sobie strzał w kolani

Radek .
@Kierowca

Z tym dodatkiem by się przydalo. To jest jawna nie sprawiedliwość. Ewentualnie czego nie dowiozą pracowników z innych części polski jak robia w innych firmach. Tyle ludzi z lubelskiego by chętnie dojechalo do Oster. Miała być petycja ale zero odzewu,jak zwykle z ludźmi w Kopsie. Gadać umieja A co do czego to głową w piasek

Czy zatrudniając się w niemieckiej firmie jest polski spedytor

As
@Tomek

Tak. Ale wypadałoby znać podstawy języka. Również pracując na polskiej umowie. Sam pracuje na polskiej umowie i spotykam ludzi zatrudnionych na DE którzy nie znają nawet słowa po niemiecku.

Kierowca

Jak się boisz to odejdź po co polonizować

Zzz

Cześć poszukuje do podwójnej osoby która dojeżdża do nettetalu autobusem . Ja nie palacy 3lata w koppsie 739547555

Lukash39
@Zzz

Skąd jesteś kolego ?

Młody

Wiadomo już coś może jak będzie z wypłatami w 2022r.?

Kierowca

Na szybkie liczenie wychodzi ok 7 k kto będzie za to pracowal ? Chyba przekazniki zrobia lejce i przyjdą jezdzic

Nici
@Kierowca

Kto Ci takich głupot nagadał tutaj byle co napisać to się spuszczacie a tak naprawdę nikt jeszcze nie wie co będzie raczej gorzej nie będzie bo wiadomo z czym to będzie się wiązać pozdrawiam

Bogdan
@Kierowca

7 tysięcy to dla ciebie mało? Maja być jakieś podwyżki na początku roku czy pensja zostaje bez zmian? Wiesz coś?

koleś
@Bogdan

Bez zmian.

Gwiazdor

Kierowcy pracujący w święta dziękują dyrekcji za życzenia świąteczne przesłane na TX. To bardzo miłe z Waszej strony że pamiętacie w tym szczególnym czasie o pracownikach pracujących w święta. Życzymy Wam tego samego.

Bogdan
@Gwiazdor

Jak pracujesz w święta to masz wtedy wyższa stawkę? Bo jak można więcej zarobić to chyba nie jest taka zła opcja. Napiszesz ile wychodzi za takie wolne dni?

koleś
@Bogdan

Nie ma wyższej stawki.

Emil

Dlaczego post o paszportach został wykasowany?

Radek .
@Emil

I wiele innych o zwrotach za parkingi też (usunięte przez administratora)

Renata
@Radek .

A co było o paszportach pisane? Bo co o parkingach to wiem.

Pz

A czym się różnicie od innych? Twoja kobieta bierze takie pieniądze jak my to i niech tyra tak jak my.

@Pz

O tym wlasnie mówię że jeździmy i nie żalimy się nie ma do nikogo pretensji tylko kolega wyżej pisze ze znajdziesz sobie kobietę do teamu to masz spokoj i latasz na Włochy yakze sprostowałem to i wyraziłem swoją opinię bo wcale tak nie jest

Ziom

Zróbmy egzamin wewnętrzny dla każdego kierowcy np załadunek wózków CC potem EP potem , BLK palety i listę rokładunkow . Zobaczymy jak ta Twoja pani sobie poradzi ??? Druga sprawa jest to nie fajnie że ogólnie piszę się źle o kobietach które naprawdę uczciwie pracuja. Taki egzamin by przesial te kobiety które są na sztuke . To się należy tym uczciwie pracujacym

Anka

Jak to możliwe, że nie znając podstawowych zasad ortografii ,dorobiłeś się majątku w tak młodym wieku ?

Kierowca

To jest dobry pomysł aby zacząć takich zgaszać do Justyny ze stoja po firma o czekają żeby za szybko nIe skończyć tez wielokrotnie nie z tym spotkałem a co najlepsze oni z tym się nie kryją tylko wręcz chwala , mnie takie cwaniaczki irytują strasznie bo nic sobą nie reprezentują a udaja nie wiadomo kogo bo w koopsie starymi pracownikami sa , dla sprostowania nie wszyscy kierowcy że starzem są cwaniakami wielokrotnie spotkałem bardzo konkretnych i uprzejmych chłopaków

Ktoś

Haha widzę gościu Twoje bajki jakby Towja żona zarabiała 10 k to w ciężarówce byś nie siedział

Wojtek
@Kierowca

Dokładnie tak, tylko w piciu i w gębie są dobrzy. Na szczęście przychodzą też nowi normalni dla których gorzała to nie całe życie...

Gruby
@Kierowca

Dokładnie w punkt tak właśnie od dziś będzie włącznie ze zdjęciem bo interesują się za bardzo czyimś życiem i każdej parze w kieszeni siedzą

Roman

Może i czysta jesteś ale po tym co napisałaś wnioskuje ,że poziom Twojej kultury kończy się gdzieś w okolicy podeszwy od buta.

Oster

Dlaczego nettetal zjeżdża systematycznie do domu a kierowcow z oster przeciągają w robocie jak im się podoba ?

Robol

Dlaczego komentarze są usuwane? Jak czytam to wszystko co piszą to prawda a jeśli jest cos niewygodnego to godzina max i skasowane po to chyba to forum tutaj jest aby wyrażać opinie

Kamil

Witam. Jak to jest u nas w firmie, że nie wszyscy posiadają paszport? Jedni jeżdżą non stop na wyspy a inni się śmieją, z tych osób co wysłały do kadr informacje o paszporcie. Czy w kadrach nikt nie może sprawdzić czy dana osoba ma paszport? Najprościej jest powiedzieć , że takiego dokumentu się nie posiada, i niech inni jeżdżą na Anglie. Są równi i równiejsi :-(

Koronny
@Kamil

Ja bym chętnie się zamienił i jezdzil na tą anglie , tylko że teraz przeskoczyłem na oster a tu chyba na anglie się nie lata ?osobiście wolę to mieso i obrabiać londyn niż robic te rewe aldiki itp u niemca..

Hania

Jezdzisz na Oster czy nettetal

Info

Od lutego podstawa i wszystko zgodnie z podpisami. Autobusów nie będzie . Będzie zjazd ciężarówkami tak jak wymagają tego nowe przepisy .

Młody

Witam wiadomo już coś może jak będzie wyglądać wynagrodzenie w firmie w 2022?

Zostaw merytoryczną opinię o Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o. - Komorniki

• Jak się pracuje w Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 420.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 280, z czego 62 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 162 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.