Opinie o Toyota w Rybnik

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Toyota. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Toyota na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Toyota w Rybnik

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Na jakie wsparcie w Toyota mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Daniel Nowy wpis

Niestety Toyota Konsek Rybnik przechodzi do historii a szkoda bo od wielu lat cieszyła się super opinia wśród salonów samochodowych, super obsługa itd. Ten salon zastępuje od czerwca 2023 Toyota Lexus Dobrygowski, postawiony tuż obok na innej działce. Aż jestem w szoku że się zamknęli.

Ola Nowy wpis

To już chyba koniec Toyoty na Prostej 100 . Na płocie baner : Do Sprzedania lub Wynajęcia ????????????????

Ola

Czy ktoś wie kiedy kończy się ta Toyota w Rybniku pod sterami Państwa K ? . Święty Czas na Nich ????????????????????????????????????????⛈️????????????????????????????????????????

Krzysztof
@Ola

Witam. Pracowałem dla nich w Sosnowcu kilka lat temu (2008 do 2010) i wszystko było OK. Szefem był Jacek. Masz może wiedzę co tam się teraz dzieje? Jestem strasznie zaskoczony tym ze nie ma oddziału w Sosnowcu. Rybnik z tego co tu czytam też się kończy. Aż trudno w to uwierzyć. Nic nie zapowiadało, że taki będzie koniec.

@Krzysztof

Witam serdecznie! Podobno Zamknięcie koniec stycznia?

Łukasz Nowy wpis
@Ola

To coś pewnego, czy jedynie plotki? Od dłuższego czasu próbuję się w tym zorientować i na razie bez rezultatu. Zatrudniają jeszcze personel?

Firma Toyota poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Rybnik
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Rybnik
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Toyota?

Ola

W Czeczenii mają lepsze zarobki!

Była Pracowniczka

Właściciel nie ma za grosz klasy za wszystkie swoje bzdurne decyzje obwinia pracowników i byłą żonę. Pan idealny a zachowuje się jak zwierze. Widocznie doszło do niego że już nic je znaczy i nikt nie liczy się z jego zdaniem. Myśli że walczy o swoje, a tak naprawdę pracuje na swoją złą opinie i nieprzespane noce. Szkoda że po zamknięciu firmy nikt nie powie o nim dobrego słowa. A zapowiadał się obiecująco.

@Była Pracowniczka

Opis faktycznie dramatyczny. :( Czyli czekaj, bo ten w Sosnowcu to zamknęli już w styczniu, czyli ten w Rybniku też już zamknięty? Kiedy konkretnie do tego doszło?

Nmz
@Ewelina

Nie, w Rybniku funkcjonuje jeszcze... Ale praca tam to dramat...

Ewelina

Na pewno jako klient a nie pracownik? Bo teraz to się zastanawiam jak styczność z klientem miałaby niby wyglądać

@Była Pracowniczka

To co pisze TA Pani to Szczera Prawda.

@Była Pracowniczka

Przyznam szczerze rację. I oto Pan K został SŁUPEM .

Teresa
@Ola

Czemu słupem? W sensie ze został sam? Wszyscy się zwolnili? A jakie zarobki tu były?

Zainteresowani

Pewnie pań krecina

Zainteresowani
@Ola

Bo to racja słupem ale tak chcial Krecina

@Teresa

Kiedyś kogoś tak nazwał Pan K i sam SŁUPEM Został ???? W Czeczenii więcej Zarabiają ????

Kiedy się zamykacie?

Łukasz
@Ola

Pogłoski? Pisano o konflikcie między właścicielami, ale żeby od razu zamykać? To by oznaczało dla pracowników utratę pracy. Są tam jeszcze zatrudnieni jacyś ludzie?

Lorenc

Tragedia , przyjmują za najniższą krajową + premia której możesz nie zobaczyć . Mnie przyjęli na kilka dni po czym powiedzieli że się nie nadaję , zero zapłaty .Likwidują oba salony Sosnowiec i Rybnik .Bez przyszłości na stabilną pracę. Nie polecam

@Lorenc

Sosnowiec już jest zamknięty od jakiegoś czasu ;)

Ewelina

A czemu konkretnie go zamknęli?

@Ewelina

Konflikt wlascicieli... Nie potrafia sie dogadac, wciagneli pracownikow w swoje gierki, nikt nie chce pracowac w takiej ciezkiej atmosferze to pouciekali...

Izabela

No ale to zamykają przez to że ludzie pouciekali czy co? Wiadomo kiedy się zamykają?

Teresa

Hej też miałaś taką sytuację? czy pracujesz tam jeszcze może? coś się zmieniło? rozwiń wypowiedź bo zastanawiam się nad zostawieniem tu cv

Animak

Na żadne wsparcie, nawet żadnych benefitów się nie dostaje, najlepiej jakbyś pracował za darmo i niczego nieoczekiwał

@Animak

Na nic nie licz

Ojej

To śmieszne że poszukują jeszcze tam pracowników, zwalniają stałych pracownikow i zatrudniaja nowych? Po co? Zeby łatwiej dac wypowiedzenie?

Gustaw

Firma z dobrymi opiniami i to pod każdym względem. Więc niech nie dziwi nikogo, że nawet na forum pracowniczym jest raczej spokojnie.

Belzebub
@Gustaw

Bo moze pracownicy są zastraszani przez wlascicieli, slyszy sie ze maja konflikt miedzy soba a wciagaja w to pracownikow, to nie powinno miec miejsca...

Jolanta
@Belzebub

W jaki sposób są zastraszani? Wiesz może?

Belzebub
@Jolanta

Np zwolnieniem, wyzwyskami i wiecznymi krzykami, nikomu sie nie chce sluchac juz wiec wola nic nie mowic

@Belzebub

Jezu to chore. Ja naprawdę nie umiem zrozumieć, jak w pracy mogą się takie rzeczy dziać. Mnie osobiście nigdy jeszcze taka sytuacja nie dotknęła i mam nadzieję, że do tego nie dojdzie. No ale co myślisz, że tego nie da się wszystkiego już naprawić, żeby lepiej było?

Jaka jest kultura pracy w Toyota?

Anymous

Ze strony pracowników- uwazam ze dosc wysoka, ze strony wlascicieli- ponizej krytyki

Żaba

Salon KOSZMAR .....brudno ,zimna woda w łazience , nerwowa atmosfera i co najgorsze serwisant pani A....., nie mająca w ogóle pojęcia o samochodach i mechanice ,nigdy więcej nie przyjadę tam z moim samochodem .

Agnieszka Chylińska
@Żaba

Jacek daj spokój :)

fred

Po wymianie opon czas 90 min, po przejechaniu 10 km zaświeciła się kontrolka braku powietrza. Sprawdziłem powietrze było okazuje się że panowie w serwisie nie przeprogramowali sterownika. Po interwencji pani zaproponowała abym sobie sam pogrzebał w komputerze albo przyjechał do nich lub do innego salonu. Ciekawe jak wytłumaczyć szefowi że pani zaprasza mnie na wycieczkę.

Weronika S.

Salon i pracownicy w porządku.Luźna atmosfera ale ktoś kto sprząta powinien się do tego przyłożyć.Ubikacje i salon brudny.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Toyota?

Witam serdecznie serwis 7-19 salon samochodów 9-18 Pozdrawiam i zapraszam

Zibi

Szkoda, że na forum pracowniczym piszą jedynie klienci!!

@Zibi

To nie jest forum pracownicze tylko strona gdzie wystawia sie opinie na temat serwisu,wiec powinni tu pisac tylko klienci zeby uzyskac zetelna informacje.

Avensis

Dzien dobry.Prosze o pomoc.Kupilem prawie nowego avensisa i zbliza mi sie serwis,natomiast nie wiem czy warto jechac do rybnika poniewaz znajomy ktory od zawsze serwisowal auto u nich powiedzial ze juz od co najmniej od dwoch lat nie ma tam mądrego czlowieka ktory zajal by sie konkretnie i ktory pozadnie wytlumaczy co jest problememm (on tez juz tam nie jezdzi bo ponoc tam juz nawet oleju nie potrafia dobrze wymienic), malo tego nawet nikt nie potrafi wytlumaczyc co i dlaczego bedzie lub bylo robione.Mam nadzieje ze to nie jest prawda bo nie chce mi sie jechac do Katowic chociaz z Jastrzebia nie mam wiele dalej a ceny z tego co wiem nawet sa na tym samym poziomie.Prosze o pomoc.

@Avensis

Toyota Konsek w Rybniku cieszy się bardzo dobrą opinią, Doradcy odpowiadają na każde pytania i rozwiewają wszelkie wątpliwości. Niezadowolenie niektórych osób wynika tylko z indywidualnego sposobu bycia...

Avensis
@Klient

Byc moze niektorzy klienci na serio mysla sobie ze sa naj madzejsi ale (nie chcialem tego pisac tak oficjalnie) jezeli widzialem faktury z jednego auta i przykladowa roznica ilosci "wlanego oleju"pomiedzy pierwszym a czwartym przegladem wynosi 0.8 litra to chyba nikt mi nie powie ze miska olejowa z biegiem czasu sie powiekszyla,prawda? Moge te faktury smialo udostepnic,ale nie o to mi chodzi.Chce tylko uzyskac zetelnej odpowiedzi czy warto tam jechacZ,i nie chodzi mi tez o to czy panowie tam pracujacy maja zrobionych duzo kursow w zakresie obslugi bo bardziej cenie sobie fachowosc w praktyce niz na papierku.

@Avensis

Mój ojciec jeździ od kiedy pamietam. Ja sam od 3 lat, i nie spotkało mnie tam nic nieprzyjemnego. Cena usługi zawsze ustalana jest przed wjechaniem na serwis i zawsze zgadza się co do grosza.

Klient

Wszystko bylo ok do czasu kiedy zwolnil sie pewien pan P. i dyrektorka w salonie znacznie sie popsulo. Szkoda bo o takich pracownikow trzeba dbac i szanowac.

@Klient

Kto to byl Pan P. Moze warto pojechac za nim do innej stacji toyoty?

@Zainteresowany

Ten Pan jak dobrze zrozumialem to teraz jezdzi bardzo dużymi autami.

Witam serdecznie jak dla mnie to salon Toyota Rybnik porażka oszukanstwo i brak kultury po stronie właściciela salonu zawsze myślałem że jak ktoś zarządza i jest właścicielem takiego salonu to jest osobą mądra , serdeczną dla swojego klienta ale się zdziwiłem jak przeprowadziłem zanim krótką rozmowę powiem krótko patologia moim zdaniem

Ja zostawiłem u nich samochód do naprawy po kolizji drogowej na koszt pana który wjechał mi w tył samochodu powiem krótko wystawili fakturę na ponad 10000zl a zamontowali tylko nowy zderzak i osłonę koła zapasowego resztę części czyli czujniki parkowania , lampki tablicy , belka tylna mocowania zderzaka , napisy cyfry Toyota RAV4 wszystkie te elementy i jeszcze parę innych zamontowali stare dodatkowo dopisali że demontowali szybę tylną która nie była wogule demontowana a jak po odbiorze samochodu stwierdziłem że mnie oszukano to pan kierownik serwisu zaczął mi proponować darmowe wymiany oleju polerowanie samochodu sprawa jest zgłoszona na komendę w Rybniku powiadomiłem moją ubezpieczalnie oraz ubezpieczalnie sprawcy kolizji żeby nie wypłacali pieniędzy za naprawę oraz powiadomiłem kilka kanałów telewizji polskiej zobaczymy jak sprawa się wyjaśni i jak szef tego salonu będzie sie tłumaczył dam wam znać wkrótce pozdrawiam serdecznie Krystian z Rybnika

Zostaw merytoryczną opinię o Toyota - Rybnik

• Jak się pracuje w Toyota?

Zobacz opinie na temat firmy Toyota tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Toyota