Opinie o Dibora & Co w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Dibora & Co. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Dibora & Co o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dibora & Co w Zielona Góra

Mateusz Michałowski :)

Firma nie wypłacalna . Pracując tam około 4 miesiecy zaueażyłem dużo nie prawidłowości szczególnie jeżeli odchodzisz zapomnji o wszystkich pieniądzach . Albo dostabiesz wymyślone kary umowe albo wymyślą ci coś abyś nie dostał swoich ciezko zarobionych pieniędzy . Dużo kłamstwa ze strony pani katarzyny . Rasizm ze strony Artema . Zastraszanie pracowników oraz pomawianie . Na pewno wytoczę sprawę sądową na forum będę infornował . SPRAWA ZBIOROWA KILKA OSOB JEST GDZIE KOLEJNE !!! POKAZMY NA CO NAS STAC ! Moj mail rabarbar444444@gmail.com Gdzie dowody że ktoś coś uszkodzil to wymyślone to pomówienie najlepiej na polaków zwalić bo pracownicy artema swiete owieczki .(usunięte przez administratora)

Mateusz

Nie otrzymałem wszystkich pieniedzy za moja prace . Zawsze byłem nigdy nie opiscilem zadnego dnia i sumiennie wykonywałem pracę. Nie pamietam sytuacji wypisanej wyzej zeby taka miała miejsce.

Kajetan Nowy wpis

Praca sama w sobie nie jest zła Ale osoba która dowodzi całą produkacja kierownik Tomek nie docenia pracowników ma za totalne 0 wyśmiewam wszyscy się go boją zastraszą wylotem z pracy oczernia firmę Dibora całe zasługi bierze dla siebie .Wywokuje stare presje w pracy przez którą stają się nie przyjemne sytuacje każdego Polaka który się zatrudnia przez firmę dibora z niechęca do dalszej współpracy z firmą Dibora ..Więc jeśli ktoś się ma tam zatrudnić jeśli chodzi o pracę to polecam aale jeśli chodzi o współpracę Z Panem Tomkiem to lepiej w nią nie wchodzić bo można na koniec naprawdę na tym źle wyjść Uważajcie !!!

Pracownik Nowy wpis
@Kajetan

Panie Kejetanie , jak firma ma pana docenić skoro nie potrafi pan nic poprawnie zrobić , obwiniać innych że uszkadzało pana elementy ! Był pan agresywny w stosunku do wszystkich i nie okazywał pan wstydu ! Proszę iść na jakieś badania do specjalisty.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Czy firma Dibora & Co udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Mateusz Michałowski :)

Mateusz Nowy wpis

Jaki jest wkład kierownictwa Dibora & Co w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Dibora & Co. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Jaki jest styl zarządzania w Dibora & Co?

Pracuje w tej firmie na betonie, jestem zadowolony. pieniadze na czas, mozliwosc jednej zaliczki, jedyne co to wyolata do 25, ale zawsze punktualnie

Biuro

Szanowni Państwo, jestem bardzo zaskoczony złą oceną i opinią, dlatego też pragnę się do nich ustosunkować: Firma Dibora Sp.z o.o. istnieje już od ponad 16 lat, firma HBS działa od 5 lat. Jedna firma zajmuje się administracją a drugie przedsiębiorstwo realizacją zleceń w Niemczech i Austrii. Poza tym prowadzimy oddział w Norwegii. Zasadniczo dla obu przedsiębiorstw pracuje od 20 do 30 osób, najdłuższe stosunki pracy trwają ponad 10 lat. Pensje i rachunki od ponad 10 lat opłacane są każdego miesiąca punktualnie. Zawsze chętnie współpracujemy ze specjalistami, którzy cenią sobie uczciwą pracę. Nie współpracujemy z ludźmi, którzy nadużywają alkoholu, którzy niszczą kwatery lub pojawiają się w pracy tylko od czasu do czasu, w upojeniu alkoholowym oddają mocz do łóżka, zrywają umowy. W przyszłości zastanowimy się czy nie ujawnimy osób, które wypisują o nas anonimowo niepochlebne opinie i opiszemy złe rzeczy, których się dopuściły. Roland Brasse

@Biuro

Witam. Jeśli znajduje Pan jeszcze pracowników którzy zatrudniają się w tej firmie tylko dlatego że wypłata 10ego jest pewna, to nic dziwnego że w większości w tej firmie przewijają sie pijacy i degeneraci. Na 100 napewno znajdzie się 5 osób które są uczciwe i sumienne. Przypominam panu również że w Polsce jest Rodo, co za tym idzie nie może Pan sobie tak od niechcenia udostepniać czyiś danych. Pozdrawiam.

zainteresowany

Wiecie coś o ewentualnej pracy w firmie? Jaką umowę proponują na początek i czy są szanse na umowę na czas nieokreślony?

Marek Marecki

Jak tam Polaczki menelki z Zielonej Góry żyjecie jeszcze na tym tunelu na tych wozkach ?co tak ucichło na forum ile tam kręgów dziennie robicie Bo słyszałem że po 20 już .nadal się modlicie o wypłatę ? Widzę że pani Kasia napisała tutaj sporo komentarzy żeby obronić honor firmy ale to nic nie da bo i tak już pół Polski wie co to za firma Dibora z brasse na czele . Kaśka pała nadal jest mu robiona w biurze ? Pozdrawiam meneli bez ambicji z tunelu w Aichelbergu . Kowalski i Gorzycki nadal tak chleja vode i liżą duuppkee Niemcom razem z kierownikiem alkoholikiem Mareckim który ściągnął pół swojej rodziny do pracy w obozie aichelberg Birkenau. Tyle już tam nie pracuje a nadal mi się chce z was śmiać Polaczki co o 1 € za przejazd do pracy się kłócili takich akcji jeszcze w życiu nie widziałem co tam Pozdrawiam P.S wielkie Szkoda że zabrali wam chatkę w nurtingen bo tam pasowali ście idealnie na schodach w nurtingen nieprzytomni

Biuro
@Marek Marecki

Szkoda, że jestes tak tępy i podajesz sie za osobę, którą nie jesteś i mało tego w opinii tej krytykujesz tą osobę. Zapewne , jak to napisałeś, leżysz nieprzytomny na schodach, a w chwili trzeźwości kombinujesz jak tu namieszać. Informuje cię, że zgłaszam to na policję. Pewnie dobrze dogadywałeś sie z tymi "alkoholikami", ale w przeciwieństwie do nich zapewne WYLECIAŁEŚ Z TEJ ROBOTY za "vode" i cie ściska. Chciałabym poznac te sto osób, które wg ciebie zostały oszukane. Mniej PIJ, wiecej PRACUJ, może bedziesz mógł realnie spojrzeć na swoje życie. Jak jesteś takim chojrakiem ujawnij swoje prawdziwe dane a wtedy pogadamy. ZGŁASZAM NA POLICJĘ, namierza cie oszuście.

Beka
@Biuro

Widzę że kogoś bardzo zabolała prawdziwa opinia o tej smiesznej firmie każdy kto pracował na tym tunelu nie skomentuję tego inaczej całą firma Dibora I bosslertunel to perfekcyjny przykład (usunięte przez administratora)

Marek Marecki

Ta firma oszukala na pieniandze okolo 100 osob nie da sie od niej uwolnic bo jedziesz tam na dzialalnosci a kontrakt jest tak napisany ze moga ci legalnie nie zaplacic szef brasse najwiekszy oszust jakiego widzialem (usunięte przez administratora) Pania kasie ta za to klamie oszukuje nigdy wyplata sie nie zgadza ludze po pare miesiecy czekaja na pieniondze do tego kwatery ktore maja w niemczech wygladaja jak melina sami alkoholicy tam pracują jakim cudem ta firma wogole jeszcze istnieje ?? WSZYSTKIE POZYTYWNE KOMENTARZE JAKIE TUTAJ ZNAJDZIECIE SA PISANE PRZEZ KASIE Z BIURA NIE DAJCIE SIE NABRAC LUDZIE

Pracowałem dla nich przez pare ładnych miesiecy. Nie narzekam. Pieniadze na czas, premia tez była. Wiadomo jak ktos pochlal to byla jazda, wielu alkoholokow przyjezdza do pracy. Ogolnie bylem zadowolony. Projekt sie skonczyl wiec wrocilem do domu.

Iza

Wspomniałeś, że można liczyć na premie. Czy mógłbyś napisać jak wygląda system premiowy? Czy zamierzasz jeszcze kiedyś podjąć współpracę z Dibora & Co?

Iza

@Pracownik, dawno temu współpracowałeś z Dibora & Co? Rozumiem, że Ty pojechałeś sam, dlatego proponujesz innym, aby pojechali ze znajomymi? Może mógłbyś powiedzieć jak oceniasz warunki zatrudnienia? Czy po za wspomnianym wynagrodzeniem jest możliwość otrzymania premii? Czy pracodawca oferuje jakieś benefity pozapłacowe?

Pracowałem kiedyś dla tej firmy. Podpisujesz umowę i jedziesz pod wskazany adres w Niemczech. Za nocleg płaci firma wiec jest ok, czasem się zdarza ze odciągają z wypłaty parę euro jak byleś na weekend w domu i tego nie zgłosiłeś(masakra) Płacili na czas czasem się zdarzało ze nie zapłacili czegoś i potem było bujanie nie z nimi, szef się pomylił albo coś w tym stylu mówili ze przeleją te zaległe pieniądze ale trzeba było stale się przypominać bo liczyli na to ze człowiek zapomni. Trzeba mieć mocną psychikę bo często trafia się na alkoholików gadających od rzeczy ze nie masz siły tego słuchać w domu a z nimi mieszkasz. Najlepiej jechać z kimś znajomym bo możesz nie wytrzymać.

Feliks

Czy jest jakiś powód tej ciszy?

qwr

słabo to wygląda. dlaczego dibora nie odpowie na te zarzuty? czyli są prawdziwe?

niezadowolony

TRAGEDIA!!!!! Nie polecam tej firmy, na początku wszystko super, pomagają załatwić wszystko itp. Ale jak już wyjedziesz ciężko telefon odebrać, za zaliczki biorą prowizję i nawet nie poinformują o tym dopiero przy wypłacie się okazało że wzięli 50 euro. Nie mówiąc już o tym że się "pomylili" z wypłatą o 500 euro. Po złożeniu wypowiedzenia robią problemu ze zjazdem do domu a i jeszcze odzywają się po chamsku jak do psa, że to od nich wszystko zależy. Za nieobecność w pracy pobierają kare z wypłaty. Naprawdę zastanówcie się czy chcecie się denerwować współpracą tą firmą.

Dibora&Co Sp. z o.o
@niezadowolony

Panie Damianie W., nie jest Pan anonimowy w swoim komentarzu, ponieważ tak się składa, że był Pan jedynym pracownikiem w naszej firmie u którego zaistniał błąd w wypłacie, ponadto błąd wyszedł ze strony niemieckiego pracodawcy, który nie dosłał nam wszystkich godzin, które Pan przepracował. Gdyby Pan lepiej pilnował swoich interesów i zbierał godziny pracy, to jeszcze tego samego dnia wypłata zostałaby wyrównana, niestety zanim dosłał nam niemiecki pracodawca wszystkie godziny to troszkę to trwało. Dlaczego nie dodał Pan, że mimo wszystko otrzymał Pan całą wypłatę? Co do odbierania telefonów, telefon odbieram ZAWSZE, ponieważ należy to do moich obowiązków. Biuro otwarte jest od 8 do 16, więc w tych godzinach można do nas dzwonić. Trzeba liczyć się z tym, że w ciągu dnia otrzymujemy dużo telefonów i czasem ciężko jest trafić w wolną linię. Co do prowizji zaliczkowej, taką informację otrzymuje każdy kto prosi o zaliczkę, Pan również taką informację otrzymał. Co do błędnych informacji to raczej my moglibyśmy się przyczepić, ponieważ to Pan nas oszukał twierdząc, że mówi Pan po niemiecku, na miejscu pracy okazało się, że nawet podstaw nie ma Pan opanowanych, ale mimo wszystko prosiliśmy właścicielkę firmy niemieckiej, żeby mógł Pan zostać. Co do wypowiedzenia umowy, nikt Panu nie robił problemów ze zjazdem do domu, obowiązuje u nas miesięczny okres wypowiedzenia, więc po miesiącu zgodnie z prawem i warunkami umowy może Pan zakończyć z nami współpracę i nikt nie ma prawa tego podważyć, ani nakazać Panu pozostać dłużej w pracy. Powinien się Pan wstydzić pisać takie rzeczy, tym bardziej, że cały czas starałam się pójść Panu na rękę żeby znaleźć zastępstwo, aby mógł Pan zjechać do domu wcześniej. To Pan nie potrafił się określić kiedy chce Pan wracać. Za nieobecność w pracy spowodowaną "wagarami" owszem szef pobiera karę, bo nie jesteśmy w przedszkolu, i szef tak jak KAŻDY inny pracodawca również wymaga zgłoszenia, że nie przyjdzie się do pracy z jakiegoś powodu. A Pan po prostu postanowił się wyspać w środku tygodnia... Nie wspomniał Pan również jak wyglądała sytuacja kiedy miał Pan problemy zdrowotne. Szef nie robił żadnych problemów, ponadto byłam Pana tłumaczem i wisiałam pół dnia na telefonie, zostawiając moje obowiązki służbowe, tylko dlatego, żeby pomóc Panu w trudnej sytuacji i jeszcze mówi Pan, że odzywamy się po chamsku? Przykre to jest Panie Damianie, bo to Pan mnie potraktował po chamsku w swojej wypowiedzi. Szkoda, że nie miał Pan odwagi zadzwonić i zgłosić swoich zażaleń.

Iza

@Kowalski każdy ma możliwość zostawienia opinii zgodnie ze swoimi doświadczeniami. W ramach jednej firmy różne osoby mogą mieć różne zdanie na temat pracodawcy, nawet pracując na tym samym stanowisku. Rozumiem, że nie zgadzasz się z wypowiedzią @Spawacz. Warto zauważyć, że jest to wpis z 2013 roku. Może Ty mógłbyś powiedzieć coś więcej o swojej opinii oraz o tym, jak wygląda praca w firmie obecnie?

Iza

Chętnie dowiemy się więcej o Waszych doświadczeniach z pracy w Dibora & Co, jednak bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Przypominam, że na portalu obowiązują zasady regulaminu. Jego treść znajduje się pod linkiem: http://www.gowork.pl/regulamin Zachęcam do zapoznania się z jego treścią. Niedopuszczalne jest m.in zamieszczenie treści wulgarnych, naruszających dobra osobiste. Wątek ten ma służyć pomocą dla osób, które są w trakcie poszukiwania nowego miejsca zatrudnienia. Wpisy, które łamią zasady regulaminu zdecydowanie nie będą dla nich pomocne, a wręcz utrudniają poznanie firmy.

Marecki

Jan człowieku jak zaczniesz tą pracę to już po tobie a o pieniądzach zapomnij

jan
@Marecki

dzięki kolego zrezygnowałem

jan

mam za pare dni rozpocząć tam pracę , czy to wtopa czy warto jechać proszę o odpowiedź

bosslertunnel

Hahaha dobre to wyżej napisane To cała prawda również pozdrawiam pracowników z tego tunelu

Zostaw merytoryczną opinię o Dibora & Co - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Dibora & Co?

Zobacz opinie na temat firmy Dibora & Co tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dibora & Co?

Dibora & Co
2.4/5 Na podstawie 85 ocen.
  • Al. Niepodległości 8A lok. 105
    65-001 Zielona Góra