FITNESS ACADEMY Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością SP.K.

Wrocław

Opinie o FITNESS ACADEMY Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością SP.K.

Agnieszka 2016-08-18 22:48:12
Dziś przeglądająć przypomniała mi się pewna sprawa związana z tą firmą.
Dostałam się na szkolenia w ramach rekrutacji.
Przeszłam 2 - tygodniowe darmowe szkolenia !
Podpisałam masę dokumentów przyjmujących na stanowisko. Spotkanie odbyło się w Sky Tower. Szkolenia były w Sky Tower oraz w Koronie. Miałam pracować na recepcji. Osobą, którą mnie przyjmowała była Pani Marta O. Około kolejne 2-3 tygodnie czekałam na harmonogram pracy. Miałam zacząć pracę pod koniec miesiąca. Upominałam się codziennie o ten harmonogram, bo potrzebowałam w końcu coś zarobić, po tym jak pracowałam 2 tygodnie jak tania siła robocza.
Po tych 3 tygodniach otrzymałam maila:

" Cześć,
na obecną chwilę nie możemy zaproponować pracy gdyż mamy komplet.
Natomiast jak tylko się zwolni miejsce to jesteś pierwszą osobą , z którą się skontaktujemy.

---
Z pozdrowieniami,"

Gdybym wtedy miała taką świadomość jaką mam teraz, nie odpuściłabym tej firmie oraz Pani Reception Manager, z którą miałam OGROMNĄ przyjemność.
Zostaw swoją opinię o FITNESS ACADEMY Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością SP.K. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FITNESS ACADEMY Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością SP.K.