Opinie o AKCENTA CZ w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy AKCENTA CZ. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w AKCENTA CZ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AKCENTA CZ w Wrocław

Paulina Nowy wpis

witajcie, Czy na forum ,znajdzie się ktoś ,kto napisze jak obecnie wygląda sytuacja w firmie? Wchodzą na stronę internetową, można się z niej wiele dowiedzieć czym zajmuje się firma, jednak dobrze by było, gdyby ktoś z obecnych pracowników wtajemniczył nas w kwestie zatrudnienia w firmie i być może wie coś na temat ewentualnych zatrudnień?

wwa Nowy wpis
@Paulina

Przecież wszystko jasno jest opisane czym się firma zajmuje

Były pracownik Nowy wpis
@Paulina

Pracując w firmie Akcenta CZ, niestety musiałem doświadczyć rozczarowującej rzeczywistości, która bardzo różniła się od obrazu przedstawionego podczas rekrutacji. Na samym początku, podczas rozmowy kwalifikacyjnej, obiecano mi same superlatywy i idealne warunki pracy. Niestety, szybko okazało się, że to tylko czyste słowa bez pokrycia w rzeczywistości, szczególnie ze względu na potężną konkurencję na rynku. Jednym z najbardziej rażących problemów w firmie Akcenta CZ jest zastosowanie przestarzałych rozwiązań technologicznych. W dzisiejszych czasach, gdy technologia stale ewoluuje, firma wydaje się tkwić w poprzedniej epoce. Brak nowoczesnych narzędzi i systemów wpływa negatywnie na efektywność pracy i utrudnia realizację zadań. Dodatkowo, szkolenia oferowane przez firmę są tylko na średnim poziomie. Brakuje dogłębnej wiedzy i praktycznych umiejętności, które byłyby niezbędne do skutecznego wykonywania naszych obowiązków. Co więcej, brakuje również rzeczywistego wsparcia w terenie. Mimo obietnic o pełnym wsparciu przełożonego, okazało się, że jest to tylko puste słowo. Brakowało nam konkretnych wskazówek, mentoringu i pomocy w rozwiązywaniu problemów. Firma chwali się niską rotacją pracowników, ale nie uwzględnia faktu, że bierze pod uwagę tylko tych, którzy pracują od samego początku. To wyklucza możliwość uwzględnienia nowych pracowników i ich zdolności do wprowadzenia świeżego spojrzenia i nowych pomysłów. Jest to ograniczające i utrudnia rozwój w firmie. Akcenta CZ zapewnia również, że pierwszy rok pracy jest poświęcony na budowanie portfela i zapewniane jest pełne wsparcie przełożonego. Niestety, poza tymi zapewnieniami, nie ma rzeczywistego wsparcia. Brak konkretnych działań i zasobów, które pomogłyby nam w osiągnięciu celów zawodowych, tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że firma nie dba o rozwój swoich pracowników. Podsumowując, jako pracodawca, Akcenta CZ nie spełniła moich oczekiwań. Przestarzałe rozwiązania technologiczne, średnie szkolenia, brak wsparcia w terenie i ograniczające podejście do rotacji pracowników to główne problemy, z którymi się spotkałem. Nie mogę polecić tej firmy jako dobrego pracodawcy, który dba o rozwój i satysfakcję swoich pracowników.

szokers

A wiecie czy niedługo pokaże się u nich jakaś oferta pracy chociazby na doradcę klienta? Jeżeli zarobki faktycznie są na poziomie 3 tysięcy złotych to się wcale nie dziwię, że ich oferty pracy są tak popularne. W końcu wiedzą jak zadbac o przyzwoite zarobki.

Były współpracownik

Ładnie mówią na początku. Na papierze można dużo zarobić, ale jak przychodzi do konkretów, to rzeczywistość mija się z obietnicami. Pracujesz tylko na prowizji, bez zabezpieczenia jakiejkolwiek podstawy, a koszty trzeba ponieść. Zawsze znajdzie się powód do obniżenia prowizji. Własna działalność, ZUS, samochód, telefon, paliwo to około 2-3 tyś miesięcznie (duży teren do objechania) tak, że te 3 tysiące to ledwo starczą na koszty, a gdzie zarobek? W tej chwili są dużo lepsze oferty. Nie polecam

moto

chyba kpicie.Nie ma etatu, warunek własna działalność. Plany narzucone z góry. Jak nie zrobisz, to mało tego. Zapłacisz karę

wery Nowy wpis
@moto

a ty w ogóle tam pracowałeś, czy tylko takie brednie piszesz bo gdzieś usłyszałeś? A nawet jesli pracowałeś to musisz być nieudacznikiem życiowym, proponuje kasę w Biedronce może tam się sprawdzisz

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie AKCENTA CZ? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Zostaw merytoryczną opinię o AKCENTA CZ - Wrocław

AKCENTA CZ