AKCENTA CZ

Wrocław

Opinie o AKCENTA CZ

moto 2016-03-26 22:59:18
chyba kpicie.Nie ma etatu, warunek własna działalność. Plany narzucone z góry. Jak nie zrobisz, to mało tego. Zapłacisz karę
Były współpracownik 2016-09-09 23:19:49
Ładnie mówią na początku. Na papierze można dużo zarobić, ale jak przychodzi do konkretów, to rzeczywistość mija się z obietnicami. Pracujesz tylko na prowizji, bez zabezpieczenia jakiejkolwiek podstawy, a koszty trzeba ponieść. Zawsze znajdzie się powód do obniżenia prowizji. Własna działalność, ZUS, samochód, telefon, paliwo to około 2-3 tyś miesięcznie (duży teren do objechania) tak, że te 3 tysiące to ledwo starczą na koszty, a gdzie zarobek?
W tej chwili są dużo lepsze oferty. Nie polecam
szokers 2016-09-11 22:28:36
A wiecie czy niedługo pokaże się u nich jakaś oferta pracy chociazby na doradcę klienta? Jeżeli zarobki faktycznie są na poziomie 3 tysięcy złotych to się wcale nie dziwię, że ich oferty pracy są tak popularne. W końcu wiedzą jak zadbac o przyzwoite zarobki.
wery 2016-11-29 11:08:04
a ty w ogóle tam pracowałeś, czy tylko takie brednie piszesz bo gdzieś usłyszałeś? A nawet jesli pracowałeś to musisz być nieudacznikiem życiowym, proponuje kasę w Biedronce może tam się sprawdzisz
Zostaw swoją opinię o AKCENTA CZ - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AKCENTA CZ