Opinie o MAT-BUS Michał Warzecha w Bogucicach w Bogucice Drugie

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MAT-BUS Michał Warzecha w Bogucicach. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w MAT-BUS Michał Warzecha w Bogucicach o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAT-BUS Michał Warzecha w Bogucicach w Bogucice Drugie

Edyta Nowy wpis

Czy kierowcy w firmie dobrze zarabiają ?

Magda Nowy wpis

Wszystkie opinie dotyczące chamskich kierowców mat busa są jak najbardziej prawdziwe. Jechałam z nimi 2 razy i w życiu nie spotkałam się z takim chamstwem. Jeśli chodzi o samą podróż-busy przepełnione,ciasne, z komfortem nie mają nic wspólnego. Istny dramat. Radzę unikać jak ognia.

Niezadowolony Nowy wpis

Nie polecam. Kierowcy to największe chamy jakich znam. Niektórzy palą papierosy w środku , mają chamskie odżywki, robią łaskę że kogoś zabierają A słowo dziękuję, dzień dobry i do widzenia to dla nich słowa nieznane. Czekam aż się pojawi konkurencja która będzie często kursować bo narazie jest Ale rzadko jeżdżą niestety.

Ania Nowy wpis

Z usług firmy Mat-Bus jesteśmy bardzo niezadowoleni. Bus do Olkusza przyjechał z 30 min. opóźnieniem ( przyjechał 0 11:22, a według rozkładu jazdy powinien odjechać z przystanku o godz. 10:49 ). Bilet dla mamy został zakupiony w przedsprzedaży przez internet. Okazało się jednak, że w busie nie ma wolnych miejsc i moja 76-letnia mama musi stać. Interweniowałam na infolinii, gdzie zostałam poinformowana, że dla osoby posiadającej bilet zakupiony w przedsprzedaży powinno zostać zarezerwowane miejsce siedzące, którego jednak nie było. Kierowca nie wykonywał również wszystkich swoich obowiązków. Według regulaminu powinien otworzyć a potem zamknąć luk bagażowy, czego nie uczynił. Robili to pasażerowie.

-----------------------------------------------

kierowcy z mat busa są bardzo chamscy ,zwłaszcza jeden siwy (usunięte przez administratora) na trasie pinczów - kielce.

Zostaw merytoryczną opinię o MAT-BUS Michał Warzecha w Bogucicach - Bogucice Drugie

MAT-BUS Michał Warzecha w Bogucicach