Handel Produkcji i Usług ,,NOVEX''

Racibórz

Opinie o Handel Produkcji i Usług ,,NOVEX''

oki 2011-12-25 14:55:18
[usunięte przez moderatora] Wszędzie kamery skierowane nie na półki ale na pracowników. Wystraszony personel, powtarzający do klientów chyba z góry ustalone regułki. Drogo.
kasia 2013-12-11 22:21:11
pracowałam tam blisko 18 lat i kazano mi odejść, bo jestem za gruba
ania 2014-04-15 08:56:58
Ja musiałam odejść bo jestem za stara a umowa na 10 lat, w sam raz by wyrzucić przed emeryturą. Bardzo niska płaca warunki ciężkie nie polecam, pracowników traktuje się jak niewolników.
ala 2014-08-01 21:27:22
Bardzo ciężka praca w fatalnych warunkach za najniższą płacę.
Ania 2015-06-18 23:38:36
Odeszlam bo krzyki na personel to w tym miejscu norma, ciągłe poganianie straszenie brak szacunku dla pracownika którego traktuje sie jak idiotę i zlodzieja
była pracownica 2015-11-13 23:31:35
Nie trzeba mieć dobrej psychiki żeby pracować w tym miejscu. Wyzywanie od kretynów, częsty brak czasu na przerwę śniadaniową, brak wolnych weekendów, niepewność zatrudnienia, bo po 10 latach nie przedłuża się umowy, poganianie bo personelu mało,a pracy ogrom, odpowiedzialność materialna, a sklep samoobsługowy wiec manka. trzeba być bardzo zdesperowanym żeby tam pracować.
lola 2015-11-26 18:37:15
W NIEDZIELE PONOĆ 12 h SIĘ PRACUJE ? TO NIENORMALNE...
bercia 2016-03-12 21:59:48
Dyżury? dorobić? co za bajki. Pracujesz w niedziele za normalna stawkę bo to dzień do odebrania, tyle że nie wiesz kiedy bo brak pracowników wiec miesiącami zbierasz nadgodziny, Rekordzistki mają po 80-100 i nie ma mowy o dorabianiu. najniższa krajowa bez nadgodzin.Chętne? tu nikt nie pyta czy chcesz, to normalny dzien pracy tyle że 12 godzin, i tyle. Reszta opinii to prawda wystarczy zobaczyć na ogłoszenia o pracę tam się nie da pracować.
Ala 2016-03-13 12:17:03
Lup i majki to chyba pracownice biura które nie maja pojęcia w jakich warunkach pracują sprzedawcy. Zapraszam do pracy w sklepie. Ja pracowałam 3 lata i to była najgorsza praca jestem szczęśliwa ze odeszlam
pepe 2016-07-12 07:25:31
Szukają kierowcy. Co on tam ma robić i ile zarobi?
Zostaw swoją opinię o Handel Produkcji i Usług ,,NOVEX'' - Racibórz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Handel Produkcji i Usług ,,NOVEX''