forch polska s.z. oo

Międzyrzecze Górne

Opinie o forch polska s.z. oo

jarek 2013-06-06 22:49:21
nie wiem skąd jest te 5 tys i paski. to jakas bzdura. Zresztą każdy może zasmakować tej "dobroci" 5 tys brutto to sa jakies anomalia, nie mówiąc juz o netto ale ja trzymam kciuki jak ktoś dostanie. Powodzenia.
bitzer 2013-08-05 13:47:36
Startując na zwyklego PH cudów się nie spodziewajcie, 1,5 - 2 tyszcze netto to maks na dzieńdobry, po roku - jak kto przetrzyma i jako tako rynek rozwinie - to może w porywach do trójki dojedzie. Ale takich się trafia kilku na stu.
Heppy 2014-02-21 17:51:40
Polecam , szczerze polecam, super firma , można dobrze zarobić...
Heppy 2014-02-21 20:08:28
Produkty.... Ralaja ceny do jakości ... 5+ , firma zarządzana Wzorowo, polecam , głownie Wurtchowcą, tu zobaczą co to znaczy dobry pracodawca.
Ja 2014-02-22 17:18:23
ALbo jestes nowy,albo uskuteczniasz reklame na tym forum.Jak pojezdzisz po klientach to cie wyprostuja co do jakosci.Niska cena dzisiaj to nie wszystko
Halo 2014-02-24 16:01:09
Przyjacielu "Heppy" naucz się wcześniej pisowni jęz. polskiego.
narzędziowiec 2014-04-07 12:39:35
Podpinam się pod pytanie. Ile odwiedzin dziennie, czy jest dzień biurowy? Kto umawia spotkania? Jaki samochód?
Big 2014-04-11 20:09:13
Polecam, szczerze , chcesz pracować to na pewno bedziesz zadowolony. Co do wizyt , czym więcej zrobisz tym więcej zarobisz :) sam jesteś dla siebie sterem i okrętem ...
hahaha 2014-04-12 00:12:29
Chyba tonacym
xyz 2014-05-16 23:25:03
ciekawi mnie ile zaproponowali by dla KAM z Wurth'a z bogatym portfelem firm międzynarodowych z obrotem 40~80 tyś miesiecznie
observer 2014-08-14 20:40:17
W Gdyni widziałem białego Golfa 7 z logiem Forch na klapie, więc krzywdy nie ma.
killer 2014-09-15 13:31:02
to pewnie ich dyrektor hehe
handlowiec 2014-09-27 18:11:47
Golfami i Passatami woza sie handlowcy.:) i co jak w dzióbku?:)
ja 2014-10-16 11:22:25
Szkoda czasu ta firme nie da sie zarobic bo 1500 netto to za mało a klientów nie daja.
może dziś jest lepiej ? 2014-11-19 02:37:07
Bezduszna korporacja - handlowiec z telefonem na kartę z mieś. limitem 40 zł !!!
Co z tego że masz auto(GPS pominięty milczeniem), skoro pół miasta stoi, okolice też. Poza tym silne zróżnicowanie w mobilnych narzędziach (dla weterana tablet z systemem i tel. naprzeciw - dla młodego papierowego katalogu "cegły" z cennikiem na kilkadziesiąt tyś. pozycji z tel. na kartę no i chore zasady (a właściwie brak zasad) terenu czy aktywności czy branży. Reasumując-przyprowadź swoich klientów, a jak przetrwasz jakiś czas i nie znajdzie się następny chętny to z marną dwójką do ręki możesz harować. Wszędzie trzeba pracować aby zarobić, ale jakieś zasady muszą obowiązywać aby chcieć podać rękę ponom L..... Dziwnie zarządzana firma, której ogłoszenia do wszystkich działów i na całą Polskę wiszą okrągłe lata. Sami sobie odpowiedzcie dlaczego. Moim zdaniem szkoda wielu dobrych produktów tej firmy dla chorego systemu zarządzania sprzedażą. Szkoda też wielu ludzi- handlowców dla korporacyjnego nieładu.
Powodzenia i pozdrawiam
jest_super 2015-01-25 18:05:15
Zarabiam 1800-2000 zł (przy dobrym miesiącu). Do telefonu minimum 50 zł muszę dopłacać miesięcznie. Limit - 40 zł - śmiech na sali. Nie wystarczy na rozmowy z klientami nawet. Do tego jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na terenie - każdy nowy zbiera tylko ochłapy z terenu, gdzie starzy przedstawiciele nie jeżdzą, bo mają w d. takich klientów. Nie polecam roboty tam najgorszemu wrogowi.
Ulas 2015-03-05 01:33:35
Powiedzcie mi czy Forch pochodzi z Międzyrzecza Górnego i tam ma jedyną siedzibę, a reszta na terenie całego kraju to są przedstawiciele handlowi, czy jednak w wielu innych miastach mają siedziby gdzie w biurze można byłoby zdobyć jakąś pracę, która wydaje się być rozwiązaniem stałym, na umowę o pracę etc?
ugabua 2015-03-19 19:50:04
Nie ma żadnych oddziałów. Tylko centrala.
wlkp 2015-06-08 20:45:37
Trwa rekrutacja na 16 lokalizacji, czyżby wymiana personelu? Niech się ktoś podzieli świeżymi wiadomościami!
franek dolas 2015-06-08 23:27:20
mammaa miaaa bordeloooo boomm boommm!!!
Dajemy rade 2015-06-18 22:07:17
Pracuję w tej firmie ponad 15 lat czyli tyle ile jest przedstawicielstwo w Polsce, nie zatrudniłem się z konkurencji tylko ze zwykłego naboru. Wniosłem do firmy wkład którym bracia "L" umieją się dzielić. Niektórym wydaje się że wykonany obrót to czyste pieniądze dla firmy zapominając o podstawowych kosztach takich jak wynagrodzenie pracownika brutto ale również opłacenie wszystkich należnych składek, koszty zakupu towaru utrzymania magazynu i zaplecza biurowego, leasing + paliwo, telefony oraz coś co uważam za normalne czyli zysk pracodawcy z pracownika. Sumując te koszta okazuje się że pracownik sprzedający za jakieś 30000 zł wnosi do firmy może 1000 lub 2000 zł zysku a ambicie ma na 5000 zł miesięcznie. Jeśli ktoś czuje się naprawdę mocny w handlu i umie się odnaleźć w tym biznesie to gwarantuje mu że nie zazna krzywdy u tego pracodawcy. Padło pytanie odnośnie auta, więc odpowiem, mam auto takie jakie sobie zażyczyłem. Co do zarobków - jeśli jesteś mocny w tym co robisz możesz zarobić 90000 zł brutto rocznie. Ale to nie wszystko bo jeśli jesteś poukładany i sam potrafisz nad sobą panować to jesteś sam sobie kierownikiem ,dyrektorem i prezesem, komfort pracy w tej firmie zależy tylko od Ciebie czy umiesz się zmobilizować czy nie.
Dopisek:
Nie jest to reklama.
Anonim 2015-06-19 17:31:04
kolego "Dajemy rade" o czym ty piszesz.... Zarabia się coraz to mniej .... powiedz mi ilu jest takich handlowców którzy zarabiają 90 tyś brutto rocznie i przy jakim obrocie- myśle że niewielu...30 tyś obrotu i 1 tyś zysku dla firmy- dobre...
Dajemy rade 2015-06-26 23:01:28
Kolego Anoinim...... Może z piętnastu? przy obrocie powyżej 100000 zł miesięcznie, a ja w niej się znajduje. Gdybyś prowadził własną działalność gospodarczą miał byś świadomość tego jakie koszty utrzymania pracownika ponosi Twój pracodawca, no chyba że uważasz że towar którym handlujesz, twój pracodawca dostaje za darmo...
SB 2015-07-06 06:20:02
Robić się wam nie chce , to narzekacie, jak masz chęci to i zarobisz i auto dostaniesz , iświęty spokój.
ciekawski 2015-09-04 23:22:51
Pracodawca ponosi koszty takie jakie ustawodawca na niego nałożył, wszyscy ponoszą koszty takie same. Więc to nie argument. Jeżeli pracownik jest za dużym kosztem to niech szef sam sprzedaję, pozbędzie się kosztów. Nie można ciągle zmieniać pracowników w nadziei że trafią się jacyś wirtuozi sprzedaży, tak może było 15 lat temu, ale czasy się zmieniły. Popatrz jak dołuje HHW i Wurth, tam też ciągła rotacja, narzekanie na brak wyników i mobbing. Do tego Berner, Reca, H+K, Perschmann i kilku innych i jak tu nowy ma sprzedaż robić? Ja od jakiegoś czasu chcę wejść do TEJ firmy lub którejś z tych firm. Ale warunki płacowe są żenujące a realne możliwości sprzedaży nie rokują za dobrze. Co innego gdy się w to weszło w latach 2000-2005, to teraz się spija śmietankę. Jeżeli sprzedajesz za sto tys/mieś i jest jeszcze 15 takich jak ty, to poco wam więcej ludzi? Przecież ogarniacie całą Polskę. A szefostwo chyba działa jeszcze w branży paliwowej czyli jest bezpieczne w razie czego.
xyz 2015-09-06 21:46:14
Ja też proszę o świeżą opinię i kilka danych, niestety przez telefon nic nie można się dowiedzieć co źle świadczy o firmie. Obecnie aby zaoszczędzić obu stronom przede wszystkim czasu straconego na bezowocne spotkania, a kandydatowi też paliwa, wiele głównych kwestii załatwia się telefonicznie lub mailowo, ewentualnie przez skype. Jestem umówiony na spotkanie w tym tygodniu i nie wiem nic, jaka podstawa netto, czy jest baza klientów, jaki obszar, czy wyjazdy na kilka dni z hotelem, jaki samochód, jaki social i czy w ogóle? Takie kwestie powinno się sobie wzajemnie wyjaśnić przed spotkaniem. Bo obawiam się że po kilku minutach spotkania mogę się strasznie zniechęcić i vice versa. A urlop stracony i paliwo też.
abc 2015-09-07 20:37:23
Na jakim regionie masz spotkanie i kiedy?
zzz 2015-09-08 16:06:42
Byłem na rozmowie. 2500zł brutto śmiech na sali + niezbędne narzędzia do pracy auto itp. Dobre dla osoby początkującej, ten kto ma doświadczenie traci czas - chyba że potrzebuje kasy.
sansei 2015-09-09 14:20:16
No to kicha niezła, myślałem że tyle ale netto na początek. Gdzie byłeś na spotkaniu bo wiem że dzisiaj były w Luboniu pod Poznaniem.
zzz 2015-09-11 13:56:59
centrum
zzz 2015-10-28 20:49:24
Odpowiedziałem na ogłoszenie na pracuj.pl. Zadzwonili po ok. 5 miesiącach.
killer 2015-10-28 20:56:43
szukają nowych frajerów do tyrki za grosze, bo poprzedni już wszyscy uciekli, więc pogoń ich Kolego w pistu!!!
wtf? 2015-11-09 21:04:23
Spokojnie wyżyć z 2000zł netto?! Ja mam prawie tyle kredytu za dom człowieku. Ty chyba jesteś kawaler i mieszkasz u mamy to może ci starcza. Załóż rodzinę, zrób sobie dzidziusia kup auto i dom/mieszkanie i wtedy zobaczymy na co ci starczy 2tys.
baca 2015-11-20 09:02:18
"mam auto takie jakie sobie zażyczyłem" jak piszesz 100tys to tak może jest jeżeli piszesz 10-20tys to co możesz wybrać? Z firmy nie wychodzi towar przy odpowiednim narzucie a przy 30tys nie zarobiłeś dla firmy mniej niż 12tys i teraz odejmij auto, paliwo, wynagrodzenie, komórka, tablet. Na marginesie komórka, tablet i GPS (twój pojazd jest lokalizowany!), wiedzą gdzie jesteś z kim i kiedy pełna inwigilacja. Młodzi piszą 7, 9, 12, 15tys lepsi 20 do 26, orły 30-40, jednostki od 60 do 120, oszołomy ale to już są prawdziwe cyborgi powyżej (2 osoby!). Dobry teren możesz otrzymać tylko po znajomości z "małym L" ale jak jesteś nowy dostaniesz śmieci.
sansei 2016-02-15 19:32:24
5 miechów minęło i ponownie rekrutacja, to dobrze nie wróży
michu 2016-02-15 20:56:54
dokładnie tak jest. w HHW totalna piz.da jeśli chodzi o zarobki i firmy w danym województwie,wiem bo pracuję.mobing,gps w d..pie i zapier.dol
non stop narzekania że mała marża albo obrót,a dodatki już wszystkie zabrane.
starzy wyżeracze od lat na rynku mają jakieś firmy i cicho siedzą. przychodzi młody,dostaje katalog i do roboty,sam musi wyszukać sobie firmy i je rozkręcić.
przeważnie jest tak że się nauczy handlu i po 2 latach juz go nie ma.
rotacja 50% rocznie, na 40 handlowców 18 jest z 2015roku śmiech na sali.
Cała grupa wurtha to kpina,nie polecam.
Poznań 2016-02-16 21:47:53
Rekrutacja na 16 regionów. Wymiana kadry czy co?
SB 2016-03-03 06:33:58
Nie ma wymiany kadr, zawsze firma jest otwarta na wartościowych ludzi.
wartościowy 2016-03-13 00:13:15
No to bym skorzystał z tego otwarcia. Jeżeli można oczywiście. Tylko ze interesuje mnie minimum 2700-2800 netto podstawy. Jak wieść niesie u Was to nawet nie ma 2000 netto więc wartościowi ludzie chyba będą firmę omijać.
A 2016-03-13 10:23:10
Daj sobie spokój zarobki są marne stary pracownik pisząc 50 tyś obrotu zarobi może te
2,7 tyś pisząc 25-35 dostaniesz 1,8- 2,1 tyś, jest coraz gorzej. Pieniądze może zarabia że 30 handlowców reszta nie dlatego coraz więcej osób zaczyna się za inna praca bo pracując tak samo można zarobić więcej gdzie indziej a mając doświadczenie to tym bardziej

A 2016-03-13 10:24:14

Poznaniak 2016-05-13 19:23:46
Wyszła masa ogłoszeń na kraj, kadre wymieniają?
kris 2016-05-23 16:42:05
Możecie podpowiedzieć coś więcej co w firmie się dzieje? rozkwit czy taka rotacja pracowników jak w Wurth , Klimas ? Możecie coś więcej o wynagrodzeniu , jaka flota aut itp.? Będe wdzięczny ponieważ mam zaproszenie na rozmowe ale przez telefon nic nie chcą powiedzieć , a nie wiem czy specjalnie robić kilometry .
western 2016-05-30 23:43:12
U mnie było podobnie, przez telefon nic nie chcieli mówić więc nie pojechałem. I chyba dobrze bo 2400 brutto to w Biedronce dają. U mnie w okolicy biały Golf VI śmiga ale nie wiem czy to norma.
western 2016-07-03 22:32:50
Co warto? Przejechać 150 czy 200 km by dowiedzieć się że zarobisz 1800zł? Szkoda paliwa i urlopu na takie wycieczki!
easy 2016-07-05 21:36:11
Pewnie, że zawsze warto próbowąć, ale nie wydaje mi się, żeby ostatnio pokazało się jakieś ogłoszenie.
qwerty 2016-11-06 22:03:40
Wyszło 16 ogłoszeń na kraj, stanowisko Konsultant techniczny-Sprzedawca, wymiana kadry?
Kudłaty 2016-11-17 16:53:51
W Wurth'cie to jest kiepsko od zeszłego roku. Wydali w piorun kasy na prezentację na 25 lecie firmy w Polsce. Reinhold przyjechał z małżonką i teraz próbują coś tworzyć. Zmiany są cały czas, słabo płacą ale na czas, auto Fabia 1.6 w dieslu. Dla lepszych octavia. Słyszałem, że wielu handlowców przechodzi z Wurtha do Forcha bo lepsze warunki finansowe, lepsze auta, a przede wszystkim (z autopsji wiem) chemia jest dużo tańsza i prawie taka sama jak w W., narzędzia i elektronarzędzia zdaje się od tych samych producentów. Tak tak, Wurth, Forch i Berner wychowani na jednym chlebie i żaden z nich nie jest producentem. Wurth bardziej znany ale .... byłem pracowałem nie polecam.
zocha 2016-11-19 20:30:33
Wlazłam tu przez przypadek bo dali ogłoszenie na PH 90 tyś. brotto rocznie to dużo ???
sorry
zocha 2016-11-19 20:33:40
z tego co wiem to w biedronce z-ca kierownika ma 2400 ale netto , na kasie 1700 moźe więcej zależy od m-c
Zostaw swoją opinię o forch polska s.z. oo - Międzyrzecze Górne
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie forch polska s.z. oo