Bruno Tassi Sp. z o.o.

Nowa Wieś Wrocławska

Opinie o Bruno Tassi Sp. z o.o.

mobo 2011-08-17 19:45:03
NA + Płaca na czas, składki płacone od pełnej pensji, szefowa konkretna babka, NA - Panie z biura (nie wszystkie) i przydupas kierownika fałszywi, podpieprzą Cie do szefa, żeby tylko wykazać swoją przydatność. Szef to nieszkodliwy nerwus. Praca w nocy aż do godzin południowych. Nie obowiązują żadne normy godzin pracy. Burdel i niekompetencja w magazynie. Jeżeli się nie zwraca i nie przejmuje minusami, to można tam sobie spokojnie pracować po 50h!!! tygodniowo, w soboty i niedziele/nocki/. Płaca ok 2kzł na rękę, także żadna rewelacja. No, ale można tam zobaczyć to co bezcenne - kwiat polskich przedstawicieli handlowych: [usunięte przez moderatora](uwaga, też fałszywy i [usunięte przez moderatora])
pehowiec 2011-08-17 20:14:05
no to faktycznie mają bardzo udanych PH, pewnie ich przejęli z Castoramy czy cuś
? 2012-01-02 20:56:26
tylkona forach jesteście mocni, pokażcie co potraficie na rynku.
Poza tym pisac opinie o ludziach anomimowo to jak podpierniczać i być [usunięte przez moderatora] kto z was wiem jaki kto jest, jak oceniacie wszystkich pod siebie, cieniasy
2016-09-19 18:14:35
Pod siebie to można się zesrać..Szanowny Przedmówco...a na rynku to jest tak.im głębiej wejdziesz w dupsko tym lepiej..Byłem widziałem.Takich jak ja,nazywano FILARAMI FIRMY..UNIVERSAL SOLDIER...Hehe.A po siedmiu latach,taka kosa w plecy.., do dziś czuć,że coś jeszcze uwiera..pewnie od zmiany pogody..hehe.
Zostaw swoją opinię o Bruno Tassi Sp. z o.o. - Nowa Wieś Wrocławska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bruno Tassi Sp. z o.o.