Restauracja C.K. Galicja

Tarnów

Opinie o Restauracja C.K. Galicja

taki jeden 2009-08-24 19:23:41
hmm dziwne bo ja na rozmowie kwalifikacyjnej rozmawialem z menagerem a nie wlascicielem dlatego post wyzej w ktorym ktos zarzuca wlascicielowi klamstwa w rozmowie jest poprsotu nie wiarygodny.
Anonim 2009-08-28 11:51:34
Bardzo dobra restauracja, profesjonalna obsluga
kelnerka 2009-08-31 16:49:38
te bzdury o oszustwach tak naprawde pisze 1 skrzywdzony przez los pseudo kucharz,ktory podaje sie za innych pracownikow bo nie ma odwagi napisac jak ma na imie, bo oprocz tego ze nie umie gotowac to jeszcze nie grzeszy inteligencja :(ale ktos kto tam pracuje zna prawde i niejestesmy kukielkami zeby tam pracowac i nikt na sile tam nie siedzi wiec wiadomo ze jest dobrze a te brednie piotrus to kolega na twoim poziomie opowiadaj moze uwierza:P
janek 2016-04-21 12:00:33
na razie jak patrzyłem na menu ich restauracji to jestem na tak na pewno, bo jeśli chodzi o ceny to naparwde przystępne są.
Zostaw swoją opinię o Restauracja C.K. Galicja - Tarnów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja C.K. Galicja