Opinie o Spyra-Primo Poland Sp. z o.o. w Mikołów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Spyra-Primo Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Spyra-Primo Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spyra-Primo Poland Sp. z o.o. w Mikołów

Józ

raczej to zabawa w kotka i myszkę z szefem produkcji i obrabiania tyłka za plecami gościowi który udaje że zna się na tym XD co do menelowni się zgodzę i dużej ilości patusiarstwa w brygadach, zioło czy problemy z alkoholem niektórych pracowników to chleb powszedni.

Jorg

Bardzo fajny jest okres wakacyjny, gdy osoby które są ekspertami ( za takich sie uważają) muszą iść na inną maszyne i okazuje sie że nic nie potrafią i są jak nowo przyjęci, ale zdecydowanie mają najwiecej do powiedzenia...są przyzwyczajeni do pracy tylko na fi7 i nie nauczeni w ogole pracy Proponuje zmieniac się na linii co miesiąc wtedy każdy będzie równo traktowany i nie będzie sytuacji że Ty musisz ciężko (usunięte przez administratora) i dostajesz potem te same pieniądze jak osoby co siedzą sobie na fi 7, prosze o takie zmieny wtedy wszystko będzie uczciwe... (usunięte przez administratora)

Zaciekawiła mnie bardzo oferta pracy dla asystentki dyrektora. Podali w ofercie widełki rzędu 10 000–15 000 zł. To bardzo dużo, i z tego co czytam, tyle wynosi sama podstawa, a do tego jest podobno jakiś system premiowy. Możecie podpowiedzieć mi w takim razie, jak bardzo odpowiedzialne jest to stanowisko, czy coś warto o nim wiedzieć, no i jak wygląda rekrutacja, bo zakładam, że za takie pieniądze szukają kandydata idealnego :-)

Darek Nowy wpis

Niestety co miesiac ta sama bajka. Czy masz 170 godzin czy 140 ta sama kasa... Caly miesiac na maszynie czy chodzisz z kąta w kąt ta sama kasa... Nie warto sie starac ponieważ docenia się niewłaściwe osoby. W Lutym kazda maszyna pracuje na siebie miesiac Styczeń prawie wszystko stało a premia taka sama. Cos tu sie nie zgadza

Hej, w ofercie są widełki pracy 4800-8000 brutto, ktoś moze wytłumaczyć od czego zależy taki rozstrzał ? Jestem z kostuchny wiec do mikolowa mam niedaleko i praca na produkcji wydaje mi sie być okej tylko zaniepokoił mnie ten alkohol? To gdzieś było zgłaszane ? Czy to może tylko plotki

On Nowy wpis

Raczej te niższe widełki. 500 zabrac żeby 1000 podarowac Nie polecam.

@On

Czyli 4800 zł? W po okresie próbnym jest jakaś podwyżka? Finalnie można dojść do tej wyższej stawki ze wspomnianych widełek? O co chodzi z tym, że 500 zabierają, żeby 1000 dać? Potrącają wam za coś kasę?

Józ

Aplikowałeś na stanowisko Asystent / Asystentka dyrektora produkcji oferowane przez firmę Spyra-Primo Poland Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Jorg

Dominika

Naprawdę pracownik produkcji może wyciągnąć te 8 tysięcy brutto? Czy tylko na wabia tak piszą w ogłoszeniu? Wątek z obniżaniem pensji, żeby zaległość dać potem w formie premii, wow! Przed Wielkanocą w tym roku też tak było? Może to tylko jeden raz taka sytuacja...

Rurka

No picie w tej firmie to stardatowa czynność na nockach zwłaszcza. przydała by sie kontrol trzeźwości pracownicy z wieloletnim stażem to tak naprawdę nic nie robią tylko by 8 godz przepracować i kasę zgarnąć a przed kierownikiem udają jacy to pracowici smieszne ale na was też przyjdzie czas.

Stefan
@Rurka

No ale ile można udawać, jak chyba są jakieś kontrole wyników, kto ile zrobił? Jak to w tej firmie wygląda? Bo wiesz można się podlizywać kierownikowi ale efekty pracy po jakimś czasie są widoczne. Nikt tego tu nie kontroluje totalnie?

Bodzio

Jedna wielka menelownia po godzinie 16..kiedy biuro zbiera się do domu,zaczyna się wyciąganie %%%%%,nie wspominając o nockach, Wypłaty strasznie ucinane pomimo że robi się swoje ,kiedy inny może mieć w pracę wywalone...ale równi i równiejsi.

Krystyna

Poważnie takie rzeczy są zauważane? Bo jeśli tak to rozumiem, że ktoś zaczął coś z tym robić? Zgłaszaliście może?

Obiektywny

Faktycznie, młodym jeszcze przyklasnąć i pogłaskać po główce, żeby tylko przychodzili do pracy posiedzieć, operatorzy pełna gębą, tfu..

Porażka co roku ta sama bajka 2ostatnie wypłaty przed świętami obniżone żeby dostać premie świąteczna:) śmiech na sali, jeszcze pewnie po nowym roku będą podwyżki a o 1zl a może 1,50zl a na premii odjęte więc i tak kasa w portfelu się zgadza, szkoda że to nie portale pracowników... Wesołych świąt

prawo pracy
@pracownik

A może wpadłeś w drugi próg podatkowy, skoro mówisz że masz dwie ostatnie wypłaty w roku niższe ? :)

Dariusz
@prawo pracy

Może po prostu w kanał wpadł? Widzę, że nie wszytko złoto, co się świeci, zwłaszcza relacje w tej firmie, pozostawiają sporo do życzenia. Z czego wynika rozbieżność w traktowaniu starych i nowoprzybyłych pracowników? Firma ma problemy finansowe, czy właściciele są oszczędni w wynagradzaniu?

Helena
@pracownik

Jak dużo te wypłaty miałeś/as obniżone?

Niedoszły emeryt

Dla rodziny atmosfera luźna, dla szaraka praca jak praca. Też mówili mi przy przyjęciu że ludzie pracują w firmie do emerytury. Okazało się że na moje miejsce był ktoś z rodziny... Ktoś tu napisał że firma to Janusz biznesu. Zgadzam się... A niektórzy pracownicy są jak Wawrzyniec z reklamy pracuj.pl.

Sylwia
@Niedoszły emeryt

Piszesz że w firmie Spyra-Primo Poland pracują głównie członkowie rodziny. Czy w takim razie osoba obca będzie czuła się komfortowo w takiej pracy? Zauważyłeś może stosowanie mobbingu?

Janusz biznesmen
@Niedoszły emeryt

Obecnie jesteśmy przed świętami i jak co roku bywa wypłaty w tym okresie obcięty aby dostać "dzieciątka" 1000wezmą w ciągu 2 miesiącu żeby 500dac:)) Ps chyba że pracujesz w tej firmie krótki okres to jeszcze dostaniesz więcej, ponieważ młodzi są najlepiej traktowani, liczy się że są w pracy i to jest sukces Wesołych świąt dla wszystkich pracowników dużo cierpliwości życzę;)

Ten pozytywny!

Polecam jak najbardziej. Atmosfera w 90% przyjemna. Nie ma do czego się poważniej przyczepić. Wypłata na czas. Pozdrawiam.

Wrt

Mam pytanie o zarobki?

@Wrt

(usunięte przez administratora)obiecuja kokosy a sie okazuje ze musisz robic w weekendy zeby cos zarobic uczciwie

Wrx
@Wrt

Nie bedziesz dymal nadgodzin to zapomnij ze zarobisz

Xd
@Zzz

No faktycznie straszne rzeczy, trzeba pracować w weekendy. Jak to takie źle to podziękuj tym, dzięki którym masz wodę, prąd, internet i sklepy otwarte non stop, nawy w święta ????

Witam, najlepsza firma dla nowych pracowników, niektórzy pracują po 10, 15 lat a przychodzą młodzi i po 2 latach mają takie same stawki jak starsi pracownicy(oczywiście starsi myślą.ze.maja większą stawkę ale.tylko im.sie tak wydaje) co umowa to stawka do góry, w dodatku otrzymują większą premie nie mówiąc o mniejszym podatku ale.to w każdej firmie akurat do 26roku życia, Podsumowując nie ma w ogóle szacunku dla osób które pracują dłuższy czas ciekawe kto jest za to odpowiedzialny Dam jeszcze ciekawego przykład kolega pracuje tak już ok 10lat i ma.prawie najwyższą stawkę, natomiast ktoś pracuje 2 lata i ma.taka sama stawkę a przy nowej umowie pewnie dostanie jeszcze jedna wyżej i gdzie tu sprawiedliwość?? Musisz zrobić 4xdni czerwonych a zdarza się że.ktos przy takiej samej stawce zrobi 3 i dostanie 100zl.mniej;) pozdrawiam i proszę zrobić z tym porządek!

Prawnik

Ciekawe jak ta firma rozlicza ludzi z produkcji że pracują niemal wszystkie weekendy odpowiednie służby są już powiadomione czekać tylko na rezultat

Norbi

Żeby dobrze zarabiać trzeba się napracować, to proste i każdy tak ma!!

Igor

Niektórzy potrafią jedynie narzekać? Może trzeba doceniać to co mamy!!

obiektywny
@Igor

Co chcesz niby docenić? Układy rodzinne w relacji ojciec-synowie. Ta firma w ogóle dawno powinna zmienić już swoją nazwę na te ich zaszczytne naziwsko. Trochę szacunku do ludzi też by się im przydało, ale to jest już rodzinne.

Super obiektywny
@obiektywny

O jakich układach rodzinnych piszesz? Zaproponuj nową nazwę firmy bo nazwisko już w nazwie jest i napisz coś więcej nt. "szacunku do ludzi...." bo ja pracuje w tej firmie od jej założenia i nie podzielam twojego poglądu. To rzeczywiście rodzinna firma ale wyjątkowa i szanująca wszystkich pracowników. Ludzie odchodzą z tej firmy ale tylko na ...... emeryturę.

Dramar i wyzysk
@Super obiektywny

Hehe o emryturze to mi gadali jak sie przyjmowalem a terasz szukam innej roboty hehe kretacze.

Wanda

@Zzz, pozostawiając swoją wypowiedź bez rozwinięcia sprawiasz, że nie jest ona dostatecznie czytelna dla innych użytkowników forum. Jeżeli pracowałeś dla SPYRA PRIMO Poland Sp. z o.o., to warto podzielić się swoimi doświadczeniami na stronie. Czy możesz opisać, jakie zasady pracy panują w przedsiębiorstwie?

@Wanda

Nie mam zamiaru tego komentowac!

Zzz

Nie polecam !!! Pozostawie to bez kometarza wystarczy sie przyjac i zobaczycie!

rafaloooo

Janusz biznesu,wyzysk pod każdym względem

@rafaloooo

A dokładniej o co chodzi bo szulam tam roboty

Zostaw merytoryczną opinię o Spyra-Primo Poland Sp. z o.o. - Mikołów

• Jak się pracuje w Spyra-Primo Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Spyra-Primo Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spyra-Primo Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Spyra-Primo Poland Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Darwina 8
    43-190 Mikołów

Spyra-Primo Poland Sp. z o.o.