SLIK serwis laptopów

Legnica

Opinie o SLIK serwis laptopów

uśka 2011-10-11 20:49:55
Potwierdzam wszystko co napisali moi poprzednicy!!!!ta firma to jakiś koszmar. Dzisiaj odzyskałam mojego laptopa po prawie dwumiesięcznym zbywaniu mnie. Oczywiście powtórzyła się sytuacja z zasilaczem....nie było go. Nie mam już siły dalej z nimi walczyć i chyba odpuszcze.
Klient x 2011-11-18 22:01:34
Dałem i m sprzęt do naprawy, był naprawiany juz 2 razy i niestety ale zapomnijcie o zwrocie kasy za naprawę. Kontaktuję się z nimi od miesiąca, czekam juz długo aż osoba odpowiedzialna pojawi się w serwisie i nic. Szkoda kasy na tych... pseudo serwisantów.
Tomek 2012-02-23 09:09:35
Naprawili mi laptopa w 3 dni za połowę kwoty którą oferował inny serwis. Jestem bardzo zadowolony. POLECAM !!!
Honey 2012-02-27 21:24:00
Polecam jak najbardziej tą firmę-rzetelna obsługa , fachowa pomoc/rada.
W 100% jestem zadowolona z usługi i polecam wszystkim z czystym sumieniem !!
Majeczka 2012-02-28 20:24:40
Serwis SLIK to najlepszy serwis na jaki mogłam trafić, naprawili mi komputer w domu w dniu zgłoszenia usterki! Pracownik był profesjonalistą w 100% a cena bardzo przystępna. Polecam.
MEGABIT 2012-02-29 11:48:28
Najlepszy serwis z jakim współpracowałem, dojeżdżają, odbierają sprzęt i odwożą. Solidna firma. Zero problemów. Usługi expresowe wykonują w standardowych cenach. Firma naprawdę godna polecenia każdemu. Gorąco polecam. 100% satysfakcji.
Nabity w butelkę 2012-06-05 20:04:59
Niestety ale karta graficzna którą rzekomo naprawili nadal jest padnięta. Ani zwrotu kasy, ani kolejnej naprawy. Była u nich aż 3 razy! za 3 razem była u nich dość długo bo ok 2 miesiące. Nigdy nie ma osoby odpowiedzialnej za serwis! Ani sprawnej karty ani zwrotu kasy - żenada - nie polecam.
sebi 2014-03-10 20:01:35
Widze, że niestety większość komentarzy to niezadowoleni klienci Slik serwis laptopów, może jednak niech się pracownicy powypowiadają.
Mateusz 2014-03-15 17:24:00
SLIK serwis laptopów może komentarzy za dobrych nie ma, ale ocena profilu jest bardzo wysoka, prawie maksymalna, tylko nie wiadomo ile w tym ocen klientów, a ile pracowników.
kanik 2014-04-26 23:34:59
szczerze to bardziej skupiałbym się na tym co piszą, bo to bardziej treściwe i możesz się dowiedzieć przynajmniej konkretów
karl 2014-05-29 13:51:27
Pewnie to oceny klientów, bo wątpię, by az tylu pracowników w swojej karierze zatrudniał SLIK, w ogóle to sa rotacje w firmie?
tomek 2015-01-05 15:56:20
no własnie, ja w sumie podbijam pytanie o tę rotacje, jak t wygląda, czy dużo osób zwalniają? albo ile też nowych przyjmują, bo to jest równie ważne, szukam teraz pracy w jakąś serwisie, bo na laptopach się dobrze znam i mam nadzieje, że mam jakieś szanse na zatrudnienie u nich. wiecie jak wygląda u nich rekrutacja?
józef 2015-03-06 16:00:15
duża rotacja nigdy nie jest dobrym wskaźnikiem jeśli chodzi o pracodawcę, może się wiązać z wieloma negatywnymi zjawiskami. dlatego czytając wasze komentarze muszę się poważnie zastanowić czy warto iść do pracy do Slik, a ogólnie ta robota jakie ma plusy i co mi daje lepszego niż konkurencja? pozdrawiam
bakalia 2015-03-23 18:44:06
w sumie duża i dynamiczna rotacja może być tez spowodowana tym że pracownicy szybko łapią ogromne doświadczenie, stają się fachowcami i są wyłapywania jak ryby przez head hunterów z innych firm. w przypadku Slik bardziej jednak muszę przyznać w tę wersję wierzę. jeśli możecie to napiszcie ile się tutaj zarabia
kdk 2016-05-13 21:32:23
chyba od "Twoich" czasów @Adam Mencnarowski coś się zmieniło na lepsze. Z tego, co mówisz i tak było dobrze, ale jeśli mówisz, że było to kilka lat temu, to firma na pewno przez ten czas się sporo rozwinęła. :)
Zostaw swoją opinię o SLIK serwis laptopów - Legnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SLIK serwis laptopów