Opinie o Power Jobs GmbH w Frechen

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Power Jobs GmbH. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Power Jobs GmbH o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Power Jobs GmbH w Frechen

Presto

Właśnie przeczytałem umowę od tej firmy i powiem że takich kwiatków to nigdzie nie widziałem ???? a pracuje już w Niemczech 7 lat . Płacą diety na zakwaterowanie tylko w te dni które pracujesz a za dni wolne sam musisz opłacać kwatere . Do tego za ostatni dzień tygodnia pracy płaca tylko polowe diety. Do tego sam musisz tą kwaterę opłacać co tydzień . Wiec przez pierwszy miesiąc musisz płacić z własnej kieszeni 750zł plus jeszcze za coś jeść. Kto przed rozpoczęciem pracy ma 1200€ na zbyciu ??? Do tego 15 firm spółek córek . Straszne to zagmatwane i zrobione tak żeby pracownika jak najbardziej oszukać . Ktoś kto nie zna języka to nic nie zrozumie z tej umowy. Co prawda oferują zaliczki , ale kiedy weźmiesz zaliczkę w pierwszym miesiącu to potem będzie Ci brakować w drugim miesiącu na zapłatę za czynsz i znów weźmiesz zaliczkę i robi się błędne koło .Są firmy które organizują sami zakwaterowanie i sami je opłacają i to na cały miesiąc a nie tylko na wybrane dni. Omijajcie z daleka i szukajcie normalnej firmy

Joanna
@Presto

A to żaden koordynator nie pomaga z tłumaczeniem umowy? Przeciez umowa to kluczowy element. W ogóle jak z pomocą koordynatora?

Oliwka Nowy wpis

Hej. Myślę o pracy jako piekarz tam w Wolfsburg. Piszą, że to praca za 2 500 euro brutto. Mam już doświadczenie ale zastanawiam się na ile dużo maja tam pracy na miejscu i na ile można te zarobki uznać za adekwatne. Jest tu może ktoś kto był i podpowie?

Kwidzinski Andrzej Nowy wpis

Witam Moja przygoda z firmą zaczęła się niedawno bo tydzień temu i dos niefortunnie się stało wylądowałem w szpitalu i firma mi bardzo pomogła finansowo w ramach zaliczki jestem bardzo wdzięczny firmie i liczę na dłuższą współpracę po wyjściu ze szpitala Pozdrawiam serdecznie

Ale na dzień dzisiejszy ktoś jeszcze tak miał, że mu godziny się nie zgadzały czy może ogarnęli się po latach, skoro piszecie ze kiedyś było coś nie tak? zaniepokoiły mnie te komentarze, bo mam upatrzoną już od nich ofertę na produkcję. Pisali że to jakaś nowa linia, to może warunki też jakieś inne?

Dawno żadna opinia się nie pojawiała, aż ciekaw byłem czy cokolwiek w warunkach się zmieniło? ktoś tu jednak teraz niedawno przed pracą ostrzegał. Wcześniej już myślałem o tej ofercie na produkcji, podkreślali, że to nowa linia. Tutaj do firmy można tylko przez agencje się dostać?

logo firmy OPIEKUN MEDYCZNY
Frechen
smartjobs personaldienstleistungen GmbH
Jama

Omijajcie ta firmę szerokim lukiem. Wszystko co poprzednio napisane to prawda. Dużo obiecują ale nie płacą. Jak wypowiesz umowę to ci nie wypłacą pieniędzy. Za piątek diety nie płacą z definicji, bo tak. Diety jak zechcą to wypłacą jak nie to nie a praca jest opłacalna tylko przy wysokich dietach. Stawkę godzinową dają najniższą z możliwych. Za przejazdy zwracają grosze, za odzież roboczą nie zwracają. Koszty kwater są coraz wyższe. Trudno znaleźć za 30€ za dzień a płacić trzeba z góry z własnej kieszeni. Firma jest związana z grupą Kozow. To jedna banda. Trzymać się od nich jak najdalej.

Widzę, że ktoś pytał kiedyś o prace na CNC ale poza granicą, ja jak na razie musze wystartować, jest oferta dla młodszego operatora do nas do Dąbrowy. Widzę, że 20 osób potrzeba, czemu tyle? Czy to dużo? często takie ogłoszenia się pojawiają? Dopiero co tu przyszedłem, praca i kontakt tam będzie bezproblemowy? Proszę o opinie

Fykik

Witam wybieram się do pracy na stanowisku pomocnik hydraulika jakie są warunki naprawdę ktoś może powiedzieć,iec

Rok temu szukali na ślusarza, bo znalazłem ogłoszenie stare, coś tam można jeszcze dostać tego typu, jeśli chodzi o pracę? Jakby były jakieś aktualne opcje, to proszę o info. W ogóle tam było napisane, że możliwe są nadgodziny, a teraz? Jak tam wam wychodzi godzinowo? Dzięki za info z góry.

Kuba

Omijajcie tą firmę szerokim łukiem,zero profesjonalizmu, obiecują cuda,dodatki za dojazdy własnym autem, premię,zwrot za ciuchy robocze,nigdy tych pieniędzy nie zobaczyłem,zakwaterowanie załatwili za 45 za dobę,o tej cenie dowiedziałem się dopiero od właścicielki pensjonatu bo oczywiście durna koordynatorka Klaudia zapomniała mi o tym powiedzieć,za pokój miesięcznie miałem płacić 1440 euro,paranoja,zerwałem z nimi umowę i firma do której wysłali mnie te paparuchy zatrudniła mnie już bezpośrednio,nie dajcie się nabrać,niech sobie szukają pracowników z Afryki.

Presto

Dorota
@Presto

Dlaczego tak, liczą że będziesz na weekend do domu zjeżdżał czy coś?

snobbydoo
@Presto

Właśnie jestem po identycznych przebojach z tą agencją. Mógłbym o wiele więcej napisać o samej pracy, bo jest chyba jeszcze gorzej na tej linii. Na dodatek okłamali mnie, że wpłacili zaliczkę i zostałem na kwaterze w kłopotach, bo nie doszły pieniądze w ogóle, a gospodarz żądał pieniędzy. Zostawili mnie na lodzie!

Joanna
@Presto

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy frezer Cnc ? Czy warto?

Zarobki po opłaceniu kwatery w lutym 1075 euro za 140 godzin 3 dni chory zwolnienie lekarskie 2 dni urlopu . Łatwo policzyć niecałe 7 euro netto na godzinę . Zapraszamy (usunięte przez administratora).

Omijać firmę szerokim łukiem. Cała noc spędziłem na dworzu, ktoś zapomniał zarezerwować hotelu dla mnie . Od 8 wieczorem w niedzielę do 17 w poniedziałek z walizkami na ulicy. Dojazd na nowy hotel taxi na własny koszt . Wtorek w pracy , Niemiec powiedział że nas nie potrzebuje . Środa powrót do Polski 240 euro na bilety , taxi 50 euro , za hotel dwa dni 70 euro . Jeśli są chętni na takie przygody to zapraszam .

krz

Firma ściema wysłałem zwolnienie lekarskie zawsze wszystko elegancko dochodziło na meila teraz nagle tego nie mieli i po 8 dniach chcą mnie ukarać zwolnieniem i nie wypłacić dodatku bo jak twierdzą nie mam usprawiedliwienia nieobecności a jak wysłałem kopie wiadomości że było wysłane zadzwoniłem jedna babka powiedziała że jest to wszystko i że wyjaśni i oddzwoni nagle cisza gdzy zadzwoniłem gość odebrał ja z zapytaniem czy wszystko się wyjaśniło a on że nic nie otrzymali ! JAK ? kazdy gada co innego sami nie wiedzą jak to teraz rozegrać bo cisza totalna..

Maja
@krz

To zwolnienie to pierwszy raz do nich słałeś, tak? Pytam, bo ciekawa sprawa. A tego dodatku to ile tak w sumie miałoby być, że przypuszczasz jakieś działanie z premedytacją po ich stronie?

Krz
@Maja

Zwolnienie jest juz drugie wtedy nie było problemu no troche się nazbiera z ok 1k euro..

Krz
@Maja

Pewnie tak działają bo zwolnienie mam na troche dłużej wiec patrzą sie wymigać od odpowiedzialności finansowej i jeszcze przy tym skubnąć oddemnie w tym "ukaraniu" hotele paliwo wszystko opłacałem z swoich a teraz chcą mi to ujeba... czyyli wyjdzie że za free zapiepszałem..

Krzy
@Maja

Ogolnie czekam za rozpatrzeniem tego jeszcze ale zaczynają krecić wiec dam znać jeszcze jak się ta sprawa potoczy. Bo mi to już nie gra że tak postępują szlak mnie trafia.. wiec zobaczymy jutro.

Artur Spawacze

(usunięte przez administratora) mnie na pieniądze. Nie wyplacili poły diety która mi sie należała. Przestali odpisywać na maile oraz odbierać telefon Nie polecam

Magdalena
@Artur Spawacze

a jakas umowe miales z nimi przez ktora mozesz teraz sie ubiegac o zwrot kasy w sadzie, zglosiles sprawe do PIP czy tylko tutaj o tym napisales?

Ilona
@Artur Spawacze

A na jaką kwotę? Może warto było się osobiście do nich wybrać i porozmawiać?

Ilona
@Artur Spawacze

I jak tam? Sprawa się jakoś rozwiązała?

Uwaga na tą firme. Składa się ona z kilku oddziałów (ideale Jobs, Power jobs, A.I.M, Work in time, Work factory i tak dalej) Firmie pobiera 20e za zaliczki za przelew na konto, 36e za western union) oferują zawsze 14e diety w ostatni dzień pracujacy. Za zakwaterowanie zawsze musisz płacić sam z góry. Jeśli zachorujesz, nie zapłacą ci za chorobe, napiszą ci że się nie wystawiłeś w miejscu pracy w tym momencie i cię zwolnią. O urlop trzeba się prosić a jak ci już dadzą to tylko z zeitkonta. Oferują max stawki 11,60 brutto plus 70e diety i w ostatni dzień 14e diety. Za kwaterę 25-35e za dobre. Koordynatorzy są dostępni tylko do 17 potem ciężko o kontakt. Jak cię klient odmelduje w 1 dzień pracy to ci nikt za to nie zaplaci, ani nie zwróci kosztów paliwa i kwatery. Dieta która dostałeś przy podpisaniu umowy obowiązuje tylko na 1 zleceniu, później firma może sama sobie ja zmieniac, zapis w umowę jest. Więc jeśli cię wyślę na inne zlecenie to zamiast 70 mogą ci dać np. 55e diety. Mówią że zwracają kasę za ciuchy ale to tylko bajka. Ja jestem stratny ponad 1000e przez tą firme. Nie polecam oddziału w Erfurt oraz Chemnitz. Firma po prostu dno.

Firma Power Jobs GmbH rekrutowała na stanowisko Elektryk - Instalator. Czy wynagrodzenie naprawdę wynosi 3000 EUR?

driler

Wynagrodzenie o ktorej piszesz, to brutto,wszystko zalezy od grupy podatkowej, skladki na kosciol, ile beda odkladac na cięzkie czasy z twojej pen pensji ect. w rezultacie masz polowe z brutta.Dobrze gdyby wyplata byla z 3- z przodu.Wynagrodzenie glownie zalezy od Firmy dla ktorej pracujesz no i GODZIN.Malo godzin......malo kasy sorry.Ciekaw jestem jaką stawke godzinową akt.oferują dla monterow z językiem aktualnie tzn kwiecien /maj.......Pozdrawiam.....

Hanna
@driler

A nie wiesz ile mniej więcej tych godzin można miesięcznie wyciągnąć? Czy to zwykle niewiadoma?

Witam, mam Okazję wyjechać do pracy przez tą agencje, podpowie ktoś czy to uczciwa agencja.

@Zainteresowany

Rozmawiałeś już wstępnie z nimi? Jaką umowę dają na start i jak to jest z zakwaterowaniem?

@Paweł

Tak rozmawiałem, umowa jest na czas nieokreślony stawka zależy od stanowiska na jakim się będzie pracować, a zakwaterowanie opłaca się samemu ale oni ogarniają, a ty masz zamiar wyjechać przez tą agencje?

Maja
@Zainteresowany

Odnośnie zweryfikowania uczciwości niestety najczęściej trzeba przekonać się samemu na własnej skórze. Mamy przykłady komentarzy na forum sprzed lat, że jednak firma coś niestety kręciła, ale tak naprawdę czy warto w to wierzyć? Jak to mówią, kto nie ryzykuje - nie pije szampana! ;)

Dariusz

Firma nie jest godna polecenia, są obiecywane cuda wianki, przez pierwsze trzy miesiace byłem naprawdę zadowolony, później się zaczełą wpierw nie wypłacili naszej (ekipie) chłopaki z którymi zatrudniliśmy się w firmie 1000e , usłyszeliśmy że inwestor nie wypłacił pieniędzy, później co róż brakowało pieniedzy a to 300 a to 200e , kasa dojazdowa do pracy to jakaś kpina albo wypłacane grosze albo w cale bo znowu padały wymówki w stylu, że za daleko, ze firma by poniosła duże koszta, noclegi we włąsnym zakresie pomagaja ogarnac. Koordynatorzy zmieniaja sie jak rekawiczki, i tylko słyszałęm juz z nami nie pracuje raz w tygodniu był ktos nowy, diete moga w kazdej chwili obniżyć jeżeli im sie podoba co jest tez zapisane w umówie napisza Ci diete 55e a policza 42e bo trzeba było ciąć koszta. Nie polecam

Prys

Ja pracuje w Niemczech 2 lata. Zauważyłem że najbardziej narzekają Ci co nic nie potrafią i do niczego się nie nadają.

ten co nic nie potrafi
@Prys

w Niemczech znajdą pracę nawet Ci co do niczego się nie nadają , znajdż dobrze płatną pracę w Polsce cwaniaczku :)) gdzie jakość wykonania jest o niebo wyższa niż w Niemczech gdzie też pracowałem 4 lata

@ten co nic nie potrafi

Nie pisz bzdur !!! Ci co do niczego się nie nadają też łutem szczęścia znajdą pracę w Niemczech ale jako zwykłe popychadła za najniższe wynagrodzenie podobne do tego co w Polsce. Nigdy się nie spotkałem by jakość wykonania w Polsce była wyższa niż w Niemczech - to bzdura ! Pracowałem wielokrotnie w Niemczech na produkcji i to co w Polsce byłoby dobre to tam szło na złom do kontenera. Choć w Polsce jestem bardzo dokładny (znajomi mówią że przesadzam) to z jednej pracy w Niemczech chciałem uciekać po 3 dniach ze względu na małe tolerancję wymiarów, jednak postanowiłem pozostać ile się da, wciągnąłem się w jakość i przepracowałem tam 2 lata, aż do wirusa. W Niemczech nie opłaca się robić za tanią siłę roboczą, ja tam pracowałem jako fachowiec w metalu, na konto 1750 EUR za 140 h w miesiącu + zakwaterowanie płacił pośrednik. Jeśli twierdzisz że jakość wykonania w Polsce jest o niebo wyższą to znaczy że nie pracowałeś w Niemczech a jakość klasyfikujesz po sobie.

Szczepan

Witam współpracuje ktos z frma power-jobs ? wiecie cos na temat tej firmy ? zarobki zakwaerowanie itp rzetelni ??

Bagins
@Szczepan

Powiem tak pracuje tu i maja mnie w (usunięte przez administratora) 1000 euro miesiecznie diety znajduja hotel za 780 i za 220 musisz przezyc caly miesiac .11 brutto na godzine nie wiem ile wyjde moze 1500 euro nie doatalem jeszcze wyplaty przepracowalem miesiac ale placa do kazdego 20 miesiaca najlepiej se szukac pokoju za 250 euro miesiecznie u prywatnej osoby tak naprawde w (usunięte przez administratora) cie maja

Fx
@Bagins

No i ile dostałeś tej wypłaty? Jeszcze jej nie dostałeś a już piszesz komentarz, że źle, że bieda... nie wiem co Ci proponowali ale ja na umowie mam 11 brutto + 60 dieta za każdy dzień (-25 euro z diety na mieszkanie). To licząc po twojemu to masz niech będzie nawet 1400 podstawa + 1050 diety [35x30 dni] to masz 2450 netto. Bez nadgodzin. No chyba że co innego jest na umowie a co innego w rzeczywistości??

Spawacz
@Fx

Z 11brutto 1400netto? Chyba Cię pogielo! Maks 1250€ za 168h. Dają innym 800€ diet za 20dni roboczych tj. 2050-600 za kwaterę zostaje 1450€. Masakra.

mysli
@Fx

Dlaczego liczysz 35x30 ? Nie placa za weekendy, nawet za piatki jest obnizona dieta. Pracowalem w tej firmie ale zmienilem miejsce pracy. W stanie rzeczywistym wyglada to m.in tak :11,00 brutto i 60 diety - 2.422 BRUTTO czyli jakies PO ODJECIU PODATKU 1800 NETTO - nocleg ok. 500e w sumie za miesiac pracy otrzymujesz wynagrodzenie 1300e myslac o 35godzinach tygodniowo.

Kolorado
@Fx

Jakie 30x35€ czlowieku ogarnij się dieta należy się za dzień przepracowany a nie kalendarzowy . Czytaj ze zrozumieniem lub poproś kogoś żeby Ci to wytłumaczył .

Jogutmrt
@mysli

Dokładnie tak jak opisane powyżej.

Jogutmrt
@mysli

Kolorado się mylisz, dokładnie tak jak napisał kolego 1300 euro naxymalnie

Zostaw merytoryczną opinię o Power Jobs GmbH - Frechen

• Jak się pracuje w Power Jobs GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Power Jobs GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Power Jobs GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Power Jobs GmbH?

Kandydaci do pracy w Power Jobs GmbH napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Power Jobs GmbH