Beckman Coulter

Opinie o Beckman Coulter

anonim 2011-08-17 10:49
Zdzadzam się z Opinią na temat tego pracodawcy-firma nie jest godna ani polecenia do pracy ani do współpracy!
anonim 2011-08-17 10:51
O!!Tak nie polecam tej firmy - zwalnianie pracowników jest najlepszym rozwiazaniem dla upadającej sprzedaży według szefostwa tej firmy.Zwalnia się nawet kobiety w ciąży!Uważajcie na tego pracodawcę bo będzie to niemiłe doświadczenie!
haku 2016-04-19 08:41
Skoro ktoś jest w ciąży na zwoleniu jeszcze, to nikt nie może zwolnić takiej kobiety, to juz jest prawo. A co do srprzedaży to wiadomo,że branże call center tym sie specjalizuja i na tym zalezy firmie.
mariusz 2017-04-06 21:12
Nie polecam tej firmy jako pracodawcy, szkolenie merytoryczne 3 dni, produktowe 3 dni-kpina , oczekiwania żebyś pracował 24h na dobę, biuro sobie przedstawiciele sobie, atmosfera totalnego mobingu ale wszystko w eleganckich białych korporacyjnych rękawiczkach, marzenie wszystkich przedstawicieli którzy nie są z Abbotta to jak najszybciej odejść z BC...Pracowałem tam rok i to był rok wyjęty z życiorysu....ale spore zainteresowanie moją osobą po Beckman przez inne firmy jedyny plus to doświadczenie w branży jakie tam złapałem...nie polecam.
Zostaw swoją opinię o Beckman Coulter - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Beckman Coulter