Opinie o Beckman Coulter Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Beckman Coulter Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Beckman Coulter Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Beckman Coulter Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Field Service Engineer Warszawa, Lublin proszę o komentarz, ile % czasu w terenie? Na jaką kwotę ok. można liczyć dla początkującego?

XYZ
@LP

Okej, czyli dolne widełki rozpoczynają się przy 9000 złotych brutto... A ile w takim razie można zarobić najwięcej? :) Daj znać, jeśli możesz.

Remek

Cześć. Widziałem ofertę pracy w serwisie. Macie może jakieś informacje odnośnie pracy w tym dziale?

Anonim Nowy wpis
@Remek

Ciągła rotacja - a szefów serwisu w ciągu 5 lat chyba z czterech. Wiecznie w terenie,jedziesz z Gdańska do Krakowa - bo nie ma kim robić. Jak chciałbyś mieć życie prywatne - to raczej nie w tej firmie

@Anonim

A czym spowodowana jest ta rotacja? Daj znać, czy to pracownicy sami odchodzą, czy są zwalniani. Nie organizują żadnych rekrutacji, skoro nie ma kto tutaj pracować? Daj znać.

Bąk
@Michał

Jak wyjedziesz w poniedziałek to może do piątku do domu wrócisz...Kasa w miarę ok,ale o życiu zapomnij.

@Bąk

Nie mów ze nocujesz w robocie albo w terenie. Aż tyle godzin się schodzi? Płacą za nadgodziny czy jest to inaczej rozwiązane? Podasz widełki wynagrodzenia żebym wiedział czy się opłaca?

LP Nowy wpis

na rozmowie zaoferowali mi wynagrodzenie od 9k brutto

XYZ Nowy wpis
@LP

Przewijam w górę i w dół ofertę Sales Representative, Diagnostics - Wroclaw (remote), ale nie ma tam danych o oferowanych warunkach. Kto dowiezie za firmę takie podstawowe informacje, jak widełki, benefity, czas pracy itp?

Jarosław

Niedawno szukali inżyniera sprzętu medycznego - technik serwisu. Jak jest teraz ze stabilnością pracy tutaj? W komentarzu było że robili redukcje i zwolnienia. Teraz już się to uspokoiło i można bez niepokoju aplikować?

Polo
@Jarosław

Rotacja w serwisie trwa w najlepsze. Jeżeli nie groźne ci 12-14 godzinne przeglądy to aplikuj. Jak masz chociaż chomika w domu to daj sobie spokój.

@Polo

A za te dodatkowe godziny to płacą więcej? W weekend też pracuje się po 12h czy sobota i niedziela wolne?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Beckman Coulter Polska Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
Obecny pracownik

Jestem w szoku jak czytam te opinie. Pracuję w BC już 4 lata i naprawdę odnoszę wrażenie, jakbym czytała komentarze na temat innej firmy. To fakt, że w zeszłym i obecnym roku była redukcja etatów, ale nie zgodzę się z ani jedną opinią. Kierownictwo szuka atutów pracowników, które umiejętnie rozwija i wydobywa z podwładnych to, co najlepsze. Ja od zawsze czułam się tam zaopiekowana przez przełożonego i niezmiennie jest tak do tej pory. Osobiście zdecydowanie polecam. Znam też osoby, które odeszły z firmy dla większych zarobków, a jak był u nas wakat, to chciały wrócić. Do mnie pisały dwie takie osoby, kiedy tylko słyszały o rekrutacji.

@Obecny pracownik

I ostatecznie wróciły czy nie? Bo teraz ciekawa jestem jak miałaby przebiegać tego typu rekrutacja? Te osoby mogłoby mieć pierwszeństwo przez kandydatami z zewnątrz?

Obecny pracownik
@Jolanta

Nie, dlaczego miałyby mieć pierwszeństwo?

@Obecny pracownik

Myślałam w takim kontekście, że rekrutacje jakby nie patrzeć są w pewnym sensie kosztowne, zwłaszcza jeśli o czas chodzi, a to jednak jak najbardziej sprawdzone osoby już są?

@Obecny pracownik

Ja też chyba pracowałam w innej firmie , bo wiele mi się zgadza , a przede wszystkim to że jest niski poziom Kadry Zarządzającej. Plusem chyba jest to że pracownik robi co chce - no bo jak się Manager nie zna i nie ma pojęcia. To prawda że firma szuka pomysłów by obejść procedury- nawet te Quality. Redukacja etatów- to prawda , ta firma mówi by szukać sobie pracy , bo redukują Twój etat. Ja nie polecam i z tego co wiem w tym roku już ogólnie 7 osób odeszło, a kto wrocil - jedna osoba na ponad 5 lat i to zmuszona przeprowadzką szukała nowej pracy

Anonimus

Nie polecam. Kadra rządząca o bardzo niskim poziomie także w zachowaniu. Obecnie tam każdy jest przeladowany pracą, bo redukują etaty osob odchodzacych tym szukając oszczędności. Z tego co policzyłem to na tak mała ilość pracowników już 4 osoby odeszły w tym roku. Wieczny problem z produktami, szukanie by obejść procedury , donoszenie na współpracowników, a szefowie klaskają z radości popierając takie zachowanie- dział HR udaje że nic nie widzi aby się nie narazić. Zdecydowanie nie polecam

@Anonimus

4 osoby na ile w sumie? Z tym całym klaskaniem z radości to nie jest zbyt skrajne stwierdzenie? Jaki tu powód do zadowolenia?

Zofia

Ale jak można zwolnić ot tak skoro przecież jak jest umowa to ona zobowiązuje obie strony, o co chodzi? na jakiej podstawie to robią?

@Zofia

Znajdą i zrobią redukację etatu , a potem stworzą inne stanowisko, albo kilka przypadków kobiet które chciały wrócić po urlopie macierzyńskim a firma ich nie chciała bo byli zadowoleni z pracownika na umowę zastępstwo. Sąd Pracy także się zdarzał. Jak ktoś odchodził padały słowa "dobrze,bo się wypalił".

@Anonim

Zdarzał się sąd? I co z tego wynikało?

mariusz

Nie polecam tej firmy jako pracodawcy, szkolenie merytoryczne 3 dni, produktowe 3 dni-kpina , oczekiwania żebyś pracował 24h na dobę, biuro sobie przedstawiciele sobie, atmosfera totalnego mobingu ale wszystko w eleganckich białych korporacyjnych rękawiczkach, marzenie wszystkich przedstawicieli którzy nie są z Abbotta to jak najszybciej odejść z BC...Pracowałem tam rok i to był rok wyjęty z życiorysu....ale spore zainteresowanie moją osobą po Beckman przez inne firmy jedyny plus to doświadczenie w branży jakie tam złapałem...nie polecam.

Agnes
@mariusz

Też jestem tego zdania. (usunięte przez administratora) jaki uprawia ta amerykańśka pożal się boże korporacja jest naprawdę do nagrania i pokazania chyba przez braci Siekielskich. Robią to praktycznie wszędzie na świecie, nie tylko w Polsce bo koledzy z zagranicznych oddziałów to samo mówią o firmie. Ty pracuj 24 h na dobę, beż żadnego offsetu. A potem ..podsuną Ci wypowiedzenie, z którego wynika,ze wszystko co zrobiłeś to niezbite dowody, że działałeś na szkodę spółki. Jakiś żart chyba???Tak nie zachowuje się poważna firma i moim zdaniem, ktaś powinien ich wysłac z Polski do USA i zakazac tutaj prowadzenia działalności.

@Agnes

Ja też nie polecam , z mobbingiem się zgodzę. Niski poziom Managerów generalnie w tej firmie to norma, zarządzanie widać niskie na każdym poziomie - przykre że nikt takich rzeczy nie widzi. Zwalniają ludzi, niby wiele razy się słyszy ze firma kładzie nacisk na rodzinne relacje, a awansuje osoby "konfliktowe" . Nie weszłabym jeszcze raz do tej samej rzeki i polecam szukanie innych propozycji, bo tutaj jak się nie spodobasz to nikt cie nie pouczy , tylko zwolni ,mimo że poświęcisz się jak (usunięte przez administratora) pp 12 h dziennie

Wanda
@Anonim

A w jaki sposób pracownicy byli źle traktowani jak tam pracowałaś? Możesz opisać? A czemu zwalniają ludzi? Tak bez powodu?

@Wanda

Niepotrzebne komentowanie przy czyimś odejściu że się wypalił. Obgadywanie innych pracowników przez pion Dyrektorki przy reszcie pracowników. Kiedyś byłam świadkiem jak w kuchni firmowej Manager krytykował swojego podwładnego. Tam nie ma personelu na wyższym szczeblu który umiały zarządzać odpowiednio. Były przypadki ludzi którzy odeszli sami nie mając innej pracy . Covidowo też Niny firma która produkuje odczynniki do badań, a nacisk wieki na pojawianie się pracowników w biurze i wszystko pod stołem,a oficjalnie co innego

Aneta

Faktycznie jest (usunięte przez administratora)

haku

Skoro ktoś jest w ciąży na zwoleniu jeszcze, to nikt nie może zwolnić takiej kobiety, to juz jest prawo. A co do srprzedaży to wiadomo,że branże call center tym sie specjalizuja i na tym zalezy firmie.

O!!Tak nie polecam tej firmy - zwalnianie pracowników jest najlepszym rozwiazaniem dla upadającej sprzedaży według szefostwa tej firmy.Zwalnia się nawet kobiety w ciąży!Uważajcie na tego pracodawcę bo będzie to niemiłe doświadczenie!

Zdzadzam się z Opinią na temat tego pracodawcy-firma nie jest godna ani polecenia do pracy ani do współpracy!

Zostaw merytoryczną opinię o Beckman Coulter Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Beckman Coulter Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Beckman Coulter Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Beckman Coulter Polska Sp. z o.o.?

Beckman Coulter Polska Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Al. Aleje Jerozolimskie 181B
    02-222 Warszawa
  • NIP: 5272581485 KRS: 0000312057

Beckman Coulter Polska Sp. z o.o.