Ger-bud

Płock

Opinie o Ger-bud

Monter izolacji 2014-11-28 09:53:48
Witam pracuje w tej firmie od jakiegos czasu i mozna powiedzieć że prezes jest słowny i dotrzymuje terminów wypłat. Są o czasie a nawet zdarza się że przed 10tym i to kilka dni. Robota jak każda, szkoda że klimat w firmie jest kiepski ale zarobki spoko
SEba 2015-10-15 20:28:04
"prezes" daje ogłoszenie w PUP i jak przychodzisz z zapytaniem o pracę to każe ci umówić się na jakiś dzień najlepiej taki jaki mu pasuję i zapieprzasz na próbę calutki dzionek ZA DARMO -Ostrzegam.Ja żałuję że miałem wtedy urlop bo inaczej PIP.
Pracownik 2015-11-07 12:41:43
Człowieku, chyba pomyliles firmy. Nigdy takich rzeczy w tej firmie nie ma. Każdy kto pracuje ma odrazy umowę o pracę . Wiem bo tu pracuje 10 lat. Można narzekać na kierownika z Warszawy , ma swoje humory i nieuzasadnione zaczepki ( pewnie w domu ma źle i wylodowywuje się na ludziach)
Pracownik 2015-11-17 07:49:06
Masz rację. Ma naloty jak baba w ciąży.
toja 2016-01-18 20:47:07
Kierownik jest spoko i my wszyscy mamy rozne humory raz lepszy raz gorszy
Wlasciciel firmy wie czego oczekuje od pracownika i wie co moze pracownikowi zaoferowac
Wszystko ma wylozone na stol i to czy sie zgodzimy na propozycje zalezy od nas
Kasa na czas umowa doslownie wszystko
Pozdrowienia dla wszystkich pracujacych w GERBUD
k2 2016-04-23 17:08:41
to najważniejsze, jak pracodawca jest konkretny i również podaje konretne oczekiwania to też łatwiej jest je zrealizować, cenię takie firmy i ger-bud jest jak najbardziej na +
Zostaw swoją opinię o Ger-bud - Płock
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ger-bud