Delikatesy HETMAN M. Jankowski, K. Wróbel

Legionowo

Opinie o Delikatesy HETMAN M. Jankowski, K. Wróbel

POZDRAWIAM 2009-11-17 11:53:38
Pracowłam w Delikatesach Hetman dość długo.Praca Ok zarobki tez a co najwazniejsze Pracodawcy traktują pracownika super,bez poniżania,nawet z pochwałami.Jeśli nawet źle co sie zrobi nie wydzierajo sie na spokojnie mówio jakie majo ale i juz po problemnie.Nie traktują pracownika jako nic,robola,i takie tam.Przynajmniej tak było jak tam pracowałam.Panowie Szacun OBY TAK DALEJ.Polecam jeśli ktoś szuka pracy.Pozdrawiam.
Mała czarna 2013-10-02 20:39:39
Musze powiedziec że jestem stałym klientem Hetmana,chodzę tam po zakupy od wielu lat i przyznam ze Towar w sklepie jest drogi a nie posiada wysokiej jakości,pieczywo jest słabo wypieczone i puste w srodku,odnośnie szefostwa widać ze nie dbają o klientów tak jak powinni a tym bardziej o personel który jest naprawde bardzo miły a takiego potrzebuje kazdy sklep młode dziewczyny pracowite wiecznie usmiechniete ...CAŁy wizerunek sklepu.z wyjątkiem dwóch ekspedientek które są nie miłe maja powolne ruchy przez co powstają długie kolejki..są starsze a niesympatycznie sie odzywają...po za dwoma tymi wyjątkami wszystko bylo by wporządku :) Drodzy Szefowie wynagrodzcie personelowi obsługe bo dzieki tym dziewczyną macie klientów....!!!!pozdrawiam i dziekuję....
krystyna 2013-10-13 22:20:19
ja tez chodze tam na zakupy i z tego co widze dziewczyny mają tam jak w obozie nie trzeba dużo mowić wystarczy ze pewne rzeczy przez nas klientów są zauważane i tak to mozna odebrać...a ogółem sklep ok.
Marta 2014-03-15 10:49:00
podziwiam ten sklep,a prze de wszystkim szefostwo które nie miało nawet odwagi powiedzieć dlaczego tak naprawdę człowiek jest zwalniany z pracy....po przeczekaniu aż wypowiedzenie się skonczy przyjmując do pracy nowych pracowników to chyba nie przyczyny ekonomiczne lecz zmiana personelu,tylko szkoda ze szefostwo nie przyjrzy się dziewczyną które tam pracuja i są cwane na swój sposób bo mało o nich wiedzą w takim razie....a po drugie same kierowniczki nie są swietę tak jak wam się wydaje:) mam nadzieje ze Szef lub Szefowa przeczytają to i tez wezmą pod uwagę na lupę kierowników :)(usunięte przez administratora)
klient 2015-02-28 00:58:35
Od wielu osób słyszałem, że w sklepie HETMAN jest dział "wędliniarsko-papierniczy"
Ponieważ nigdy dotąd nie spotkałem się z podobną hybrydą, postanowiłem udać się tam na zakupy i sprawdzić co kryje się pod tak dziwnym nazewnictwem.
Wszedłem do środka... rozglądam po sklepie, nie widzę nic nietypowego. Normalne regały z artykułami spożywczymi, nieźle zaopatrzone stoisko z alkoholami a po prawej warzywa i zwykłe stoisko z wędlinami. Pomyślałem sobie, znowu jakaś plotka...A że wędliny leżące w ladzie chłodniczej wyglądały bardzo smakowicie i świeżo postanowiłem kupić kilka z nich po ok 15dkg.Bardzo miła pani wszystko pokroiła tak jak się należy, cieniuto szynkę dojrzewającą i włoska mortadelę z pistacjami.W chwili gdy pani wszystkie te specjały pakowała i ważyła zaczęło mi coś świtać w głowie... Wszelkie moje wątpliwości rozwiały się gdy wziąłem reklamówkę z zakupioną wędliną. Poczułem, że trzymam w ręku 0,5kg wędliny zawinięte w "Wyborczą". Każde 10dkg towaru po 40-70zł/kg zawinięte było w arkusz papieru formatu A3. Do tej pory zastanawiam się co miało na myśli szefostwo sklepu umieszczając na papierze nadruk "SMACZNEGO"
mociek 2016-04-22 20:40:33
arsar, to jedne z lepszych delikatesów w Legionowie moim zdaniem, naleza do sieci top market, czyli tej samej co Auchan. Mają asortyment 11723 "Artykółow" jak napisali na swojej stronie, powinni poprawić ten błąd ortograficzny, bo pisze się artykułów!!
Zostaw swoją opinię o Delikatesy HETMAN M. Jankowski, K. Wróbel - Legionowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delikatesy HETMAN M. Jankowski, K. Wróbel