P.P.Azet-bis Krzysztof Wąsik

Szczecin

Opinie o P.P.Azet-bis Krzysztof Wąsik

Oszukany 2011-08-17 09:35:15
Przedsiębiorstwo Azet -Bis Krzysztof Wąsik to LIDER wśród szczecińskich[usunięte przez moderatora].Bawi się w pośrednika między deweloperem a podwykonawcą i dzięki temu łatwiej mu [usunięte przez moderatora]pracownika, któremu i tak nie daje umowy o pracę.Obiecuje złote góry a jak przychodzi do rozliczenia to odsyła do synka a synek do tatusia.Szału idzie dostać.[usunięte przez moderatora]
anonim 2011-09-21 19:28:06
Stara szkoła \\\"ISPO\\\"...... [usunięte przez moderatora] wszystkich wykorzystując komusze układy ze spółdzielniami mieszkaniowymi, bez kolegów ze stołków nie zrobiłby niczego. Przestrzegam przed współpracą
kazan 2014-10-06 00:00:13
nie polecam, nie uczciwy, kłamliwy synalek szanownego Pana K.
AZET 2014-10-31 15:53:07
Niech Panu Żabcia wytłumaczy, że najpierw trzeba wykonać pracę rzetelnie i zgodnie ze sztuką budowlaną następnie uzyskać protokół odbioru a dopiero żądać zapłaty. Wszystkie firmy podwykonawcze związane są z nami umowami.
AZET 2014-10-31 15:55:18
Takie zarzuty może kierować każdy proszę o konkrety, albo przyjdź i wyjaśnimy sobie wszystko
karolo 2016-04-19 20:33:38
wiadomo, że słowo pisane i mówione czasem ma trochę prawdy trochę nie :) z tego co wiem to na tę chwilę skład w firmie jest stały, aczkolwiek można próbować bezpośrednio w siedzibie zostawić swoje cv, to wtedy w razie wakatu może się odezwą :) to jest też ok
Zostaw swoją opinię o P.P.Azet-bis Krzysztof Wąsik - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.Azet-bis Krzysztof Wąsik