Opinie o Piramida Sp. Zo.o. w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Piramida Sp. Zo.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Piramida Sp. Zo.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piramida Sp. Zo.o. w Tychy

.... Nowy wpis

Witam jak placa na kuchni w piramidzie? chodzi mi o pomoc kuchenna?

Dziwią mnie takie wypowiedzi typu nabija kasę!!!!! Bywałam u różnych uzdrowicieli itp a w Piramidzie moja córka wygrałam z rakiem.[usunięte przez admina] chyba nie może być taki zły skoro kilka razy miałam darmowe terapie. Mówcie co chce cie ale ten człowiek ma moc.

Lulu Nowy wpis
@Monika

To chyba jakaś kpina ,bo facet zabrał kasę, dał rodzicom nadzieję A chłopak 15 letni za trzy dni zmarł na białaczkę . Jak można dorabiać się na czyjeś chorobie i dwa podobne przypadki poznałam . Z niego taki uzdrowiciel jak ze mnie kominiarz.!

Karolina Nowy wpis

Jak w obecnym czasie wyglądają warunki zatrudnienia w Piramidzie? Interesuje mnie kwestia wynagrodzenia czy atmosfery pracy w tym miejscu. Czy wszystko jest dla Was w porządku i nie ma się do czego przyczepić? Jesteście zadowoleni? :)

Ajelso Nowy wpis

No i są pieniążki dla personelu @żona w. Napiwki złe nie są, sporo można sobie na nich dorobić. W szczególności jak jest się kelnerem. Dobre jest też to, że firma nie wymaga doświadczenia, bo prowadzą szkolenia.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Pomocnik lakiernika
Sońsk
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
ola

Pracowałam w Piramidzie 2 lata i bardzo dobrze wspominam ten czas. Miła atmosfera, ludzdzcy szefowie, płaca porównywalan do innych 5* hoteli.

pracownica

Od ostatnich wpisów dużo się zmieniło. Pracuję czwarty miesiąc i nie spotkałam się z takimi zarzutami jak te powyżej. Praca jak praca - swoje trzeba robić, ale kasa zawsze jest na czas, szefostwo raczej dobrze nas traktuje. Podejrzewam, ze zle komentarze piszą osoby które myślały, że będa w pracy odpoczywać a nie pracować. Są minusy - czasem trzeba pracować w święto lub weekend, ale to uroki wszystkich hoteli.

ramona

pracowałam w tej firmie przez ponad dwa lata , obsługa reprezentacji to byl pikus - nie powiem na jakim dziale bo bym sie zdradziła;] nie mam dobrej opinii niestety o tym hotelu jak i o tym jak traktuja pracownikow - jedno zdanie (usunięte przez administratora) br />

żółta kaczka

z tego co się dowiedziałam to mają własny profesjonalny kamieniłom, byłabym chętna do jakiejś pracy fizycznej u nich, wiecie czy można coś ciekawego obecnie takiego dostać.no i przede wszystkim czy przyjmują do siebie do pracy typowo fizycznej kobiety? bo w niektórych firmach wiadomo jak jest z tym...:/

ona00

Acha spoko..,dobrze wiedzieć...ciekawe za jaką stawkę tam ochrona robi....

ona00

Hej mam pytanko,czy w tym hotelu jest ochrona....

Monia

Atmosfera między pracownikami jest cudowna. : ) Nie robią żadnego problemu gdy chce się wziąć wolne.

Monia

Noob, a co chciałbyś wiedzieć?

Ciekawskie

Ja wiadomo tam gdzie nas nie ma to zawsze piszą palcem po wodzie nigdy Ci prawdy nie napiszą ; jak ktoś pracował niech napisze jak orientacyjnie wyglądają zarobki?

klient

masakra hotel min. 2 gwiazdki pokoju wyglad 2 gwiazdkowego hotelu. nie wiem za co ma 5 chybaa za uklady. szkoa kasy na tn hotel

NICK

Hotel 5 gwiazdek to sobie moze miec , a utrzymywany jest na poziomie 2 !!! Pracowalam uz w lepszych hotelach. Wiecej kierownikow niz pracownikow. Pan Ceglinski zatrudnia ludzi z ulicy bo za doswiadczenie to musi zaplacic i to slono! Jak kazdy slyszal a moze i nawet zna tego Pana to sknera i skąpiec. Pytajac gosci o opinie hotelu: uslyszalam za kazdym razem : Jestem tu pierwszy raz i ostatni! Poprostu WSTYD nawet wpisac tego pracodawce do CV...

Średniowiecze

Obiekt na tle Tychów może być, chociaż ciekawszy jest park i jezioro. Jak pamiętam w lasku sosnowym za piramidą zawsze dobrze się czułem. Może tajemne moce powodują to dobre samopoczucie.Nie wierzę, że przyczynia się do tego Ozyrys przyjmujący w podziemiach Piramidy. Ja nie nocowałbym w tym pałacu Ozyrysa ,bo jako osoba myśląca zdaję sobie sprawę ile zostawiono tam cierpienia i niespełnionej nadzieji.Nic z powietrza się nie bierze nawet ten PAŁAC OZYRYSA .Homo sapiens sam da sobie odpowidź.

zawiedziona

(usunięte przez administratora) zero szacunku dla człowieka

tosia

piramida jest naprawde obozem pracy ja tam pracowałam wiem co tam w srodku sie dzieje kierownictwo i marketing upada tam jest wiecej kierownikow niz pracownikow niech sie zastanowia co to jest utrzymac dobrze hotel aby miec gosci nie róbcie z hotelu niby 5 gwiazdkowego PENSJONATU LUB SANATORIUM!!!!

książe z bajki - 2009-01-05 13:04:32 gdyby płacić nie musiał to by nie płacił a swoim pracownikom kazał jeszcze wypłacać sobie prowizję za to że mogą u niego pracować... ma za dużo pieniędzy i to mu niestety zasłania realne myślenie. hotel może i ładny z zewnątrz i wewnątrz ale dla tych co go odwiedzają... tak na prawdę jest to obóz pracy Pracowałem tam i co do pierwszego zdania masz absolutnie racje takiego skąpca nie spotkałem nigdy.Koleś obwładnięty całkowicie mamona przy czy prostak.Co do prowizji za pracę to większej głupoty nie mogłeś wymyślić.Co moge powiedzieć o Piramidzie.Naprawdę bardzo fajna ekipa bez względu na dział(oprucz kierownictwa) .Kasę płacił na czas nie było co się prosic no i fajny wpis w CV hotel 5* Polecam na zdobycie doświadczenia młodej osobie na początku kariery ale za długo tam nie popracujesz.Starałem sie być jak najbardziej obiektywny.Obóz pracy nie jedno ma imię ale ja bym tego miejsca tak nie nazywał.Co do leczenia Pana (usunięte przez administratora) to nie wierze w takie rzeczy i zgadzam sie z opinią rozmówcy nie zdobywa sie kasy na czyimś cierpieniu.

krakus

Ma racje moj przedmowca! Nie wierzcie w bzdury, którymi "karmią" foldery,ulotki na temat pozytywnych wpływów na zdrowie - zarówno właściciela jak i piramidy, jest to wyłudzanie pieniędzy w sytuacjach ciężkich. Wiadomo jak ktos bliski zachoruje, szukamy pomocy wszedzie, NIE WIERZCIE w piramide w Tychach!!!! Chętnie opowiem swoja historie, kupa pieniędzy poszła "na marne"

Zostaw merytoryczną opinię o Piramida Sp. Zo.o. - Tychy

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piramida Sp. Zo.o.?

Kandydaci do pracy w Piramida Sp. Zo.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piramida Sp. Zo.o.
2.4/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Sikorskiego 100
    43-100 Tychy