Opinie o Granit Parts Części Zamienne Sp. z o.o. Sp. k w Sady

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Granit Parts Części Zamienne Sp. z o.o. Sp. k. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Granit Parts Części Zamienne Sp. z o.o. Sp. k o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Granit Parts Części Zamienne Sp. z o.o. Sp. k w Sady

Boss

O mały włos nie zostałem pracownikiem tej firmy Miałem okazję porozmawiać z pracownikami i szczerze odradzali a dodatkowo Niemcy każą ci pół godziny dłużej pracować za darmo masakra jakaś Nie pracowałem i całe szczęście nie u Niemca

Ilona
@Tom

Odrabiacie, w jakim sensie? Wiesz, ja jestem przyzwyczajona do pracy i po 12 godzin, to np. mnie to nie szokuje takie coś. A nadgodziny jeśli są to oddają za nie kasę czy same godziny?

Granit

Pracowałem w tej firmie. Nie polecam nikomu, można nazwać (usunięte przez administratora), liczy się wydajność za wszelką cenę, Atmosfera na magazynie była by dobra gdy nie dwie osoby: (usunięte przez administratora) Myślą że są lepsze niż inni i tylko by wyzywali, śmiali sie z innych i nic nie robili Kierownik pozwala na takie rzeczy i mówi że trzeba się z nimi dogadać.. Jedyny pozytyw to przyjęcia na magazynie, atmosfera tam jest zdecydowanie lepsza niż na pakowaniu i kompletacji

@Monika

Dział HR to jedna osoba która nic specjalnego nie robi, a przynajmniej nie dla pracowników magazynu. Konfliktów na pewno nie rozwiązuje

Mańka Nowy wpis

Czy przez stabilne zatrudnienie, które jest oferowane dla asystentki działu zakupów mogę rozumieć umowę na czas nieokreślony od pierwszych dni? Dają też możliwość (usunięte przez administratora) zdalnej, tylko nie bardzo jest napisane jakie warunki do tego trzeba spełnić.

Anton Nowy wpis
@Mańka

Praca zdalna to 4dni w miesiącu

@Anton

Wow, czyli wychdzo że mniej więcej raz na tydzień. Bo ja też widziałam ogłoszenie, ale dla specjalisty ds zakupów i tez dają pracę hybrydową. Czy na tej posadzie tez jest tylko 4 dni w miesiącu sa zdalne, czy jak to wyższa posada, to więcej?

Kal

Ludzie z wysokich stanowisk odchodzą nie bez powodu. Źle się dzieje.

@Kal

To z jakiego powodu, możesz napisać? Idzie jakoś zauważyć z jakich najczęściej stanowisk ludzie odchodzą? Czy w następstwie tych sytuacji poszukiwani są nowi pracownicy czy zmniejszają liczbę etatów?

Odchodzą kierownicy i reszta też. Redukuja etaty i jedna osoba robi dwa, trzy stanowiska. W branży to się z nas śmieją bo to widać że jest słabo

@Adam

Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale z tego co piszecie to kierownicy odchodzą sami. Może się mylę ale tak to zrozumiałem. Co do tych zwiększających się obowiązków i robienia za dwie, trzy osoby - macie chociaż jakieś podwyżki z tego tytułu?

wersja Nowy wpis

Odchodzą bo z fajnej firmy zrobiło się mega słabo. Jak odchodzi cała karda kierownicza która wcześniej pracowała po 15 lat to chyba nie jest za dobrze

Granit

@Granit

A zgłaszaliście problemy szefostwu? Może nie kierownikowi, bo piszesz, że nic z tym nie robi, ale może wyżej? Co takiego robią te wymienione osoby, że atmosfera jest słaba, na czym polegały te wyzwiska? Ciężko w ogóle się dostać na przyjęcia? Można tu w ogóle wewnętrznie zmienić stanowisko?

Szczery ja Jerry

Faktem jest, że niektóre osoby potrafią popsuć klimat pracy na magazynie. Ale też bym nie przesadzał. W każdej firmie są osoby określane jako trudne i trzeba z nimi funkcjonować. Firma jest całkiem przyzwoita. Jedyna kwestia to zarobki. Z tym głównie związane są odejścia (Ukraina). Poza tym nie ma co narzekać, jest przyjaźnie.

@Szczery ja Jerry

Możesz napisać jakie to osoby? Chciałbym wiedzieć od początku na kogo uważać. Czy szefostwo rozwiązuje jakoś konflikty między pracownikami? Napisz więcej o tych zarobkach. Nasi rodacy też narzekają na ich wysokość? Może oprócz samej podstawy są jeszcze jakieś dodatki?

Taki obserwujący

Dajcie już spokój, firma pozytywna, zarobki jak w większości innych firm w okolicy, czyli spoko. Wygląda trochę tak jakby dyskutowali tu byli pracownicy z działem HR. Klimat pracy jest ok. Ludzie odchodzą - też prawda. Ale czy trafiają lepiej? Tu bym dyskutował. Oczekujecie cudów? Powodzenia. Oczekujecie stabilnej, normalnej pracy na jedną zmianę? Granit.

@Taki obserwujący

Ja bym chciała jeszcze zapytać o ten dział HR. Czy w razie problemów zajmują się każdym problemem? Można zgłaszać również problemy anonimowo? No i jaki mniej więcej czas mają na podjęcie jakiś kroków? Ciekawi mnie po prostu czy rozwiązują konflikty między pracownikami.

@Monika

Jakie są warunki zatrudnienia w Granit Parts Części Zamienne Sp. z o.o. Sp. k?

Przedstawiciel Handlowy

1.Złożona aplikacja przez firmę rekruterską - telefon z firmy,rozmowa o doświadczeniu 2.Zaproszenie do siedziby firmy rekruterskiej w stolicy na spotkanie z prezesem 3.Rozmowa ... brak jakiegokolwiek odzewu

Przyjechałem ponad 130 km na rozmowę i byłem dobre 40 minut przed czasem,natomiast mniej więcej tyle prezes się spóźnił. Rozmowa bardzo dziwna. Pomimo doświadczenia w branży rolniczej (może niezbyt wielkie ale jednak to prawie 2 lata w jednej z czołowych Polskich firm produkujących lemiesze - z której to swoją drogą wystawiałem faktury na GP) zostałem potraktowany jak jakiś nieuk i świeżak który nie wie czego chce. Nie znałem sposobu działania jednej maszyny rolniczej (konkretnie odziarniarki) co wywołało widoczne politowanie. Ok, nie mam o to żalu chociaż po prostu pracowałem tylko w pewnej węższej części branży i chyba po to są w perspektywie szkolenia by się móc dokształcić.To samo mógłbym odnieść do pytania o produkty z katalogu internetowego (których jest bardzo dużo). Gdy zacząłem pokrótce o tym co zwróciło moją uwagę, mianowicie że wśród marek dostępnych w katalogu są również firmy których akurat bym nie skojarzył z taką branżą ( np. Fiat czy Lamborghini) to z takim niedowierzaniem zostałem zapytany czy są też części do samochodów(?). Natomiast najsłabsze były przytyki w stronę mojego wykształcenia/początków mojej kariery zawodowej ("a po co szukać gdzie indziej, nie lepiej wrócić gdzie się było?") oraz miejsca zamieszkania które malowały obraz zdziwienia że mieszkając na wsi nie spędziłem pół życia latając z pługiem na plecach a drugie pół jeżdżąc ciągnikiem po polu. Kontakt zwrotny niezależnie od wyniku miał być, do tej pory go nie było (rozmowa we Wrześniu 2018). Niesmak i stracony czas, nic więcej.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik ziemny, Drogowy, Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII
Brugia
Ready Construct NV sp zoo sp k
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.

Cześć wszystkim! Czy mógłby ktoś z obecnych, bądź byłych przedstawicieli opisać jak się się pracuje w Granicie? Interesują mnie kwestie konkurencyjności na rynku, organizacji pracy, ale też jak wygląda sytuacja z zarobkami czy jakie auta są do dyspozycji? Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi

mloda
@Zainteresowany

To zależy jakie stanowisko Panią/Pana interesuje. Auta służbowe są do dyspozycji pracowników. Zarobki dobre. Godziny pracy są ruchome. Należy pojawić się między 7:00 - 8:30 i pracuje 8h plus przerwa. Atmosfera bardzo dobra. Dodatkowe atuty to Multisport, opieka medyczna, premie świąteczne, kursy językowe i możliwość pracy zdalnej (przy pracy biurowej oczywiście) ;)

@mloda

Co konkretnie oznacza, że zarobki są dobre? Dla jednych mogą być dobre, a dla innych zbyt niskie. Ile konkretnie trwa przerwa, jest ona jedna długa czy można mieć kilka mniejszych? Wszystkie etaty mogą korzystać z aut służbowych?

Romcia

Witajcie kochani, mam pytanie odnośnie pracy w firmie na stanowisku przedstawiciela handlowego.Czy może ktoś się wypowiedzieć na temat warunków pracy i atmosfery w firmie. Z góry dziękuję

Jolanta

Aktywne jest ogłoszenie dla specjalisty ds zakupów, oferowana umowa to umowa o pracę oraz możliwość pracy zdalnej. Czy pracodawca zapewnia niezbędne narzędzia pracy, laptop, komórka? Ile wynosi okres próbny?

Poszukuję pracy w Sady na stanowisku Specjalista ds. Reklamacji. Czy możecie polecić mi coś ciekawego?

Grzesio

Co to za wsparcie może być, co wg. ogłoszenia na specjalistę ds. reklamacji, przysługuje w czasie wdrożenia? I jaka pensja jest przewidziana oraz, w ilu % dofinansowują zajęcia sportowe, naukę języków, a także kursy i szkolenia?

Wanda
@Boss

Ale tylko dlatego odradzali Ci pracę? Czy coś jeszcze sprawiło że zrezygnowałeś? Jakieś stawki wynagrodzenia Ci podali?

@Wanda

Ogólnie narzekali na firmę i liderów pieniądze normalne jak wszędzie,ale co z tego jak całe reszta do tyłka a i w 8godz masz zrobić tyle co w 10

Tom
@Boss

Co za bzdura z tym pół godziny za darmo. Pracujemy po prostu od 7:30 do 16 i w sumie mamy 45min przerwy. 15min wg kodeksu i 30min które odrabiamy. Albo się to kocha albo nienawidzi. Tak tu jest. Ale nikt nie pracuje 30min za darmo!

Ilona
@Tom

Beata

Mąż chciał się dostać tutaj do pracy, niestety na stronie nie widzę żadnych ofert. Może wiecie czy czasem nie będą w najbliższym czasie potrzebować pracowników fizycznych? Powiecie przy okazji czy od ostatnich komentarzy coś się zmieniło? Czy zdarza się jeszcze zostawać dłużej w pracy jak ktoś tu wspominał?

Lix

Powiem tak od jakoś roku odchodzi bardzo dużo fajnych konkretnych pracowników, szefostwo nic sobie z tego nie robi każdy trzyma ciepła posadkę opinia idzie w Polskę oczywiście negatywna, więc można sobie wyobrazić warunki itd.

Marcyś

Pracowałem w tej firmie kilka lat i również nie polece nikomu tej firmy. Człowiek może się tak mocno starać jak tylko może ale i tak nie zostanie doceniony. Zawsze są pretense o to że mało się zrobiło a człowiek przecież zostawia swoje zdrowie na tym magazynie. Gdyby mianujący się tym tytułem "kierownik" wiedziałby co to jest praca fizyczna może w końcu doceniłby ludzi przychodzących na ten magazyn.

Zorro
@Marcyś

pracowales kilka lat, może o te kilka lat za długo, ale czy napewno się starałeś ? Zadaj sobie sam to pytanie. Skoro „poleciałeś” coś było nie tak. Za dużo kolesiostwa z twojej strony M.F

MF
@Zorro

Ale to nie ja pisałem to opinie, AS ????

Stefan

Może trzeba popracować nad sobą bo firma to świetny pracodawca a skoro brakuje ludzi do pracy to zatrudniają obcokrajowców.

KOnrad

Nie polecam. Czułem się w tym zakładzie jak na Ukrainie. Sami Ukraińcy nie mówiący po Polsku.

Czy w Granit Parts Części Zamienne Sp. z o.o. Sp. k panuje luźna atmosfera?

Od roku

Jestem tu od roku, jak narazie praca i atmosfera na duży plus. Dużo wyzwań i nowych zagadnień, ciekawe wyzwania i kontakt z ciekawymi ludźmi zarówno w Polsce jak i za granicą. Polecam:)

Franciszek
@Od roku

Widzę że opisujesz firmę Granit Parts Części Zamienne w superlatywach i jesteś zadowolony ze swojej pracy. Nie wspomniałeś nic na temat szkoleń- czy można ich tutaj oczekiwać? Daj znać koniecznie, ciekawi mnie ta kwestia.

mariolka

Tak, atmosfera jest luźna, tylko musisz uważać żebyś do toalety zdążył dobiec ( taka luźna ;)

wtf?

Patrzac na ocene tej firmy dochodze do wniosku ze pewne osoby z zarządu wystawiają tutaj opinie z wysokimi ocenami po to aby wszystko zawyżyć. Chce przestrzec osoby ambitne i dazace do czegoś w swoim zyciu ze to nie przekłada się na to co się dzieje wewnątrz w tej firmie. Wystarczyla krotka przygoda z ta firma aby taka ow opinie wystawić.

Franciszek
@wtf?

Bardzo dobrze, że ostrzegasz innych, ale Twoja opinia nie jest merytoryczna, tzn. nie wyjaśnia dlaczego nie polecasz pracy w Granit Parts Części Zamienne Sp. z o.o. Sp. k. Mógłbyś opisać "przygodę", o której wspominasz? Dzięki temu będziemy w stanie dowiedzieć się więcej. Dziękuję.

MArysia
@wtf?

Kierownik magazynu tu siedzi i odpowiada kontratakiem na każdy nieprzychylny komentarz. A że każdy komentarz jest nieprzychylny to ma chłopak co robić :)

Elpolako

Firma najgorsza w jakiej dotychczas pracowałem. Jednym słowem (usunięte przez administratora). Wypłata 5.każdego miesiąca, ale tylko na umowie (usunięte przez administratora)Premie wydaje na zasadzie lubię/nie lubię i na na takiej samej zasadzie pozbywa się pracowników mimo, że mają doświadczenie, długi staż pracy w firmie i odpowiednie predyspozycje. Gdyby tak samo dbał o funkcjonowanie magazynu jak o swój wygląd to magazyn działałby o wiele lepiej. Zdecydowanie nie polecam tej firmy.

Grazyna
@Elpolako

M.B w(usunięte przez administratora) pracy grałeś to się nie dziw ze po premii dostałeś . Wszyscy to widzieli jaki byłeś „pracowity i sumienny”:)

elpolako
@Grazyna

(usunięte przez administratora) Człowiek się ścierał przez rok czasu a wy waszą "pracowitość i sumienność" oceniacie na podstawie kilku dni ? Gratuluje inteligencji osobie, która to pisała. A tak poza tym jak człowiek widzi co się dzieje na tym magazynie to się nie dziwcie że w pewnym momencie ludzie otworzą oczy i będą mieli was w (usunięte przez administratora).

Daro
@Elpolako

Wyślij lepiej pocztówkę z lotniska:)

Filip

Firma bardzo dobra jako pracodawca to i nie ma parcia żeby napisać coś? Szkoda!!

Happy:)

Takiego Gwiazdora to luuubie :)

Jogi
@Happy:)

Widać wiele ci do szczęścia nie trzeba Hahahaha

Happy
@Jogi

Dla mnie wystarczy:D

Zostaw merytoryczną opinię o Granit Parts Części Zamienne Sp. z o.o. Sp. k - Sady

• Jak się pracuje w Granit Parts Części Zamienne Sp. z o.o. Sp. k?

Zobacz opinie na temat firmy Granit Parts Części Zamienne Sp. z o.o. Sp. k tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Granit Parts Części Zamienne Sp. z o.o. Sp. k?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Granit Parts Części Zamienne Sp. z o.o. Sp. k?

Kandydaci do pracy w Granit Parts Części Zamienne Sp. z o.o. Sp. k napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Granit Parts Części Zamienne Sp. z o.o. Sp. k
4.2/5 Na podstawie 145 ocen.
  • Rolna 8
    62-080 Sady