Granit Parts Części Zamienne Sp. z o.o. Sp. k

Sady

Opinie o Granit Parts Części Zamienne Sp. z o.o. Sp. k

Michu 2013-08-23 13:01
Pracowałem tam przez 3 tygodnie przez agencję pracy. Bardzo pozytywni pracownicy, wysoki komfort pracy, sympatyczna atmosfera, oraz atrakcyjne zarobki. Polecam
Mały 2015-02-17 21:05
Spoko praca za fajną stawkę, super wiara na magazynie, pomocna itp.
4palace 2016-07-07 11:30
Nie polecam, ani firmy, ani pośrednika, który w umowie przewiduje kary, za rezygnację w pierwszych dniach, jeśli ci się nie spodoba, pracujesz za darmo. Praca w magazynie dość prymitywna, połowa to Ukraińcy, dla których wsjo rawno, praca dla frustratów wypruwających sobie żyły za 10, 5 zł
Ende 2016-08-11 17:25
Nie polecam tej firmy, kiepska nerwowa atmosfera oraz beznadziejny kierownik.
Caro 2016-08-16 21:43
Chyba Pan były pracownik się zali który za swoje nieróbstwo wyleciał z pracy.
Może gdzieś indziej go docenią i będzie mu lepiej...powodzenia:)
Micky 2016-09-24 19:23
10,50? Ja dostaje 10,85:)
więcej daje tylko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w amazonie, ale na pewno tam nie pójdę:)
Jak na razie nie jest źle:)
Student 2017-07-21 11:10
Szok i masakra ...w takim syfie to jeszcze nie pracowowalem!

Nie polecam!
Rolna8 2017-08-14 10:22
Ja nie wiem jak to mozna nazwac zakładem pracy,tam nic nie gra od kierownika,ktory nie powinien nim byc bo nic nie ogarnia po napalonych magazynierów,ktorzy mysla tylko o jednym. Nie polecam tam pracowac bo sie nie da. Pozdrawiam
Młody 2017-08-24 23:39
A ty byś wolał kołchoz gdzie stoją nad tobą z batem i traktują jak trybik maszyny do robienia wyników. Zapraszam do Amazona. Ja tam robiłem przez agencje i nie narzekam. Towar może ciężki ale za to atmosfera normalna a nie żadna korpa
JA 2017-10-02 15:07
Jeden wielki bajzel, od braku umiejętności zarządzania przez nierówny podział obowiązków i płac aż do mocno rozwiniętej spychologii.
Zostaw swoją opinię o Granit Parts Części Zamienne Sp. z o.o. Sp. k - Sady
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Granit Parts Części Zamienne Sp. z o.o. Sp. k