La Cantina

Katowice

Opinie o La Cantina

bog 2012-04-28 16:08:47
proszę uważać na zlecane prace przez tą restauracje kombinują przy wypłatach za usługi najpierw wszystko ładnie a potem problem z płatnością podpisujesz umowę i wykonujesz prace zlecone na słowne uzgodnienia i masz problem proponuje najdrobniejszą rzecz wykonywaną dla nich mieć na piśmie
Sky 2012-05-02 23:44:35
Ja nie miałam nigdy problemu z nimi, pracuję już tu trochę.
Zawsze można było liczyć na zaliczkę.
Zwolniono kilka osób - pewnie jakiś frustrat
ehIoch 2014-08-25 09:52:10
Ja na pieniadze nie narzekalam.Dniowka zawsze byla wyplacana.Szkoda tylko ze o zatrudnieniu mozna zapomniec.Jest tam juz klika,ktora sie zna.Razem imprezuja itp...a o zatrudnieniu nie decyduje menager czy szef a osoba z ktora pracujesz.Ponad to wymagaja by osoba bez doswiadczenia odrazu wszystko wiedziala....
BOG2 2015-07-17 00:09:35
"Bog" potwierdzam La Cantina Katowice to zły kontrahent. Tak jak mówisz, na początku jest pięknie i sympatycznie, a finalnie nawet telefonu nie odbiorą, nie wspominając o uregulowaniu faktury.
BOG2 2015-07-17 00:12:15
piwoszka 2016-04-18 23:08:44
no nie ma się co dziwić, w temacie importu wina to mocny gracz, zobacz chociażby na ich stronie info dokładne na które wina mają wyłączność w Polsce - a teraz wiadomo że wina się się lepiej sprzedają niż wódka
Zostaw swoją opinię o La Cantina - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie La Cantina